0 oy
475 göst.
Diğer kategorisinde (2,009 puan) tarafından
Yeminle biktim ya daha yeni 3 gun once falan uyardim yok yine ayni acmis son ses muzik cocuk bagiriyo kimin umrunda ne yapiyolarsa artik bu saat oldu uyumadi kizim sesten aradim polisi onlar cozsun artik ev sahibiymis sanki bizi babamizin hayrina oturtuyolar son ses muzik dinleyip ses yapcaksan git mustakil eve dusunun 2 kat ustum vllaha sinirden 1500 oldum yaa

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tut fırça sapını kapılarına dayan 
(2,009 puan) tarafından
2 kat ustum benim ustumdeki de rahatsiz olmuyo heralde bisy demiyolar
-Reklam-
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Parasini verdikten sonra sende ev sahibisin ayıp ya biraz görgü iyi yapmışsın boşver Polis gelsin bakalım 
(2,009 puan) tarafından
Yine aynisi olur vlla biktim tasincam o derece
0 oy
(874 puan) tarafından
Geldi mi.polis 
(2,009 puan) tarafından
Gelecek yeni soyledim
0 oy
tarafından
Benim alt komsum da öyle bazen televizyonu kapatıyorum onun müziği ile uykuya kalıyorum inan öyle bir müzik saçıyor bide müziğe eşlik ediyor bağıra bağıra 
(2,009 puan) tarafından
Vlla sorma bunlarda drbuka dinliyo dansoz var heralde
tarafından
Abooo seninki daha kötü benimkisi en azından güzel dinliyor zevki iyi acıyor televizyondan ses son dinliyor bide imam bizimkisi
(2,009 puan) tarafından
İmam da boyleyse bisey diyemiycem :)
tarafından
Valla bizde aynısını diyoruz neyseki 6 ay annem de kalacam da kurtuldum ama çocuk olunca kesinlikle olay çıkartırım çünkü o müziğin sesine çocuk evde uyuyamaz
(2,009 puan) tarafından
Dusun benim kizim 3.5 yasinda uyuyamiyorum dio seninki daha minik ve benimde dogumuma az kaldi
(9,890 puan) tarafından
Şu hayattaki en guzel sey hamileligi annede gecirmek :))
tarafından
Şikâyet et böylelerini şikayet edeceksin canım ben daha 5 haftalık bir hamisim yani 5+2 birazdan 5+3 olacak hatta  :D ♥️⚘
tarafından
Evet o konuda katılıyorum annemdeyim ve çok rahatım elim sıcak sudan doğum suya girmiyor derler yaa aynen öyleyim prensesler gibi bakıyorlar bana
(9,890 puan) tarafından
Bende 7 ay kaldim annemde aynen öyleydi yedigim onumde yemedigim arkamda ve dogumdan sonra doktor dediki masallah çok guzel hamilelik gecirmissin :)
tarafından
Bende öyleyim sadece eşim uzakta ona üzülüyorum ama yinede kendimi yıpratmıyorum
(9,890 puan) tarafından
Benimkide uzaktaydi canim hemde dogumdan 20 gun sonra gelebildi. Sen sadece bebegine odaklan ben gercekten hem cok guzel bi hamilelik hemde cok guzel bi lohusalik gecirdim darisi basina insallah :) oğlusumda 4250 dogdu
tarafından
Maşallah masallah benim esim Allahın izni ile doğumdan önce burda eşim telefonda bile diyor iyi ki askere gelmişim ben evde olsaydım sana annenin baktığı gibi bakamadım der telefonda
(9,890 puan) tarafından
Seninki gelir askerdeyse :) benimki gemici oldugu icin viruse denk geldik. Ha geldi gelecek derken gelemedi malesef :) aynen öyle canim. Inanki evde ev isi yemek koca. Benimki ilk 2 ay yanimdaydi mide bulantisiyla gecti.
tarafından
Çok şükür bulantim yok anneme çekmişim o konuda evet surda 5 ayı kaldı cuma gününden sonra 5 ay kalmış olacak Allahın izni ile
(9,890 puan) tarafından
Allah kavustursun baska ayrilik yasatmasin insallah canim :)
tarafından
Aminnn inşallah ilkti son olur
0 oy
(6,859 puan) tarafından
iyi yapmışsın cnm 11 den sonra yasak diye biliyorum vala bende çekiyorum bebeğim olmadan önce tinne yani ama uyumuyor napaim uykusunda sıçrıyor 
(2,009 puan) tarafından
Ses gelio uyuyamiyorum anne dio kizim rahatsiz etmeye hakki yok
(6,859 puan) tarafından
Haklısın cnm. Benm yatak odam üst katın salonu. Sürekli sandelye ittiriyo dolap kapatiyo parkeden inanılmaz ses geliyor. Ben bile uykumdan sicriyorum gece 2 5 hiç farketmiyor. Bir uyardım olmadı 2 uyardım az dikkkat ediyorlar artık. 6 aylık oldu ses etmedim ama bende yoruldum bebeği sallamaktn
0 oy
(48,392 puan) tarafından
geldi mi polis dicemde yeni acmissin postu 
(2,009 puan) tarafından
Aynen yeni aradim zatn polisi gelir birazdn
0 oy
(1,571 puan) tarafından

Komşu konusunda o kadar dertliyim ki sinir hastası olcam o kadar:D apartman da yaşamayı bilmiyorlar zerre ama sorsan ev sahibiler. Bi de inkar ediyo yaptığını yalan söylüyo ekstra sinir bozucu oluyo

(2,009 puan) tarafından
Vlla onlar yuzunden cikcam burdan az kaldi
(1,571 puan) tarafından
Ben de ben de 2 senede üçüncü ev yaşamayı bilmeyen koyune donsun bu ne en son hali sirkeliyo benim camlar acik az insan olan camlarin acik mi hali sirkelicem demeye iner. Hep bi seyler sirkeliyo kocaman cocuklari var durmuyo sesleri kesilmiyo esim cikti bizim camlarda balkonlarda birikiyo dedi BEN SİRKELEMİYORUM Kİ diyo sesiniz cok geliyo bebek hasta uyuyamiyo diyo ALTAKİLER DE SİZİN BEBEKTEN RAHATSİZ OLUYOMUS COK KOSUYOMUS DİYO 15 AYLİK BEBEK NE KADAR KOSMASİYLA SİNİR EDEBİLİR:D dusun bebek kosmasini bastirmak icin son ses piyano sesi acmis:D aklıma geldi bak sinirlendim yine:D
(2,009 puan) tarafından
Allah ıslah etsin boylelerini
(1,571 puan) tarafından
Amiiiiiiin
0 oy
(5,220 puan) tarafından

benim üstte de 80 küsür yaşında dede ve nine var kulaklar gitmiş son ses tv hergece bende mi polisi arasam. sonra da ev sahibini polise şikayet eden karı diye tarihe geçsem :(

0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bizim üsttekiler de bazn sapıtıyolar..esime soluyorum binanin whatsup grubu var oraya yaziyo kibar bi sekilde..o da kibar bi sekilde sesini kesiyo:)) bn cok kibar olmadigim icin esim hallediyo bu isleri:))
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Zor valla böyle uğraşma Rabbim yardımcı olsun inşallah 
0 oy
(409 puan) tarafından
Bizimde yan daire sürekli geceleri tadilat falan yapıyor kadına söyledik ben evimde istediğim saatte tadilatımı yapamayacaksam niye aldım evi diyor eşimde polis ceza yazıyor siz kendiniz bilirsiniz ben uyarıyım dedi kapattı şimdi ses soluk yok
0 oy
(156 puan) tarafından
Gecen bende aradim ev sahibi para icin tutmus suriyeliye vermis evde kac kisiler bilmem aradim polisi benim 40 li cocugum var uyutamiyorum dedim geldiler ev sahim bina deil ama annesi var onu aradim ilk ama teyze bak boyle boyle ben napyim insan onlarda dio bildin yerlerde bksey suruyup fırlatıyorlardi oymus kesildi sesleri

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 649 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde My life (288 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 396 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 259 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Buket0606 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 807 göst.