0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
 Ben kizimda cok yaprdim hep vurur dusururdu kumandayi bundada yapiyorum ama hemen hareketler kesilip kasilma basliyor toplaniyor bebek kumandayi koydugum yere neden olabilirki acep

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nasıl yani kız
(2,765 puan) tarafından
Yani uzaniyorum karnimin ustune televizyon kumandasini koyup izliyorum kizima ne zaman yapsam vura vura dusururdu ama bu bebek hemen toplaniyor karnim duvar gibi sertlesiyor ama karnimin her yeri degil sadice kumandayi koydugum bolge sertlesiyor
tarafından
Yabancı birşey dokunurrsa kendini toparlar cnm yabancı bir el diye hisseder anneden başka bebekten bebegge fark eder bazı bebekte bütün herkese kıpırdar
(2,765 puan) tarafından
Himmm anladim canim  tesekur ederim❤
-Reklam-
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Anlamadım ya nasıl yanı 
(2,765 puan) tarafından
uzaniyorum karnimin ustune televizyon kumandasini koyup izliyorum
(1,077 puan) tarafından
Haa hamılesınnnn sımdı anladım canım :)))
(2,765 puan) tarafından
Evet canim
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Benim kızımda karnımda çok hareketliydi şimdide öyle evi yıkıyor :D anası gibi yerinde durmuyor o kadar temizlik yapıp hareket ederdim ki her kontrole gidince doktor siz çalışmıyordunuz dimi diyordu hayır dedim bi gün dediki çalışmıyorsunuz ama çok hareketlisiniz sanırım çünkü bebek her hafta dönüyor. Eşimde hocam evde yerinde durmuyor çok temizlik yapıyor hiç oturmuyor demişti doktor belli zaten hem kanda yorgunluk çıkmış hem çok hareket ettiği için bebekte dönüyor sürekli demişti :D ama kumanda fln hiç denemedim ☺️☺️
(2,765 puan) tarafından
Bendedw ayniydi ya hiiic durmazdi yerinde erkenden hissetirdi bid3 kendini bende o zamanlar tarlada calisiyordum  ama suan cocuk pesinde kosturuyorum aslinda daha fazla yoruluyorum ama bu bebek kendini cok gec hissetirdi ve daha hayla karinca gibi hareket ediyor zayif gucsuz gibi
(2,323 puan) tarafından
Neyse  bakarsın bu uslu olur inşaAllah ☺️
(2,765 puan) tarafından
Kizim yerinde durmuyor ama cok uslu ya aglamiyor kolay kolay huysuzluguda yok oyle kizima guvenip yaptim zaten ikinciyi insAllah kizimdan daha uslu olur
0 oy
(841 puan) tarafından
Kac haftaliksin canim 
(2,765 puan) tarafından
18 haftaligim canim
(841 puan) tarafından
Benim bebek hic öyle kuvvetli hareket etmiyor pit pit ediyor cok tembel benimki 24 haftalik
(2,765 puan) tarafından
Ufff benim kizim vurdumu karnim catlar kanardi canim doktora bu ikinci bebek icin gittigimde doktor dedi ne yaptin bu karnina diye bende dedim ben degil kizim yapti desti cikdi karnimi vura vura yara yapti hep kaniyordu dedim suanda ayni bir saniye yerinde durmuyor eli ayagida cok agir 11 aylik ama 5 yasindaki cocuk gibi sanki vurunca kizartiyor
(841 puan) tarafından
Yaa ne güzel benim ki oglan tembel doktorda bile hep uyuyor ayni babasi benjm oğlan babasi da uykucu hep hayırlısıyla alırız inşallah kucaklarimiza
(2,765 puan) tarafından
InsAllah canim ablaminda oyleydi hissetmiyom diye doktora bile giderdi coook tembeldi galiba kizlar asiri hareketli oglanlar daha sakin ve tembel oluyor galiba
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Büyük kızım aşiri hareketliydi bakınca rahatlıkla anlardın denızde dalga gibi hiç durmazdı küçük kizim da tam tersi günde ya birkez yada iki kez oynardı bebekten bebeğe fark edıyor canım 
(2,765 puan) tarafından
Benimde oyke simdiki harwketlerini coook zor hissediyorum peki simdi dogdumu ikinci bebegjn nasil dogunca hareketlendimi
0 oy
tarafından
Hastaneye gitmedin mi cnm daha 
(2,765 puan) tarafından
Malesef canim 4 gunum var randevuma  normalde 12sinde gitcektim ama doktrum yokdu 15inde buldum bende
0 oy
(15,836 puan) tarafından
Bende çok yapardım videolar bile var. 
(2,765 puan) tarafından
Cok guzel oluyor ama ya
(15,836 puan) tarafından
Evet öyle

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,008 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 121 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 98 göst.
21 Haziran 2022 Aile kategorisinde Hacerhale (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 475 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu

377,990 soru

11,313,937 cevap

34,753 kullanıcı

...