0 oy
505 göst.
Diğer kategorisinde (638 puan) tarafından

Kizlar doğumum martta olucak annemin oraya gideceğim doğumdan 10 gün sonra filan annem mevlit okutacakmis babam icin ev cok kalabalık olur mart ayı çıkınca yapalım hem yardımım olur dedim kabul etmedi hatta sinirlendi odandan çıkmazasın senden iş isteyen mi var diye ben kötü birşey demedim ki oysa cok uzuldum :( niye böyle bir tepki aldım anlayamadim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Annen senin kendin menfaatin icin oyle dedigini düşünmüş, yani ben rahat edemem onca insanin icinde gibi algılamış, tepkisi bu yönde. Birsey olmaz anadır kizsada, dovsede yumuşar. Bunda birsey yok sende sıkma canını 

(638 puan) tarafından
Bi anda oyle tepki alınca cok sasridm ama yine de birsey demedim tamam annem dedim nasil istersen dedim
tarafından
oda istemeyereek demistir canim
-Reklam-
0 oy
(368 puan) tarafından

Annenin hassas konusuysa boyle bi tepki alman normal canin kendni onun yerine koy 

(638 puan) tarafından
Tabi oyle ama bi anda sinirlenince bende şaşırdım yine birsey demedim tamam annem dedim
0 oy
(188 puan) tarafından

Canm sonucta oda seni düşündüğü için soylemis hamilelikten dolayı alinganlasiyoruz gittikce kafana takma bu kadar :) 

(638 puan) tarafından
Artık odadan cikmayacagiz anlaşılan:) el mecbur napalim
(188 puan) tarafından
Aynen öyle canm rahatına bak zaten bebisi gosterme öyle herkese nazar falan deger Allah korusun.
(638 puan) tarafından
O imkansız iste babamın cenazesinde kızım 3 aylıktı cenazeye mi geldiler bebek görmeye mi bilemedim zırt pırt odaya girmeler uyuyan çocuğu kucağa almalar ben görmeden odaya geçirmeler acıma mi yanayım kızıma mi bilememistim gorumceme gönderdim artık baktım olmuyor
(188 puan) tarafından
Gercekten bazı insanlar o kadar anlayissiz ki mikrop mu kapar hasta mı olur hic düşünmüyorlar. Onlarla aynı havayi solumalari bile kötü o durumda daha minicik sonuçta. Sen dokundurtma canm. Hasta falan de. Kulağının arkasinada sürme sür nazardan koruyo derler bizim orda.
(638 puan) tarafından
Normalde sevmelerine filan kızmam ama habersiz olunca cok sinirlendim mutfakta yemek hazırlıyordum kendime emziriyordum diye kızımı uyutmustm odaya geldim çocuk yok baktım baska odada tanımadığım bir kadin seviyor yahu dedim lohusa görmeye gelmediniz hanım teyze cenaze evi burası çocuğum uykudan akıyor kadin sevme derdin de uyansın oyle sev haber ver niye habersiz alıyorsun bebeği göremeyince deliye döndüm
(188 puan) tarafından
Çıktığında falan kilitle kapıyı canm. Uzun süre yalnz birakma. Zaten mevlutte niye dolaniyolar ki onuda anlams deglm bide cenaze diyosun gercekten tuhaflar yani
–1 oy
(12,852 puan) tarafından

Haklı annen sen yeni doğum yaptın diye kocasının mevlütünü geç mi okutsun 

(638 puan) tarafından
Lohusa bir bayan varken mevlut okutmayı hangi beynine kabul ediyorsun acaba ? Gec okursun demiyorum zaten ben doğuma gittiğimde daha hamile iken okutsun veya ben evime gelince yaptrsin dedim ki zaten mart sonu oluyor ve sadece 6 gün geçmiş oluyor dün yaptığım yorumlar baya zoruna gitmiş belli burdan mi alıyorsun acısını:D

İlgili bir soru bulunamadı

377,227 soru

11,289,311 cevap

34,698 kullanıcı

...