0 oy
143 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3 puan) tarafından

Merak ediyorum bendede minik minik varmış da bebeğim olsun istiyorum ama bunu öğrenince biraz korktum , annemde de varmış annem 14 doğum yaptı en sonuncusu ben Rabbim verince veriyor aranızda öyle olan varmı hamiş kalan darısı başıma :angel::ermm::blush:

8 Cevaplar

0 oy
(3,740 puan) tarafından
Ben varım canım hatta hem polistik över hemde miyom vardi hamile kaldım doktor zayıflaman lazım dedi bende zayıflayınca kaldım
-Reklam-
0 oy
(74 puan) tarafından
Benn varım.Hamile kalınmıyor diye bir şey yok.Basit tedavisi var.Insallah sana da nasip olur.
(3 puan) tarafından
İnşeAllah canım ya şuanlık yapmıyoruz bazı sebebden dolayı ama İnşeAllah Rabb'im nasip eder
0 oy
(425 puan) tarafından
bennn hem kist vardi hem kiloluyum 80 kilo kadar hem de adet goremiyodum evlendim ilk ayda hamile kaldim 8 aylik evliyim 7 aylik hamileyim
(3 puan) tarafından
Biz korunuyoruz 5 aylık evliyim korunmayı bırakınca İnşeAllah bizde de böyle olur  İnşeAllah sağsalim bebeğini kucağına alırsın canım çok sevindim adına
(425 puan) tarafından
olur canım  kafana takma hic kafaya takınca gerçekten olmuyo Komşum 5 senedir evli hic bi skntilari yok doktor bile demiş kafaya taktiginiz surece olmiycak  panik yapma sakin ol
0 oy
tarafından
Bende var canım hiç bir tedavi olmadım yaptım sprumu diyetimi hiç ummmadigim anda oldu şimdi ikinci bebegime hamileyim . En buyik düşman kilo ve stres olmaz diye düşünme nasip olduysa zamanı gelince elbet olur 
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Arkadaşımda polikistik over vardı biraz tedavi gördü hamile kaldı şimdi dünyalar tatlısı bir oğluşu varrr 
0 oy
tarafından

Ayy canm 14 kardesmisinz:Omasallah 

Polikistoverdim ilacla düşüyor sonra hamile kalıyorum bende surekli var aa simdide var gene alistim ben onlara 3 dogum 1 düşük yaptim 

0 oy
tarafından
Hem poliskit över hem tek tüp um yok sonuç iki eadim var Rabbime şükürler olsun :) sıkma canını rabbim doğru zamanda gönderir inşallah 
0 oy
tarafından

Cnm rabbim hayırlısıyla zamanın da kucağını doldursun.  Bana ameliyatsız çocuğun olmaz dedi ler 

Ameliyatsız 3  CÜ gebeliğim. Rabbim verdimi veriyor
(3 puan) tarafından
Ayyy ne güzel İnşeAllah canım Rabbim en hayırlı zamanda sağlıkla verir İnşeAllah duamız böyle

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 205 göst.
18 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merbe9097 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.
19 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Serap2020. (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 158 göst.
22 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 218 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ceren Durgun (103 puan) tarafından soruldu

377,943 soru

11,312,743 cevap

34,746 kullanıcı

...