0 oy
954 göst.
Aile kategorisinde (1,517 puan) tarafından

Son 9 :Dgelen giden yok . Sizlerde durum nasıl kimler kaçta ve sinyaller var mı benim gibi umutsuz vaka zorla doğurtturmayi düşünen :D :D :D

10 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından

Son 5 gunum :( hic bişeyim yok şuan sadece karnım ağrıyor oda gaz sancısı herhalde :ermm:

(1,517 puan) tarafından
Nolmus yani bu seferlik yiğit gibi öne atılsan :D bu arada sen oğluşuna ne isim bırakıcan yeni aklıma geldi
(6,136 puan) tarafından
Tabi bana bisey olsun sonra yeni kurbanlar ara ezdirmem milleti mi sana :D Mustafa Eren mustafa babasının yani esimin adı eren de karadeniz de şehit olan iyi ki varsın eren var ya onun adı hayırlısıyla inşallah... senin???
(1,517 puan) tarafından
:D yiğit gibi diyince kendi kendime yiğit bırakıyor olmasin diye düşündüm ahahaaa :D :D önce Aras batın di sonrs Eymen oldu . Kuran'da olan anlamı güzel bir isim olsun istedim çevrede hiç yok ama hamililek takibinde o kadar var ki soğudum :D ama artık tüm sülaleye duyurdum magnet bile yaptırmaya verdi ablam
(6,136 puan) tarafından
Adinla sağlıkla hayırla yaşasın inşallah biraz hareketli olacak ama sabredecen annesi eymenler hareketli olur. Aras batın da güzel ve farklıymış. Rabbim eymeni uygun görmüş ki degistirtmis sana ❤ minik ayaklılar
(1,517 puan) tarafından
Aras batın çok içime sinmişti herkeste yok ama işte Kuran'da olması ihtimalide vardı çocuk ismiyle yaşarmış.  İns hayırlısı ya ayy yaramaz korktum
-Reklam-
0 oy
tarafından

80 günüm var darısı başıma:D

(1,517 puan) tarafından
Yerini sevmiş zaten karnimi mahfetmis çatlamış hep o kadar yağ sürüyorum yalan :D
tarafından
ben yağ fln da sürmüyorum  :) dur bakalım ne zaman başlayacak  çatlaklar
(1,517 puan) tarafından
Her gün kullandım 4 buçuk aydan sonra ama yalan bak nasılda çatlıyor karın küçükse muhakkak Çatlar
tarafından
küçük canım bazen ortadan  ikiye ayrılacak  gibi hissediyorum  ben de de başlayacak  sanırım
(1,517 puan) tarafından
Eyvah bazen erken başlıyor bazen geç bende 6 aydan sonra yavaş yavaş başladı
0 oy
(2,181 puan) tarafından
hadi yine iyisin azcik kalmisss :))
(2,181 puan) tarafından
gecer gecer bi de bakarsin doguma gidiyosun :)
(13,599 puan) tarafından
Elif merve sen nerdesn anam bacm kaç gündür gözm seni arıyo
(1,517 puan) tarafından
:D ins ins dogurdum diye diye şarkıyla post açarım :D ahaha
(2,181 puan) tarafından
canim ya kaynim askerden geldi misafirim falan vardi giremedim valla
(2,181 puan) tarafından
ay heyecanla beklicem o gunleri :D
0 oy
(404 puan) tarafından

Son 4 cuma sabahını bekliyoruz :)

(1,517 puan) tarafından
Ayyy keşke benimki de hemen yarın alsalar doğum suni sancı sezeryan artık hangisi kısmet olursa :) gelsin yaa
(404 puan) tarafından
Benimki gelirse herkesinki gelir gibi geliyor bana :)) hic zaman geciremedim ben resmen saniyeleri saya saya halada gecmiyor sanki
(1,517 puan) tarafından
Ayyy dört güncuk yaa bencede ins ins hayırlısıyla kucağımiza alırız
(404 puan) tarafından
9la 4 arasinda da cok birsey yok zaten Amin canim insallah:)
(1,517 puan) tarafından
:D olur mu koskoca 5 gün var bana işkence gibi geliyor artık zaman
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Son 16 gun eğer 40 da gelirse
(1,517 puan) tarafından
Ayyy ins o kadar bekletmez zaten ağrı sızı var
0 oy
tarafından

19 gün kaldı bi ömür ama sanki :(

(1,517 puan) tarafından
Aynen öyle sanki bir ömür :D vllaha geçmiyor yaa işkence geldi bana
tarafından
Bide ağırlaşınca insan valla 2 3 merdiven çıkıyorum 4. Ye ayağımı kaldırıp atamıyorum
0 oy
tarafından

Hadi bakalim siradaki dogurdum postu sana gelsin o zmn:D

(1,517 puan) tarafından
Aminnn ins ins :D şarkıyı basar dogurdum diye post açarım ahahhahaha :D
0 oy
(127 puan) tarafından
Yaa benimkide 17 temmuz dedilerdi ama 12 temmuzda geldi bebegim :)) seninkini merak ettm ne zaman dogdu canim
(1,517 puan) tarafından
Wllaha sürekli ye iç yakında şişko patata olacam yine gelsin de :D bende sezeryan oldum benimde sütüm gelmedi çok şeylerimiz benziyor ismini Eymen bıraktım seninkininde çok güzel ismiyle büyüsün inşallah
(127 puan) tarafından
Canm benim yaa adiyla buyusn Allah anneli babali etsn insallah. Sutun icin ben fayda buldklarimi soyleyim sana havuc tarator biliyomusun? Acayip sut yapiyo ve kaymak. Beyaz uzum dut hosafi bol su bde emzirmek vucut bebegn ihtyacina gore sut salgiliyo ya ilk aylarda mama verince ihtyaci kalmiyo bebegin vucuttan talep etmiyo sut istegni ondan kesiliyo bence
(1,517 puan) tarafından
Aslında sürekli de veririm. Ayrıca üzüm. Yerim havuç taratoru biliyorum yaparım inşallah banada süt yapar çok TSK ederim
Ama hosav sevmiyorum hele dut Ayyy
(127 puan) tarafından
Valla cok faydaliyms ibrahm saracoglu dedi :)) dereotuda ye mutlaka
(1,517 puan) tarafından
Dereotu çok severim yiyorum işte çok nadir sevmediğim şeyler var buda onlardan biri :D
0 oy
tarafından
Rabbim kucağına almayı da nasip etsin o zaman inşallah sağlıkla 
(1,517 puan) tarafından
Kizzz doğdu bile 72 günlük şuanda çok şükur :D gerçekten su gibi geçiyormus zmn bana hamileyken işkence gibi gelmişti
0 oy
tarafından
Saglikla kucagina alirsin insallah:)
(127 puan) tarafından
Daha smdiden poposu yere gelmeden agliyor ben ne edecem hic bilmiyorum 2 ay annem yanimdaydi 1 aydrda tekim eskiden kolaydi skistgm yerde anneme atip uyuyodum hemen  :)
tarafından
Seni cok iyi anliyorum bende oyleydim ya annem gittktrn sonra cok zorlnmstm aglayip duruyordum:d
(127 puan) tarafından
Ya kiyamam :))) annem gidince bende sudan cikmis baliga dondum valla ne rahatmisim o zamanlar :))) cok ozledm o gunleri :))
tarafından
Hic gecmiycekmis gibi demi :) Banada oyle oluyordu annem bakarken yatiyordum ediyordum hic deilse uzun bi dus aliyordum:D simdi ben biraz daha rahatim canim o konularda o zamanlar surekli kucak istoyorlar ilgi istiyorlar smdide oylede mesela ben oyuncak dokuyorum onune onlarla oyalanirken evleri topluyorum bazen orumcege bindiriyorum bu arada postun sahibi bze kizacak bildirimden dolayi:D Benim posta gel oradn konusalm:D
(127 puan) tarafından
Hahaha geliyorummm :)) bsey demez yaa oda cok tatli :)) en sonki postunu bulaym smdi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 158 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 366 göst.
11 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Oğlumu Beklerken❤️ (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 251 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde nisa_42 (1,045 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 494 göst.
14 Mart 2019 Diğer kategorisinde Melike Nur (5 puan) tarafından soruldu

377,720 soru

11,305,074 cevap

34,731 kullanıcı

...