0 oy
203 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (5 puan) tarafından
Selam kızlar sorumun bir kısmı yukarda.Allah nasib ederse doğumuma 2gün kaldı.Bazı arkadaşlar beden tüylerinin en geç 1hafta önceden alınmasının iyi olduğunu söylüyorlar ben 1gün önce almayı düşünüyordum 1zararı olurmu.Birde tırnaklarıma gel tırnak yaptırmayı düşünüyorum.Bunlardan zarar olurmu?

9 Cevaplar

0 oy
(1,426 puan) tarafından
Valla kuzum ben normal doğum yaptım 38+4 aldım 39 da doğum yaptım beklenmedik bi anda oldu normal de 39+1 de randevum vardı sorun olmasın alayım dedim 3 gün sonra doğum yaptım hiçte bir sorun olmadı 
-Reklam-
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Pandemi yüzünden kuaförü eve çağırdım 1 gün önce yaptırdım ağdayı tırnak hakkında bilgim yok canım 
(5 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
tarafından
Bisey olmaz.cnm beden temizliğini yaptr veya yap
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Akşam aldım sabah doğuma gittim
(5 puan) tarafından
Teşekkürler bende öyle yapmayı düşünüyorum.
0 oy
(774 puan) tarafından
Hiç bir sorun olacağını düşünmüyorum ben de son gece yaptım 
0 oy
(181 puan) tarafından
doguma gidecegim gun kuafore gitmistim orda hallettim eve geldim banyo falan yaptim hastaneye gittim hicbisey olmadi sezeryandi bu arada gobek tuylerinide alfirmistm
(5 puan) tarafından
Bende karnımdakı tüylerden rahatsızım son 10gündür yaptıramadım.son hün yaptırmayı düşünüyorum sorayım dedim
0 oy
(40 puan) tarafından
Canım ben doğuma giderken oje sürüp gitmiştim sezaryen bu arada. Ojeyi çıkartmamı istediler mecbur sildim jel tırnak hakkında bi bilgim yok ama bence yaptırma son dakika bı sorun çıkmasın
(5 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım teşekkürler son anda bir oje yüzünden sorun yaşayıb stres olursam hepten kalbim çarpar
(40 puan) tarafından
Yani o an zaten çok fazla heyacanlı ve panik durumda oluyorsun onunla uğraşma bir de
0 oy
(813 puan) tarafından
2 gün kalmış canım al gitsin 

Bende 38. Haftada aldırdım normal doğurabilirim umuduyla ama gelmedi bebek bı türlü 40+4te sezeryan doğum yaptm, doğuma gtmeden 2-3 gün önce tekrar sadece özel bölgeyi aldm tek tük çıkmıştı 
0 oy
(712 puan) tarafından
38 haftalıkken aldırmıştım 39 da doğum yaptım 1 hafta önce aldırmışım ani gelişti ama benim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 283 göst.
15 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nurss (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Duru2121 (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 222 göst.
30 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde 2bebisinannesi (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Elanur888 (102 puan) tarafından soruldu

374,596 soru

11,203,851 cevap

34,506 kullanıcı

...