0 oy
933 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (25 puan) tarafından
Saçlarını birden kesen veya kısaltan oldu mu? Böyle bir istekle aniden karar verip kesen veya kestiren? 

35 Cevaplar

0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ben kestim kendim
(25 puan) tarafından
Ne kadar ? Beldeki saçı ceneye kadar kısa kesmekten söz ediyorum ben biraz :) Böyle bir delilik yaptın mı hiç :D
(1,175 puan) tarafından
Ben okadar kesemem valla:Dd benm saclarım belimdeydi uzundu kestm omzuma kadar güzelde oldu. Ama daha kesmiycem bence kadının havası sacları o cekiciligi vermiyo kısa sac :D
-Reklam-
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Bennnnnnnn kestirdim
0 oy
tarafından
Benn doğumdan sonra hemen kestirdim belimdeydi omuzlarında kestirdim
0 oy
(774 puan) tarafından
Belime.kadar di saçlarım doğumdan sonra çok döküldü gittim kestirdim ama çok pişmanım hala dökülüyor boşuna gitti 
0 oy
(1,066 puan) tarafından

Gece 4 de kalkıp kestim 

image

(1,066 puan) tarafından
Eşime kızdım uyku da yutmamıştı kalktım kestim çok mutluyum :)) saçlarım çok uzundu
(25 puan) tarafından
Cok uzundu derken?  Suan da da oldukca uzun görünüyor bana tatlım :D Bu arada eşine neden kızdın da hıncını saçlarından aldın :) Üzücü.
(1,066 puan) tarafından
Belime kadar uzundu saçlarım. Omuzuma geliyor şuan :) saçlarım yada benim güzel çirkin ol ma umrumda değildi çünkü ilgisizdi bende kızdım saçımı kestim zaten fark etmiyor diye
(25 puan) tarafından
Üzüldüm böyle sebeblerden olmamalıydı bence saçlarını kesmen :) belki kendini daha hissetmek için olabilirdi ama bir kızgınlıkla olmamalıymıs :)
(1,066 puan) tarafından
Öyle böyle oldu işte şuan memnunum ama canım :)
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Ben yaptım canım 2 yıl önce 
0 oy
tarafından
Birden demeyelim de belimdeydi ama çok ince ve yipranmisti omzundan bı parmak asada kestirfim çok iyi de oldu çok kötü gozukuyo ve yipraniyodu dokuluyodu da kestirdim gitti, eşim izin vermedi pandemiden dolayı ondan uzun sürdü benimkisi
0 oy
(813 puan) tarafından
Ben kestirdim canım nerdeyse popoma geliyodu çene hizamdan birazcık daha uzun kestirdim 4-5 ay önce bide simsiyah saçlarımı kızıl yaptm 

Lisedede kestirmistim aynen böyle severim ani değişimleri :) 
(25 puan) tarafından
Ahaha anlık kararlar sonucu cıkan ani sonuclar :D Merak ettim sonucu ahaha :)
(813 puan) tarafından
Dur ekleyeyim resim kapalıyım ama hemen kaldırıcam o yüzden :)) eski hali yok bu arada
(25 puan) tarafından
İnsan bir hafifliyor ama kestirince :) Hani göremedim bu arada fotografı koyduysan tatlım.
(813 puan) tarafından
Yeni yorum yapıp attm canım bak
0 oy
tarafından

Kalçamı geçiyordu saçlarım dün akşam eşime belime kadar kestirdim oda sayılıyor mu :):)

(25 puan) tarafından
Ahaha sende mi eşine kestirdin bende o deliliği yaptım da senin ki gibi kısaltmadım ben belime kadar gelen saçımı pixie model kestirdim :D
tarafından
Yok anam yook ben okadarina cesaret edemem uçları kırıktı bende enson üçgen model vermiştim düz kestirdim :):)
0 oy
(4,860 puan) tarafından

Orta okul la kadar saçlarım popomdan asagidaydi liseye geçerken saçlarımı kestirdim kulak hizasında sonra çok pişman oldum kestirdigime şuan eski halini almıyor:'(

(25 puan) tarafından
Giden gelmiyor desene :)
(4,860 puan) tarafından
Aynen öyle o kadar çok gür dü ki saçlarım eski halini alsın diye çok uğraşıyorum ama olmuyor sadace uzuyor o kadar  birde kuaför keserken çok konuşuldu saçlarım yok saçlarını boyayalım beyaz var işte sen bu kadar kısa kestiriyorsun saçlarını sat bize diye o kadar çok konuşuldu ki belliki nazar değdi yani
(25 puan) tarafından
Üzücü küsmüş saçların belli ki :) Eski canlılıgını kazanması evet zaman alıyor böyle olunca üzüldüm. :)
(4,860 puan) tarafından
Onlar bana kustuyae bende onlara küserim :) tribe trip : D
0 oy
(2,796 puan) tarafından
Geçen ay kestirdim. Saçlarım belimdeydi bildiğin omuz hizasında kısacık kestirdim bide kahkül yaptırdım. Hiç pişman değilim valla ohh mis gibi oldu. :)))) kapalıyım bu arada ama evde kullanıyorum rahatça. :)) 
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Ben ben :)))))) 
0 oy
(597 puan) tarafından
Evt ben. Saclarim cok incelmisti ve mecburdum kestirmeye ama kiyamiodum. Birgun ani bir kararla kestiridm simdo uzasin diye 4 gozle bekliom. Ama benim sacimi asiri uzundu ama oste bakimsiz ince duruyodu
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Gulben ergen modeli kestirmesi bi defa cok güzel duruyordu ama uzama süreci cok zor yani ***** uzuyor 
0 oy
(2,448 puan) tarafından

Ben çok üzgünken belimdeki saçımı çenemde kestirdim. 3 gun ağladım. Bide saçıma üzüldüm :D şimdi gene dolanıyor aklımda tilki ama acımı saçımdan çıkarmayacagim

(25 puan) tarafından
Dürtü gibi o his kısalttıkca kısaltası geliyor insanın bence dene :D
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Ben uzun sevmem hiç uzadikca eşim kesiyo sjsjs
(25 puan) tarafından
Ahaha sende eşine kestirdin :)
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ben birden yeşil yaptım,birden rengarenk yaptm,birden siyah,birden kızıl, birden sarı derken birden kisacik kestirdim,birden kahkül yaptm,birden kazıdım komple 
(25 puan) tarafından
Kazıma deliliği biraz evet uç olmus seninkisi :D
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Doğumdan sonra kestirdim...

image

image

0 oy
(3,820 puan) tarafından
Ahanda ben...belimdeydi cansizdi falan ama yapisi o zaten. Kadina az kisalt dedim tavuk poposu kadar anca bağlanıyor  altlar da çıkıyor.  Pisman oldum. Hatta esim ben kessem daha iyi  keserdim dedi ... Allahtan kapaliyim.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben istiyom ama çok dokuluyo çok seyreldi hala da istiyom :) kuaförüne sorcam güzel bı model bulursa kisaltcam baya

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 490 göst.
+1 oy
2 cevap 150 göst.
6 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine Canyurt (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 786 göst.

376,722 soru

11,274,296 cevap

34,661 kullanıcı

...