0 oy
268 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Kizlar şimdi ben dogum yapdim. Kaynanamla beraber kaliyoruz göruncemde dogumdan once buraya annesinin yanina kalmaya geldi karnim burdumda onlara hizmet etim tek basima ben hazirladim onlar yedi evi temizledim dogma gidim sezaryan dogum kimse gelmedi nasil sin die bile sormadilar annem geldi annem bakdi bana 1 hafda fln eşim durdurmadi annem gilde buraya getirdi burdada. Bna kimse yardimci olmadi. Kendileri hazirladilar yediler bna yiyelim bile demediler daha bide goruncem benden onlara yemek yapmami isdedi bende yapmadim cocugum cok agliyodu gazli bir bebekdi zor. Bakiyodum esim calismaya gidiydi. Isde goruncem ardimdan cok laf knuyo kaynamla dedikodumu cok yapiyolar ama yapmamis gbi yuzume guluyorlar sen cocugu bizden kordun vb seyler isde sevdirmedin sey yapdin fln filan onceki yapdim iylikleri unutup kaynamla ikisi dedi kodumu yapiyolar bana seytan felan diyo isde yuzume degil laf vurduruyo ben ardimdan knusduklarini ogrenince pek muhattap olmuyorum isde bna laf sokuyo isde guler yuz lazim insanin icine nese veren bi insan lazim fln diye siz olsaniz nprsiniz esimin yanda bna iy davraniyo korumus gbi yapiyo esimde bni sevdini saniyo uzun oldu k.bkmayin 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm sen önce hayır demesini bilmelisin net .
(15 puan) tarafından
Nasi hayir oyle hayir diyip karsi ciksam bana yapmadiklarini birakmazlar ki yani yuvami bile yikarlar simdi kotu gelinim oyle temelli kotu derler
-Reklam-
0 oy
(81 puan) tarafından
O evden çık yuvan yıkılır ben sana diyim
(15 puan) tarafından
Ben isdiyorum ama esim isdemiyo zaten 2 katli ev ama kaynanam ust kata durmamiza izin vermiyo ki bizi burdan da yolasin
0 oy
tarafından

Yerinde olaam onlar dedikodumu yaparkan gizlice ses kaydi alir esime dinletirdim. 

(15 puan) tarafından
Esim bi kere kendi kulagiyla bile duydu ama kaynanam inkar eti yeminler eti inandirdir di e o annesi yni ilaki inaniyo yeminler eti nimetin usdune felan yani yapsamda kaynanamla kmsr bas edeme z
tarafından
Tovbe yarabbim nimet uzerine de yeminler etmis carpilsaydi bi esinde kulagina mi inaniyo annesine mi sahsen ben ne kadar yemin etsede duyduguma inanirdm
(15 puan) tarafından
Ben bile supede kaldim yani ozmn ama Allah buyukdur yeminleri bosa gidmez umurami. YALAN YERE YEMININ ALLAH CEZASINI VERIR ISALLAH
0 oy
(615 puan) tarafından
Kaynanamla beraber kalıyoruz. Kısmı bile yeterli devamını okumaya bile gerek yok. O evden ayrılıp kendiniz çekirdek bi aile olmanız gerekiyor. Kapı baca ayrı olunca onlara gittiğinde bile tavırları sana çok batmaz. Kendi evine yuvana döneceğini bilirsin çünkü. 
(15 puan) tarafından
Demi ama. Bix evlenirken ayri diye evlendik ama malesef kaynanam baskin cikdi
(615 puan) tarafından
İşte bu çok üzücü. Bende şartlarımı belirterek evlenmiştim. Eşim sözünde durmasaydı ne yapardım bilmem.
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Susmayip agizin paylarini vereceksin. Baska tavsiyem yok canim.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 118 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde Anne (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 467 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
0 oy
4 cevap 340 göst.
3 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu