0 oy
126 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından

Kızlar ilk doğumun normal doğumda 12 saatte doğum yaptım dayanamayacak gibi bir ağrı değildi sancılar yani dayandım. Evet ağrıdı ama sonra dinlenme zamankarnda rahatladm geldi geçti .

Sorum şu 2 doğum daha kolay olur derler doğru mu?
Bir de daha erken doğum yaparsın derler

yani tamamen diken üstündeyim şuan.

sizce ne kadar zaman sürer en fazla ikinci normal doğum? Kardeşim memlekette Ona göre çağıracağım onu…. şu an 38 hafta ma girdim napmalıyım …. ilk kızım 38 e girer girmez doğmuştu ama bunlarda öyle bişey hissetmiyorm kafa sertliğini tüylenme bölgemde hissediyorum.

sizce ne zaman çağırayım kardeşimi ve doğumu hangi hafta kaç saatte yaparım takriben en fazla? 

3 Cevaplar

0 oy
(1,327 puan) tarafından
Canım bir hafta sonra gelsın kardeşin zaten çok yaklaşmış doğumun nezaman ne olcağini Allah bilir 
-Reklam-
0 oy
(118,489 puan) tarafından
belli olmaz bacikom
0 oy
(431 puan) tarafından
Allah bilir canım sağlıkla al kucağına bebeğini 
(25 puan) tarafından
Ay inş hepimiz öyle sağlıcakla alalım

Ilknde bu kadar tedirgin değildim arkamda kızım yoktu kaynanamla aram şimdiki gibi bozuk değildi şimdi yanma dabi girmesni istemyrm o yüzden yenidoğanla ilgilencek arkamdaki kızımla ilgilencek birş laz  eşim beceremez

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 527 göst.
1 Haziran 2019 Diğer kategorisinde ☀️❣gülperim☀️❣ (6,691 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 82 göst.
0 oy
7 cevap 398 göst.
19 Haziran 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhmmdhamza&elifsevde (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 146 göst.
15 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde brck (272 puan) tarafından soruldu

374,716 soru

11,208,562 cevap

34,515 kullanıcı

...