0 oy
698 göst.
Aile kategorisinde (309 puan) tarafından

Kendimi okadar çok değersiz hissediyorum. Ki bunalıma girdim sanırım depresyon bile yaşıyorum neden böyle oldu eşimle birbirimizi çok severek evlendik o benim peşimden koştu o buldu beni herkesin dilindeydik okadar ki sevgimiz aşkımız çok güzeldi ama ilk  çocuk olduktan sonra değişti hersey eşim bana karşı soğudu özel günlerde hediyeler almaz oldu normal Bi zamanda çiçek getirmez oldu yemeğe götürmez oldu  ki evliliğinin ilk 3 senesi mükemmeldi çocuk yoktu 3 sene sonra oldu ve 5 buçuk senelik evliyim  ama çocuk olunca 360 derece değişti bana karşı saygısını bile yitirdi yüzünü yırttı tartışmalarında ağzını bozdu ha küfür etmedi etmede ama hakaret etti hemde suçsuz yere aşağılamaya başladı kucumsemeye başladı bir ortamda bozup atmayabasladi en önemlisi iki doğumunda destek olmadı bana sarılmadı opmedi iki çocuğum kuveze girdi ve buna beni suçladı çocuk hasta oldu bni suçladı herseyde herseyde :(( ve 2.dogumumda bile yatak da dahi benden daha çok soğudu pis videolar izlemeye başladı cirkin değilm çok bakımlı temiz Bi kadınım herseyim de dört dortlugum kilolu değilm vücutta  tek kusurum hamilelikte karnım çok çatladı başka kusurum yok ilk3 senede bana sarılmadan yatmayan adam şimdi kolunauzansam cekiyo :(( başka birimi var diyeceksiniz ama yok şükür çünkü evimin altında dükkan işletiyor hergun görüyorum eve erken geliyor ve boş zamanında evde durmasa aynı binada kaynnamgil var ailesinnyanina gider yada evde çocuklarla oynar benimle hiç ilgi alakası yok ve bana hiç adımla hitap etmedii 2.cocumda soğuk Bi şekilde adımla hitap etmeye başladı ve bnden izinsiz biryere gitmezsem bana sormadan geçen yaz 1 haftalığına tatile gitti haberimyoktu:((( buyuzden çok kötüyüm moralim çok bozuk :(( daha bu yaşadıklarımın özetini tam anlatmaya kalksam sığmaz ve çok uzun olur

12 Cevaplar

0 oy
(27,177 puan) tarafından

Eşini karşına Alıp konuş

(309 puan) tarafından
Çok konuştum değişen bisey olmadı sürekli beni suçlu buluyor sorduğumda dahi suçumu dahi söylemiyor :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen kendine değer ver bırak kocanı önce sen insan olarak değerli birisin sen olmasan bunların hiç biri olsa okumadım çünkü okuyup sinirlenmek istemiyorum kendini de asla değersiz hissetme kimse için sen değerli olmasan dünyada olmazdın 
tarafından
Biz anneler hep böyleyiz kalp atışını duyduktan sonra acaba bisey mi oldu iyi mi diye evham yapmaya başlıyoruz kendimden biliyorum :)
tarafından
Bide benimkisi 3 yıl beklenen bir bebek olunca biraz daha fazla korkuyorum
tarafından
Benimki de öyle yani daha doğrusu 2 düşüğün ardından gelen bir bebek sürekli evhamliyim
tarafından
Rabbim korusun hepsini
tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Biraz uzak dur eşinden mesafeli davran seni özlesin
(309 puan) tarafından
Yaa öylemi yapım yaklaşmak istediği zaman ne napiymmn??
0 oy
tarafından
Canım Allah yardımcın olsun eşinin sevgisini de saygısını da tekrar artsın inşallah :-(
(309 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun inşallah :/
0 oy
tarafından
Çok üzgünüm ama bence farketmedigin bir ayrıntı var kocanın sakladığı. Bence hayatında başka biri var günahına da girmek istemem ama durup dururken kimse kimseye karşı bu şekilde dirsek göstermez sen tetikde ol bence çaktırmadan araştır 
(309 puan) tarafından
Ya tlf meydanda isyerimiz evimin altında ben hergun dükkanda olduğundan eminim ee eve saatinde gelir gider baksa yere gitmez oyuzden o konuda suphelenemiyirum araştırdım ve araştırıyorum çok şükür o yönde Bi sıkıntım yok
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Eğer bir insan eşini aşağılamaya küçümsemeye başladıysa o evlilik benim gözümde bitmiştir ayrı yataklar kavgalar hepsi hallolur ama bu aşağılamanın acısı ağrısı geçmez Allah yardımcın olsun konuştuğun zaman ne diyor cevap olarak 
(309 puan) tarafından
Hayırr yaklasmiyo :( Bn zorla yaklaşırim ama o yaklasmiyo hiç böyle biri değildi en zoruma giden o yatakta bile bana yaklsmaz olduu :(
(13,961 puan) tarafından
Öyle birisine neden yaklasiyorsun bu seni daha da üzer
(309 puan) tarafından
Düzeleceğini umdugundan yaklaşıyorum aramızdaki bağın güçlenmesi için yaklaşıyorum ama 1 sene olacak nerdeyse hiç bağı guclendiremedim olmuyi olmuyi ve bana 15 gündür yaklasmadi zaten en som15gun önce benim zorumdan oldu ama ve ben 2 3 hafta daha bana yaklaşmasını gerçekten benle konusup gönlümü almasını samimiyetiyle düzeleceğine söz vermesini bekleyeceğim 3 hafta dah Bi yaklaşımı adım atması olmaz ise sanırım boşanma davası acicamm :(((
(13,961 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun :(
(309 puan) tarafından
Amin sgol yorumların için :(
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Senin yapacağın tek şey oturup konuşman 
(309 puan) tarafından
Çok denedim ama konuşamaz o karşımda doğrun düzgün cvplar vermez veremez hep kaçar konuşmadan ben okadar konuşurum konuşurum aldığım tek cümle ( sen çocuk yaştasın iki çocuk doğurdun kaldıramadı psikolojin çöktü sen öyle algiliyosun sen öyle anlıyorsun) beni suçlar nherseyde
(1,908 puan) tarafından
Dene bakalim boşanmak de bu şekilde ben kendimi bu evde değersiz hissediyorum de
0 oy
(826 puan) tarafından
Başka biri olabilir mi bu kadar ters dönüş bunu getirdi aklıma 
(309 puan) tarafından
Hayır yok bundan çok çok eminim
0 oy
(394 puan) tarafından
Çok garip canım ya anlattığın gibi bir aşkın çocukla taçlanmasından sonra böyle olmaması gerekirdi. Senin adına çok üzüldüm inan. Bence eşini al karşına anlat böyle buraya yazdığın gibi içini dök ona, neden böylesin de.  Ne yaptım bunları hakedecek şeklinde. Eğer hâlâ öküz olursa sen de ben de artık senin gibi davranıcam o zaman de.
(309 puan) tarafından
Ahh ahh defalarca konuştum anlamıyor anlamıyor davranıyorum onun gibi ama yine anlamıyor bana sürekli değişen sensin diyo Bn olduğum gibiyim diyo ama çevremde ailesinde dhail herkes eşimin eski halinden eser kalmadı ı söylüyor herkes değiştin söylüyor onlara bile inanmiyor
(394 puan) tarafından
Kendi hayal dünyasında yaşıyor desene :/
(309 puan) tarafından
Ayne oyle
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Sen önce kendine acımayı birak canım. Bi kendine gel,sen kimsenin ilgisine muhtaç değilsin. Kendi kendine de yetebilirsin. Birak eşin ne hali varsa görsün. Kendine yeni uğraşlar hobiler bul, kendini iyi hissedeceğin şeyler yap.
(309 puan) tarafından
Ewt stres dağıtmak için gittim Bi ton malzeme aldım kapı süsü yapıp satıyorum amigurumi biblolari yapıyorum uğraşıyorum sırf düşünmemek için ama şuan aklıma takıldı Bn niye bunları yaşıyorum diye içimi buraya dökmek istedim :(
0 oy
(863 puan) tarafından
Allah evine huzur muhabbet getirsin inşallah öncelikle evde bakara suresi nazar için dualar oku esin evdeykende telefon veya televizyondan yüksek sesle açıp evde okunursa da iyi olur, zaman zaman bizim küçük karşı tarafın büyük gördüğü sorunlar olabiliyor sakin bir şekilde konuşmayı dene eşinle sorunu anla belli ki bir derdi var konuşmadan çözemeyiz sonuçta insaniz inşallah herşey yoluna girer 
0 oy
(580 puan) tarafından
Çok üzgünüm ama bence başka biri var cnm
(309 puan) tarafından
Hayır bundan çok eminim başka biri ols eve gelmez tflnunu sürekli meydanda bırakmaz boş zamanını ev veya ailesi dışında geçirir ama bunlar yok oyuzden başkası olmadığına ck çok eminim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 376 göst.
14 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mavii (456 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 572 göst.
21 Eylül 2020 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 439 göst.
6 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 395 göst.