0 oy
744 göst.
Aile kategorisinde (397 puan) tarafından

EKızlar bütün özel günündeyim regli günümdeyim evdede ped yok sabah eşime dedim 2 tane ile idare etmeye çalışıyorum bugün evdeyim zaten ikindin giderim dedi Tamam dedim hadi git artık çok lazım dedim çıktı markete yolda iş arkadaşını aramış oda gel şu iş var yapalım demiş Eşimde gel beni al şurdayım demiş beni aradı şuu geliyor geç gelecem diye yaa ben burda bekliyorum 10 dakika dikilip bekleyeceğine o gelene kadar al başka ihtiyaçlarda vardı al hepsini arabaya bin poşetleri eve koy in çok mu zor evle market arası 2 dakika kızdım telefonda ama gitti ne yapıcam şimdi kaldım ortada kan içinde:( kendimde gidemem bebeğim var nereye bırakıp gideyim yoldada onunla yürünmez bide ev anahtarını almış onunla girerim diye anahtarda yok haksız mıyım kızlar ne yapabilirim eşim gelene kadar sinir oldum benim ihtiyacımdan daha mi önemli de umursamadan gidiyorsun sinirimden ağlıyorum gerçekten keşke kendim çıkıp alıp gelebilsem...

30 Cevaplar

+5 oy
(3,101 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
En sevdigi tisortunu kes koy haketmis.
(5,220 puan) tarafından
hahahahha ne fenasın :DD
(3,101 puan) tarafından
Gercekten haketmis ama :)
(1,037 puan) tarafından
Cok ıyı fıkırmıs :))
(3,101 puan) tarafından
:))   .
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kız sinirlenme bebeğin bezini koy birsure ne olcak. Eşin gelene kadar
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Canim haklisin bebeğini sar götür al gel bence 
0 oy
(774 puan) tarafından
Şimdilik bebeğinin bezlerinden koy normalde bile kullanan çok var 
0 oy
(874 puan) tarafından
Bebeğin bezini koy tuvalet kağıdı peçete katla koy gazlı bez arasına pamuğu serde koy eski atletini katla da koy ama öfkeyi koyduğun yerden çıkar canım 
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Bebek bezini kes koy
0 oy
tarafından
Esine bisey demek istemiyorum da... 

Bebek bezinin kenarlarini kes oyle idare et 
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Haklisin.....
0 oy
tarafından
Eski temiz bı atlet kes koy abartma kuzum ya boşver aile huzuru inan daha iyi sende zor durumdasın ama büyütme kes bi parça eski şey koy sonra çöpe atarsın
0 oy
tarafından
Bebeğinin bezinden koy idare eder bi  süre 
0 oy
(119,071 puan) tarafından
2 dk lik mis market biraz pecete koy hemen sar bebisi git gel
(397 puan) tarafından
Anahtarıda götürmüş canım anahtarda dışarı kapının şifresi var onun girmek için anahtar yok
(119,071 puan) tarafından
Tuuuhhh yaa sen bugun mendille pamukla idare et yada bi komsun varmi samimi oldugun odunc verse
0 oy
(3,855 puan) tarafından
Coook haklısın  bencede... ama sakinn ol bebek bezi koy cicim ya da bezi kalinca dikdortgen yap koy idare eder. Sonra da sakince yaptığının  seni cok sinirlendirdigini söyle. 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bu da sana ders olsun Bir daha böyle yapma her zaman 2 paket 3 paket bir kenarda Dursun bebeğinin bezini kullan eşin gelene kadar
tarafından
Aynen evde her zaman fazla olmalı bitmeden alın koyun eve oye ihtiyaçları çok haklısın kız artı vermeye puanım yetmedi yazayım dedim
(10,411 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım Ben 22 aydır adet olmadığım halde hep alıp atarım kenarı sanırım Garanticiyim
tarafından
Âdet olmadım halde 24 lü  paketlerde indirim oluyor denk geliyorum alıp kenara koyuyorum. Doğumdan sonra lazım olur
(1,077 puan) tarafından
Nerde ındırım oluyor canım
tarafından
Bizim burda essen diye büyük mağaza var orda cnm 24 lusunu 12 liraya filan alıyorum. Ultra lüks geçe.
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ben hep bebegimin bezlerini takiyorim sende oyle yap evdesin zaten.
0 oy
tarafından
İşin.erkeklere.birakirsan böyle olur canım..ne anlasinlar kadının halinden..bebek bezi.koy idare eder seni.. bazen unutoyorum bende almayı kullaniyodum bezden..
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Getir var, hepsijet var, trendyolgo var,istegelsin var, bunlardan birinden sipariş ver gitsin 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bebeğin benzinden kes anneler çok kullanıyor kızmakla çok haklısın 
0 oy
(826 puan) tarafından
Bebek bezi canım ekenaarlarını kes gezelce koya bilirsin bazen regli çok olan kadınlar onunla geziyo
0 oy
(316 puan) tarafından
Benim kayinvaldem kayinbabam hep diyorlar gece elbiseyi asma iyi değil ne zaman gece assam böyle yapıyor su sinir oluyorum resmen ama evde hep asıyorum gece sacma sapan şeyler bide kaynanam diyor ki çocuk çok ağlarsa tasşagi patlar Allah'ım sinir oluyorum ona yaa
tarafından
Postlar karıştı galiba başka şeye yorum yapacaktı buraya yapmış insanlık hali ya banada olmuştu :D
(3,101 puan) tarafından
Kiz hurafeler postu degil bu karistirmissin  :)
(316 puan) tarafından
Aynen o yaa valla karıştırdım kusura bakmayın hurafeler yeri olacaktı bu post
(3,101 puan) tarafından
Nolcak kiz güldük neguzel allah aglatmasn
(316 puan) tarafından
Valla bnde güldüm çok
0 oy
(383 puan) tarafından
Bence onun en sevdiği tişörtünü kullan şimdilik yumuşacık da olur oh mis :))) 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 203 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 188 göst.
2 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 232 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,665 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 232 göst.