0 oy
622 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Bekarken en fazla 60 kilo oluyodum cok abur cubur yerdim ama spor yaptigim icin 60 uzerine hci cikmazdim evlendim suan 2 yil 2 aylik evliyim ve 2 sene icersinde 25-30 kilo aldim. Ciddi anlamda hayatimi psikolojimi ozelliklede ozguvenimj asiri etkiliyo diyet yapamiyorum spor hic yapamiyorum cocuk ev isi derken birde kayinvalidemlerle oturuyorum spor salonjna gideyim dedim evime cok uzak rezene yesil cay iciym dedim aldim ama tadlari kotu diye icemedim. Napicam nolur fikir verin cesaretlendirin guzel anneler. Ozguvenimi cok fazla etkiliyo sagligimi da bi o kadar etkiliyo. Suan 90 kiloyum ilk kez bu kadar kilo aldim 

20 Cevaplar

+1 oy
(677 puan) tarafından
Sen kendine yardim edemezsen kimse sana yardim edemez ki...evde kayinvaliden varsa cocugu birak yürüyüşe çıkılmaz dersen evin içinde yürü baya kilon varmiş diyette yapman lazım.bahanelere sığınma tadi kotu de olsa icmen lazım yeşil çayı.şok markette ananaslı yeşil çay var onu alabilirsin
-Reklam-
0 oy
(513 puan) tarafından
Biyun kac cnm
tarafından
1.64 canim
0 oy
tarafından
O çayların ne kadar etkisi oluyor bilmiyorum ama tadı güzel değil içemedim demek bahane. Kararlıysan içmelisin. 
tarafından
Evet haklisin irade yok sanırım
0 oy
tarafından
Once detoks sulari ile basla sabah ac karna limonlu su ic gunde en az iki bucuk litre su ic daha sonra gunde 10 dakika odana git ve ip atliyomussun gibi zipla tabi bunu hemen yapma çünkü önce bedenini alistirman lazim sekeri ekmegi kes ordan direk 5 kilo gider
tarafından
Ekmek kolay cay icmiyorum sekeri ordan cikaridk diyelim ama asiri kola bagimlisiyim birakamiyorum
tarafından
Aaa onuda cikar at cnm bende oyleydim düşün ben bigunde karar verdim kilo vermek icin ve hepsini bigunde biraktim eger kilo vermek istiyosan yapman gerekir ha bak sekersiz olanalri var onlara basla zaten sekersiz oldugu icin icme istegin gidicek
tarafından
Tamam canim tssekkurler :)
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Bende.kiloluyum napak aman veririz Birgün
0 oy
(880 puan) tarafından
Sen ben olabilirmisin ?

Ay ayni ben bekarkan dediklerinin hepsi bende hatta evlendikten sonra bir oturma çocuk diyet içecekler filan aynisini yaşadım sadece 80 kiloyum boyum kısa aşırı özgüven eksikliği yaşıyorum sadece makyaj yapınca biraz güven geliyor yüz güzelliğim var çok şükür onun haricinde vucudumu asla beğenmiyorum
tarafından
Gobek icin incelikle bol su tuket bagirsaklarini calistir topsuz plates yap ve göbek yakan spor hateketleri var onlari dene detoks suyuyla tek kalma çünkü o sadece odemini atar yağın kalir ve sonradan tekrr alirsin o kiloyu
tarafından
Anladim canim cok saoll
tarafından
Rica ederim ne demek insallah etkisini görürsün bak takıldığında bana msj atabilirsin yardimci olurum yani
tarafından
Tamam canim gekrar cok saol takildigim konu olursa bulucam seni :)
tarafından
Bul beni☺️☺️☺️☺️
0 oy
(921 puan) tarafından
Zayıflamak istiyorsan cok guzel bi diyet diyet sulari olmazsa olmaz spor bunlari yapinca zayiflicaksin zaten kafana koy ve yarin basla ben spor yaparim surekli olmazsa olmazim suan hamileyim biraktim ama dogumdan sonra devamkee sende basarabilirsinnnn ;)))
(921 puan) tarafından
Her hareket 3set yapiyorum ve aşırı ise yarıyor dene bence basarabilirsin uygulama var YouTube dan izle
(921 puan) tarafından
Bak ben gaza çok pis getiririm ablamda kiloluydu suan 65kilo ya geldi yatıp kalkip bana dua ediyor..
tarafından
Cidden mi beni de getir gaza zayiflayim duacin olurum vallahi :)))
(921 puan) tarafından
Resim atim onlari yapmaya calis spor salonuna gidemiyor şan 30gunlukde mekik yapman gerekli
tarafından
Tamam canim olur yaparim
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Diyetisyene git kendini zorla ve diyet yap spora da gidebilirsin
tarafından
Spor a gidemem suan bebegimden de ayrilmak istrmiyorum hemde cok uzak evime. Saglik sorunu yasadim gittim diyet verdi 1 ay deneyelim dedi ama sadece 2-3 gun uyabildim :( hic boyle degildim bekarken spor yapardm diyet yapardım noldu anlamiyorum
0 oy
(12,499 puan) tarafından
Ben rezene içerek kilo verdim doğum kilom kalmadı hiç 
tarafından
Baska bisi yapmadin mi canim sadece rezene mi
(12,499 puan) tarafından
Evet canım sadece rezene
Benim amacım gaz sancısı içindi
Kabızlık yaşıyordum rezene kimyon anason içerek gitti daha da sonra da baktım.ki kilo verdiriyor bana
tarafından
Ne guzel ya maslalah
0 oy
(9,733 puan) tarafından
Ekmek makarna pilav kizartma abur cubur hazir m.suyu asitli icecekler tatli hamurisi bunları biraktigin anda daha kilo vermeye baslayacaksin
tarafından
Karaciger degerlerim cok yuksek cikti yaglanma var sanirim 1 ay spor + diyet verdi doktor yapamadim yarinda kontrolum var. Herseyi kesebilirim ama kola bagimlisiyim ya alkol sigara gbi kola nagimlisiyim resmen yeminle suan canim istedi yine off nasl basa cikciam bilmiyorm
(9,733 puan) tarafından
Bizim bi komsumuz senin gibiydi canim aşırı kola bagimliligi akdeniz anemisi oldu en sonunda. Sonra kesti kolayi
tarafından
Benimde saglik sorunlarim var oyle goz ardi edilcekte degil ciddi ama ne yaptıysam birakamadim sadece hamileyken oglum icin biraktim aylarca icmedim bazen kacamak yaptigm oldu 8 aylikken geri basladim dayanamadim
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Herkes nasıl yapıyorsa sen daha iyisini yaparsın.. önce sağlık için canım. Motive olmak için zayıf fotoğraflarını göz önüne koyabilirsin ♥️♥️
(5,721 puan) tarafından
Rica ederim kadın isterse herşeyi yapar sana tavsiyem kahvaltini atlama birde yediklerini yaz defter tut yeşil çay iç bol su birde arada spor yaptımi olur bu iş♥️
tarafından
Insallah ya cok motive ettin cidden ♡
(5,721 puan) tarafından
Rica ederim hani evde yapamam dersen diyetisyenden destek alanilirsin birde yürüyüş yaparsan heryerde orantılı verirsin
tarafından
Yürüyüş yapabilirim evet insallah istedigim sonuca ulasirim ya
(5,721 puan) tarafından
O zaman kafadan gitti 10kilo❤️
0 oy
(274 puan) tarafından
Anladigim kadarıyla iraden zayıf. Yoksa kilo vermemek için hiçbir gecerli nedenin yok sadece bahanelerin var. Ev işi 1 saat beklesin birsey olmaz kaynananlarla oturuyormussun bu bir avantaj 1 saat çocuğuna bakabilirler ve sen her gün o 1 saatte sıkı bir spor yapabilirsin spor salonuna gitmene gerek yok buraya bunu yazdığına göre internetin var aç bir zumba videosu aç bir kardiyo videosu yap sporunu. Çaylarla detoks sularıyla kilo verilmez doğru düzgün diyet yapman lazım ama sen bahaneleri olan birisin :) bir diyetisyenle görüş her gün ona rapor ver o zaten senin diyete uyup uymadığını haftalık ve ya aylık kilo ölçümlerinde anlar. Seni birinin teselli etmesi cesaretlendirmesi gerekmiyor birinin seni bu konuda zorlaması gerekiyor bence muhakkak bi diyetisyenle birlikte hareket et... Ben gurbetteyim bir tane bile arkadaşım yok komsum yok akrabam yok çocuğuma bakabilecek kimsem yok ev işinde yardım isteyebileceğim kimsem yok ve bende hamileligimde 20 kilo aldım doğum yapalı 7 ay oldu eski kiloma geri döndüm 53 kiloyum. Oğlum sabahları 8 gibi kalkar ben 6 da kalkıp hafif bi kahvaltı yapıp o kalkana kadar spor yaptım. Sende yapabilirsin.
tarafından
Ya vallahi o kadar haklisin ki beni benden iyi tanittin resmen. Irade yok evet üzülüyorum kafaya takiyorum ama hic bi caba gosteremiyorum. Dedigin gbi hep bir bahane. Peki seker ekmek hamur isi asitli icecek birakirsam her gun duzenli 1 saat spor ile diyet ile 30 kiloyu ne kadar bir zamanda verebilirim. Tahminen.
(274 puan) tarafından
Bünyeyle alakalı o kimisi hemen verir kimisi geç verir sen başla bunlara 1 hafta içinde vücudunu tanımaya başlayacaksın bak gör vücudun ne istiyor anlayacaksın. Sen burdan aldigin gazla yarın başlayacağım dersin ama yarın canın kola cekince gene içersin. Diyetisyenle görüş online görüşme bile yapabilirsin.

Her ay vücudunu fotoğrafla değişimi gördükçe daha da hırslanırsın. Ben öyle yapmıştım :)
tarafından
Doğumdan sonra o kadar zayif gorunuyodum ki 80 e dusmustum gobek yok falan boyle giderim veririm diyodum ama olmadi irade cidden onemli  insallah yapicam ya diyetisyene gittim zaten hatta yarin kontrolum var ne dicem bilemiyorum yapamadm cunkiii :D
(274 puan) tarafından
Diyetisyen seni bi azarlasın da bi daha yapmamazlik yapma :D
tarafından
Valla onu dusunuyorm yarin bakalim :D
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Aralıklı oruç yap
tarafından
Cidden o hic aklima gelmedi bak kesinlikle yapicam bunu cok saol ♡
(2,253 puan) tarafından
Ben 24 kilo verdim onun sayesinde istagram rengin börekci takip et nasıl yapılacagını filan anlatıyor
tarafından
Tamam canim cok saol bakayim hemen
0 oy
(921 puan) tarafından

image

ama yao birakma 31gun boyunca 
tarafından
Tamam canim suan baslicam mekik cekmeye + seker kahve asitli icecek hamur isi ekmek tatli vs birakiyorum hergun 2.5 litre su+duzenli diyet ve sporla insallah 12 martta sana tekrar donucem bekle beni ♡
(921 puan) tarafından
Hadi seni gorim onlari biraktigin an zaten inceliyorsun heleki ekmek arada da oryantal oyna zumba yap acayip ise yarıyor terletiyor her sabah ac karna bi bardak limonlu su ic yak yakimi yonunden gun icinde diyet suyu yao kendine  aksama kadar ic onu limon maydonuz salatalik doğumdan sonra spor yaparim bende ozledim
tarafından
Tamam canimm cok cokk saoll
0 oy
(921 puan) tarafından

Birde bunları yapmaya calis 

image

tarafından
Saol tatlimm :)
(921 puan) tarafından
Kilo verdim postunu bekliyorum :)
tarafından
Ayy hadi insallah 12 martta bu post ve yorumun altina kilo verdm yazayim insalahhh
(921 puan) tarafından
İnsallahh
0 oy
(233 puan) tarafından
Bende aynı senin gibiydim kac kere diyet kararı alıp vazgeçtim sihirli bir değnek yok maalesef bizi zayıflatacak az yemek tek çaresi birazda hareket. Online diyete başladım bugün ilk günüm evde olanlarla diyet yaptım yarın alisveris3 çıkacağım listede olanları almak için bu sefer cok kararlıyım çünkü kendimi çok değersiz hissediyordum bu zamana kadar şimdi kendime değer vermemin vakti oyuzden eski kiloma donmem lazım sende öncelikle iradeli ve kararlı olman lazim
tarafından
Aslinda kilo vermek icin o kadar cok nedenim var ki en onemlisi de kendim icin ama irademi kaybettim. Ama bugun yeniden basliyorum insallah eskisi gibi devam edicem hayirlisi bakalimm
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Canim bende aynı senin gibi 91e dayandım dolabımda bana olan hiçbir kıyafet kalmadi evet yeni alabilirim ama yenisini dahi almak istemedim Aralık'ta doğum günüm vardı eşime dedim sakın kıyafet alma ayakkabı bile istemedim. Sonra geçen ay bir anda dedim 

ye-mi-yo-rum ve yemedim sabah kahvaltısı yapıyorum normal sadece ekmegi kaçırmamaya dikkat ediyorum eşim her akşam ya makarna ya pilav ister her yemeğin yanına yapıyorum ama asla yemiyorum çayı sade içemez eşim yanına ya birşey alır ya bana yaptırır zaten beni mahveden de o tatlı şeyler eğer evde var ise gece uykumdan uyanıp yerdim o kadar düşündüm yani ama onu da kestim bana inat gibi adam kova ile Torku nun cokokrem bir ürününü almış gelmiş daha 1 gıdım tadına bakmadım mesela 

Sonuç ne mi ben 4 kilo verdim bu şekilde ama hareket yoktu bende fazla şimdi Leslie 1 mile başladım sende yapabilirsin onu bak onunda bayağı faydası olacağını düşünüyorum 

Herşey inan senin kafanda bitiyor ben ki o çikolataları çocuğum ve eşim yanımda yerken ben yemiyorsam herkese herşeyi yapabilir yani o kadar düşkündüm çikolata ekler ve pasta 
tarafından
Leslie 1 nedir canim ilk kez duydum
(1,790 puan) tarafından
Canım burda duydum bende onu YouTube da Leslie diye bir kadının videoları var evde yapılabilen spor gibi düşün 1 mil de ilk başlangıç olarak onunla başladım ben mesela 15 dk o kadın ile evde spor yapıyorsun 1 mil yani yaklaşık 1,5 km yürümüş kadar oluyorsun öyle zor hareketler de değil yani bir bak istersen
tarafından
Hmm tamam canim bakarm saoll
0 oy
(439 puan) tarafından
Ben termal takim aldim evde giydim acayip odem attırıyor sonra her sabah limonlu su içtim ve bol yeşillik yedim hali sildim her gun hareket olsun diye 70 ile dogum yaptim bir yil icinde 57 oldum
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Spor salonu yerine diyetisyene gitmeyi dene canım, evde kendi iradenle bitki çayları ile kılo vermezsin, hiç bir bitki çayı bunu tek başına sağlamıyor, diyet spor şart 
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Bende 87 kiloyum 1.65 boyum var 3 ay oldu doğum yapalı iki çocukla ev işi zaten dışarı çıkamiyom yürüyüş yapayım 2 çocukla nere evde hareketsizlikten kilo veremiyorum ben gün de 2 öğün yiyorum sadece tabi böylede olunca vücut yağı koruyo kilo vermem zorlaşıyo daha da 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 247 göst.
0 oy
6 cevap 214 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (459 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 182 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 101 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde duygu0404 (352 puan) tarafından soruldu