0 oy
236 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (237 puan) tarafından
Arkadaşlar eşime doğum günü için pasta, yapmak istiyorum yaş pasta tarifi lütfen 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nefis yemek tarifleri sitesi ne bak tam ölçülü var orda
(237 puan) tarafından
Varda, baktım hatta ama, sizinde fikrinizi almak istedim
-Reklam-
0 oy
(826 puan) tarafından
Hangi tarifle yaparsan yap bi şey önemli   5 6 yıllıj tecrübeye dayanarak söylüyorum fırının kapısını açma ben kapısına vururum eğerki pandispanya sallanıyosa demekki pişmemiş öyle bakarım hep sallanmıyosa eğer demekki pişmiş azar azar derecesini alarım birden geçirmem. Kapısınıa açmam biraz kalar orda azar azar soğur sonra açarım kapısını. Arrık hiç bir pandispanyam sönmüyor
(826 puan) tarafından
Tarifde kalıbına bakar canım. Ne kadar büyüklükde
(237 puan) tarafından
Tamam teşekkürler
0 oy
(15,833 puan) tarafından
Bimden krem santi pasta kreması damla çikolata pasta süsü çikolata sosu ve muz alıyorum. Kekini de kendim yapıyorum. Sütle ıslatıp arasına pasta kreması sürüyorum muz dilimleyip diziyorum ve biraz da damla çikolata serpiyorum. Sonra diğer katı katıyorum etrafına krem santi sürüp kapatıyorum onun üstüne de çikolata sosu döküyorum muzla tekrar susluyorum
0 oy
(643 puan) tarafından
Cnm ben yaptin ama kekini binden almıştım ama kreması tam yani baya güzel olmuştu pastanelerdeki gibii istersen kremasinin tarifini vereyim
(237 puan) tarafından
Olur canım ver
(643 puan) tarafından
Fotosunu atayım cnm
0 oy
(643 puan) tarafından

image

image

cnm krema için bide 3 yemek k kadar şeker at yoksa tatlı olmuyo 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 65 göst.
12 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 308 göst.
17 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Dertliyim (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 272 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.

377,809 soru

11,308,032 cevap

34,738 kullanıcı

...