0 oy
771 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Gunluk iki ekmege yakın bazen birbuçuk ekmek yiyorum herşeyi ekmekle yemeyi seviyorum 

Mesela bugün ögle yemeği yedim tam bir ekmek akşamda bir ekmeğe yakın yerim:D

43 Cevaplar

+2 oy
(22,072 puan) tarafından
Sen demekki 100 kilosun  oyuzden kendini sakladin heeee 
(1,396 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin kız ayy çok güldüm ya ☺️☺️
(22,072 puan) tarafından
Şuan dahada guldum:d
(22,072 puan) tarafından
Hesabi kapattirmis
tarafından
Ben 100 kiloyum ne bilim kırıldım laan kiloluya hakaret gibi
tarafından
Kiloluya hakaret değil canım. Kilolu olupta zayıf gibi insanları kandırmaya çalışanlara hakaret etti arkadaş
-Reklam-
+1 oy
(136 puan) tarafından
Ekmekler küçük kız bende kilo aldım valla iştahım çok var bu aralar
tarafından
Demi ya valla bendeki iştah kimsede yoktur yiyorum öyle
(682 puan) tarafından
Ahah çok güldüm kendimi teselli ediyorumdur ben çok yemiyorum eklemler küçük :D
(136 puan) tarafından
Kaç kilosun kız ben 75 oldum valla 5 kilo almışım vermek cidden zor aynen kız teselli edelim kendimizi
+1 oy
tarafından
Gramajini iyice azaltmislar minicik yapmışlar canim 1 ekmek kesin bitiriyoruz hele kahvalti oldumu sorma
tarafından
Aynn valla bende öyle
0 oy
(3,604 puan) tarafından

Off beennn bir de hamileyim :'(

tarafından
Ohh yarasın valla
(3,604 puan) tarafından
Ayy yaramasin valla bakalım yarın kaç kilo olmuşuz kontrolümüz var :(
0 oy
(912 puan) tarafından
Hic ekmek yemeden gecirdigim cok gün var.
(912 puan) tarafından
Sen kesin zayifsindirda :))
tarafından
55 kiloyum valla
(912 puan) tarafından
İşte yiyip yiyip kilo almayanlar :)) ben kahvaltida severim ama diger ogunlere aramam pek aliskanliktan sanirim.  Afiyet olsunnn :) kilona da maşallah canim
tarafından
Sağol canim
Valla ayıptır söylemesi bugün bir tabak tavuk soteyle bir ekmek yerim sulu yemekle ekmek çok yeniyor valla
(912 puan) tarafından
Evet ama esim sulu yemek yanina pilav makarna püre vs. Bisey ister mutlaka oyuzden ekmek pek tuketilmiyor bizde.
0 oy
tarafından
Ben de çok severim kahvaltıda bir ekmek yerim. Akşama da yarım ekmek yerim 
tarafından
Hahahah sende bendensin
0 oy
tarafından
Eşim bir öğünde iki ekmek yiyor. Makarnayla pilavla bile ekmek yer ama masallah kilo almıyor metabolizmasi hızlı çalışıyor çok şükür 
tarafından
Aynn bu çok iyi bisey bende oyleyim
tarafından
Masallah masallah :):):)
0 oy
(48,086 puan) tarafından
masallah bide zayifim de üstüne ☺️
(48,086 puan) tarafından
analiz mi aksam ki onlarin hepsini kapatmislar sanırım sen bana link at benjm en son postuma ekle yada buraya yapayim testi ☺️☺️ aksam sevdaninkine baktim sonra baktım test postu doldu bakmadim hicbirine bi buket yazmis basliga onunkini yapmistim bide
tarafından
Ahhshahaha ay ablam çok güldüm ya seni merak ettiğim için post açtım bu gün kişisel diye kapattılar analiz şeysi değil ahhshaha
(48,086 puan) tarafından
heee Allah seni napsin bende bi ton açıklıyorum canimsin benim ya simardim bak simdi ❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından
Ya baktım çok göremiyorum bu aralar mesaj da atamadım korktum dedim ela diş falan çıkartıyor da ateş falan mı yaptı acaba bişey mi oldu diye merak ettim ablam ❤️❤️
(48,086 puan) tarafından
oy benim canim neler kurmus kafasinda gecen hafta internetim yoktu giremedim bu hafta giriyorum canim benim elosunda disler bitti çok şükür ikinci azilarda cikti rahatladik o konuda. bide burda mail baska uyduruk mail yazabiliyosun haberin olsun o zaman mailine düşmüyor mesajlar
0 oy
(1,295 puan) tarafından
Çeyrek kahvaltıda yarım dan az da akşam yerim aslında ekmek çok severim ama sıcak ve taze olacak bizim ekmekleri görevli getiriyor o yüzden taze olmuyor yiyemiyorum bende fazla
tarafından
Evet sıcak olunca daha güzel oluyor ama sulu yemek falan olunca ekmek çok gidiyor
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Teyzeme diyetisyen tanıdığı bir doktor ekmeği kesmen lazım abla demiş teyzem de olurmu ciğerim ekmeğin arasına makarna koymazsam bulgur pilavini koymazsam ben doymam gurban olduğum demiş :D o hesap bende doymuyorum ekmeksz ya :D 
tarafından
Hahahaha çok güldüm valla ya
Ekmeksiz kendimi yalnız hissediyorum
(1,794 puan) tarafından
Bende bndeeee :)))
0 oy
(1,528 puan) tarafından
Bende bende :) ekmeksiz yersem doymam hic 1 bucuk 2 ekmege yakin yerim :)
tarafından
Hahahah oh be yalnız değilmişim sende bendensib
Eşim  diyor Masallah sendeki iştah kimsede yok
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yarim günde  4 5 ekmek yiyorum 
tarafından
Ben kendime iştahlı diyordum benden daha iştahlı olanlarda varmış Masallah canim kaç kilosun
(9,626 puan) tarafından
45 oldum ☺☺ normalde bu kadar iştahım yok yani en fazla günde 2 ekmek yiyen biriyim ama şuan hamileyim o yüzden böyle oldu
tarafından
Zayıfmışın kiz ye gitsin boşver can boğazdan gelir
(9,626 puan) tarafından
Evet zayıfım canım ben sadece hamileyken kilo alıyorum normal zamanda dünyayı da yesem alamıyorum ve bu huymdan nefret ediyorum
tarafından
Kız niye nefret ediyosun çok iyi bisey ama
0 oy
tarafından
Bende çok yiyordum çavdar ekmeği yemeğe başladım 3 dilimde doyuyirum artık Cavdar yiyorum kiloda aldırmıyor 
tarafından
Evet onuda yemiştim gercekren o fazla yedirmiyor
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ayy iyi yiyorsun hiç ekmek yemem eve ekmek almıyoruz 
tarafından
Aaa kiz ekmeksiz nasıl duruyosun
(1,939 puan) tarafından
Alıştım sanırım önceden bende yerdim ekmek de şimdi hiç yemiyoruz eşimle ama acıkmıyorum da
tarafından
Çok şaşırdım valla
0 oy
tarafından

Evet yiyorum kız dün 1.5 ekmek yedim :D

tarafından
Masallah yarasın canim
tarafından
Sağol kuzum allahtan kilo olmuyor yoksa:)
0 oy
(424 puan) tarafından
Hafta sonları dışında aldığımız ekmekler hep ziyan oluyo kuzum bi haftasonu kahvaltıları için ekmek alıyoruz o da iki güne bir ekmek yetiyo eşimde bende ekmek pek tüketmiyoruz
tarafından
Aaa vallahi ekmek olmadan kendimi yalnız hissediyorum :))
Alıştınız galiba demi
(424 puan) tarafından
Misafir geleceği zaman ekmek alıyoruz yazık ekmek sonra günlerce evde duruyo komşunun tavuklarına gönderiyoruz
Ben hiç fazla ekmek tüketen biri olmadım kuzum eşim de sadece kahvaltı da sever onun dışında ekmek almayız sadece ekmekte değil abur cubur cola onları da bi misafir gelicekse alırız ikimiz de pek severek yemiyoruz öyle şeyleri anca çok canımız isterse
tarafından
Kız siz ne yiyorsunuz ozaman
(424 puan) tarafından
Ne yemek yapıyosak ekmeksiz yiyoruz kuzum yanına salata çeşitleri koyuyoruz yetiyo bize akşamları eşim kahve içmeyi sever yanına incir ceviz hurma o tarz şeyler yiyoruz tek değişmeyen şey her akşam düzenli yendiğimiz meyve
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Biz esimle 1 ekmek yiyoruz sabah ve aksam:Dyani 1 ekmek aliriz hem sabah yeriz hem aksam:D

tarafından
Hahahah kız hiç yemeyin daha iyi
(3,107 puan) tarafından
Olmuyor iste :D
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Ben sadece kahvaltı da yıyorum :) 
tarafından
Akşamda ye kiz
0 oy
tarafından

Beeeeeen günde 2 ekmek kesin yerim :D

tarafından
Hahha sende bendensin
0 oy
(1,337 puan) tarafından

Ben günluk 3 ekmek bile yiyordum ama dişlerim sağolsun artık yiyemiyorum :D

tarafından
Aa geçmiş olsun canim
(1,337 puan) tarafından
Sağol canim ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 109 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde prensbioglum (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
5 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
16 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayat nesemm (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 160 göst.

374,648 soru

11,206,297 cevap

34,507 kullanıcı

...