0 oy
197 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hamile hanımlar benim gebeliğim daha yeni normalde çok neşeli biriyim ama bu hamilelikte dün mutlu ve enerjim çok güzeldi ama bugün çok halsiz ve mutsuz hissediyorum kahvaltıyı zorla yapıp tekrar yatak odasına girip yatıyorum. Bir bardağı kaldıracak halim bile yok.. 

Buna nasıl çözüm bulabilirim yardımm edin lütfennn 

4 Cevaplar

+1 oy
(237 puan) tarafından
Doğurana kadar geçmiyo bacım :Ddd benm öyleydi en azından :D moralini bozma  bende öyleydim bi anda moralm bozulurdu falan enerjim düşerdi 
(747 puan) tarafından
Bende hemen göğsüne siner ağlarım ortada bir sebep yokken eşimde yazık küçük bebekmişim gibi sever okşar beni :D  manyakmıyım neyim :D
(237 puan) tarafından
Agagagaga kız allah seni A.e
(747 puan) tarafından
Çok acıyorum eşime adam 6 aydır ne çekiyor Allah bilir :D Çocuk doğsunda ben sana biliyorum diyo
(237 puan) tarafından
Ahahahaag acısı cıkıcak desene :D
(747 puan) tarafından
Hemde çok fena :D
-Reklam-
0 oy
(921 puan) tarafından
Bende oyleyim geçer inşallah doğuma kadar sabir :(
tarafından
İnşallah geçer ama bu halim çok acınası ya küçük Emrah gibiyim evde yeminle
(921 puan) tarafından
Suan evi supurmem gerekiyor ama halim yok yatmak istiyorum surekli
tarafından
Benim eşim birşeyler yapmaya çalışıyor ama ona da kıyamıyorum ikimizde yapmıyoruz kalıyor öyle :(
0 oy
(747 puan) tarafından

Çözüm yok bende öyleyim :D Bi bakıyon mutluyum kocama durduk yere sarılıp öpüyorum.Sonra aniden geliyolar bana adama bi trip bi afra tafra boğazım geliyo :D yazık Adamcağıza ne çekiyor bi Allah bilir:D

tarafından
Evet ya öyle resmen bizim evde aynı :(
(747 puan) tarafından
Doğumdan sonra geçer İnşallah canım üzülüyorum böyle olmasına yapıcak birşey yok.Eşinde hamilelikten olduğunu farkındaysa anlayışla karşılıyorsa sorun yok.
tarafından
Çok anlayışlı Allah razı olsun ama benim içim rahat etmiyor o da mutsuz olacak diye üzülüyorum korkuyorum
(747 puan) tarafından
Bizim elimizde olan birşey değil ki canım kendini üzme boşuna geçer İnşallah bu ruh hali
tarafından
İnşallah canım benim inşallah
0 oy
(96 puan) tarafından
Çözümü yok malesef yada ben o çözümü bulamadım bilmiyorum bir günüm bir günümü tutmuyor bir gün keyfim yerinde öbür gün uyumak yataktan çıkmak istemiyorum bu hamilelikteki hormonlara bağlı bence.. 
tarafından
Kesinlikle aynı bırak artık günü saati bile aynı değil ki

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,480 göst.
27 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Rozelin9 (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,161 göst.
0 oy
13 cevap 394 göst.
23 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mervenar (293 puan) tarafından soruldu
0 oy