0 oy
295 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar evlenmeden önce annemle kardeşlerim derdi uykunda birşeyler diyon diye şimdi evliyim yine da aynıyım geçen uyurken konuşmuşum eşimde dinlemiş beni ne dedim bilmiyorum hatırlamıyorum da Sabah uyandım sen bni çok seviyosun dedi uykunda öğrendim dedi ve ilgili davrandı sarıldı öptü acaba uykumda beni mi konuşturdu ilerde bana bu huyum sıkıntı çıkarır mı nasıl geçer 

13 Cevaplar

+1 oy
(5,556 puan) tarafından

Eşinin bilmemesi gereken birseyi söylersen yandın :Donun dısında birsey olmaz bence. Tabi saglık acısından etkiledigi bir durum yoksa 

tarafından
O yüzden ondan bişe gizleyemiyorum yalan söyleyemiyorum gündüz bilmese akşam öğrenir kaçışım Yok anlicaniz
-Reklam-
0 oy
tarafından
doktorla gecer herhalde bende arqda birseyler soyluyormusum ama anlasilmayan.
tarafından
Ne doktoruna gidilir ki acaba
tarafından
noroloji uykusuzlukla.ilgilenir genelde sen konustuguna gore bilinc alti herhalde psikiyatridir
tarafından
Olabilir cnm
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Eskiden uykida gezerdim  pantolonumu falan fırtlatırdlm şimdi akllandım gibi 
tarafından
Bnmki geçmiyor da cnm
0 oy
(2,961 puan) tarafından

Abim öyleydi. Uyurken tüm gününü anlattirirdim. Cebinde kaç parası var, borcu var mı sigarası nerde hepsini söylerdi.:)

(2,961 puan) tarafından
Valla senin icin kotu bir durum. Eger sende her sorulana cevap veriyorsan işin zor gerçekten.
tarafından
Napim bilmiyorum da sorulara cevap da veriyom mu vermiyom mu bilmiyorum da
(2,961 puan) tarafından
Doktordan baska çözümü yok bence. Abimde her gece yatmadan tembihlerdi bak konuşturma beni diye gene konustururdum. O da benden bıkmıştı. :))
tarafından
Gitsem de ne doktoruna gidecem ki hangi alan ilgilenir
(2,961 puan) tarafından
Hic bilmiyorum canim
0 oy
tarafından
Benim eşimde öyle ya artık sus diyorum valla uyandırıyor öyle doğuştan gelen bisey galiba 
tarafından
düzenlendi
Olabilir cnm her şeyi öğreniyor bide cevaplıyor um galiba o yüzden Evde gizli saklimiz olmuyor bişe de gizleyemiyorum da
0 oy
(712 puan) tarafından
Geçmiyor bence canm o biz eşimle konusuyoken tartışmışiz gece bi ara babam uyanmış annemde uyanik tabi bende eşimle kavgamızi anlatmıştım ama Allah'tan babam yakınımda değilmiş tam annem kızı konuşturma gece gece demiş de bırakmış bide bende uyur gezerlik var eşim evlendikten sonra babamlar söyledi oğlum kapınızı kitleyin gece anahtarı üzerinde bırakma bizim kız kalkar gider kaç kez kapıdan çevirdik koltuk tepelerinden indirdik demişti :))))
tarafından
Uyur gezerlik yok allahtan bnde eşimle evlendiğimde uykumda konuşurum demiştim o da sen konuşursan bnde uykunda senle sohbet ederim derdi
(712 puan) tarafından
Aynı durumdayız bacım Allah'tan hamileyim artık konuşmuyor benle de kizimizla konuşuyor ama gene ben cevap veriyomusum :)
tarafından
Bnde hamileyim cnm hala bnle konuşuyor hala
(712 puan) tarafından
Senin işin zor bacım o zaman Allah kolaylık versin :)
tarafından
Amin cnm
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bende oleydim uzun bi suredir yok cnm şükür kotu kotu bisi yaa abim yapardi bana . Esim cok nadir
tarafından
Bnde her zaman konuşmuyor msum da yine de konuşuyor musun
(6,859 puan) tarafından
Yok cnm konuşmuyorum sadece gece eşim bisi sorsa uykuluysam sabah hatırlamam. Ama bebe dogdu dogali zombi gibiyim o yuzden uykuya hasretm :D
tarafından
Bnde daha bebek olmadığı iicn istediğim gibi yatıyorum Mayıs'a kadar böyle Mayıs'ta bilmiyorum doğunca ne bnde öyle olur muyum
0 oy
tarafından
Benim eşim konuşur ne sorarsam da cevap verir :D
tarafından
Benimki de soruyor galiba geçen bana sen beni çok seviyosun uyurken öğrendim dedi
tarafından
Ahahahahhaha :D
0 oy
(813 puan) tarafından
Benim eşimde işyerinde olanları anlatıyo bazen :D 

Uyanık sandm kaç kez anlaşlmıyo tam dediği anlamadm diyorum tekrar anlatıyo :))

Bende konuşuyorum bu arada geçen annemlerde kaldm ablamda kalmıştı sen yine bişeyler konuşuyodun uyurken diyo, bekarken de bı kaç kez yatağmdan kalkıp ablamın yatağına yatmistm 
(813 puan) tarafından
Ay o karabasan ablama oluyodu ya çok kötü bişey
Çok şükür bana olmuyo o
tarafından
Sonradan sonraya geçti cnm eşim gece gittiğinde evde tek falan kalıyorum o zaman bıçak koyuyorum yastığın altına
(813 puan) tarafından
İyi yapiyosun canım ben bide uyumadan önce 21 tane besmele çekiyorum
tarafından
İnsa hamilelikte Daha saçma rüyalar görüyor
(813 puan) tarafından
Evet canım hormonlardan oluyomuş
0 oy
(53 puan) tarafından
Çok rüya görüyorum ama hepsinde değil bazen konuşuyorum. Hatta esim bir kere konuştuğum konu üzerinden sorular sorup kaydetmiş :) birde mesela rüyada annem su istedi vermeye kalkıyorum tabi ayiktiktan sonra ay manyak miyim yat diyorum :)) anlican gerçek rüya karışıyor bazen 
tarafından
Bn yataktan kalkıp dolaşıyorum ama konuşuyor musum
0 oy
(4,284 puan) tarafından
Aaa ayıpsın bir gün uyandım ama agzim hala konusuyor yemek tarifi veriyormusum bilincim yerine geldi ama yardina kadar gelmişken tamamlayim diye bilincli dekilde tarifi tamamlayip tekrar yattigimi bilirim :D
tarafından
Seninki iyiymiş ncm
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Geçmiyor canım kardeşimde her şeyi anlatırdı gün içinde ne yaparsa otur dinle konuş 

Bir gün odasına kitap almaya girdim uyuyordu kitabı alırken kalktı namaz kıldı ay nasıl korktum Annengille uyumuştum o gün ahaha :D

tarafından
Bn uykumda kalkmıyor muşum ama konuşuyorum cnm
(3,276 puan) tarafından
Doktora gittin mi canım
tarafından
Yok cnm gitmedim önemsemedim bu güne kadar
(3,276 puan) tarafından
Git istersen bi
0 oy
(476 puan) tarafından
Canm bendende var 4senelik evliyim hala uykumda konusmam devam ediyor bazen uykumda eşime vurduğum bile oluyor bazende eşim agzımdannlaf almaya çalısıyor uyku serseminde sanmıyorum geçicegini benmki de devam ediyor ama ben genellikle cok yorgunken sayıklıyorum
tarafından
Bnde genelde yorgunken konuşuyo muşum
(476 puan) tarafından
Bnde öleyim yorgunken konuşuyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 558 göst.
17 Kasım 2021 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 149 göst.
19 Haziran 2021 Aile kategorisinde Cnn56 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy