0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (115 puan) tarafından
Kızlar eşinizle boşanma aşamasına dahi gelseniz ailenizin evine mi gidersiniz burnu sürsün yada görmek istemediğiniz için yoksa evde kalır esinizimi gönderirsiniz ben daha önce eşimle ayrıldım  5 yıl ayrı kaldım babamın kapısını bekledim şimdi aynı sorun olursa asla baba kapısına gitmem evimde çocuğuyla oturur onu babasının kapısına gönderirim siz olsanız ne yaparsınız?

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah gostermesin ama olursa da biz kavgayla cekisle ayrilmayiz. Dolayisiyla ben ne babama gideŕdim ne esimi kovarim cikar baska ev tutarim. 
(115 puan) tarafından
Canim anlaşma olursa zaten evlilik insan çocuk için devam ettirir zaten her turlu
tarafından
Canim daha acik soyleyim kavgayla ayrilmayiz derken, hersey yolunda cok sukur ama ayeilmamiza sebep olucak seyler cok basit aslinda ama insan bi raddeden sonra sabri tukeniyo. Ve biz 2014te basladik iliskiye ayrilsam yine derim ki yine gelsem dunyaya esimle evlenirim
(115 puan) tarafından
Ne güzel ask❤allah mutluluğunuzu daim etsin canim
tarafından
Amin canim cok saol ♡
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende eşimi gonderirim 3 cocukla baba evine sığamam 
(115 puan) tarafından
Degilmi ben 1 çocukla sığmıştım ama cok zordu yani düzen herşey maf oluyor
0 oy
(747 puan) tarafından
Allah'ım yazdıysa bozsun.Bende baba evine gidemezdim herhalde çünkü ailem kessinlike istemiyordu bu evliliği şehir dışı ve hiç tanımıyor oldukları için.2 buçuk yıl eşimle ikna etmeyr çalıştık en son babam verirken veriyorym ama 2 gün sonra biz anlaşamadık diye kapıma gelmesin demişti.Aileme mahçup olurum yapamam :/ Akrabalar desen mutluluktan uçar.Kaynanama giderdim kesin anne yarım beni tutar kesin
(115 puan) tarafından
Ahh canım senin işin daha zor eşin bundan faydalanıp seni ezmesinde
(747 puan) tarafından
Çok şükür öyle bişey yapmıyor.Ev hali illa ki yükseldiğimiz oluyor ben hamileyin çabuk oturur ağlarım ben ağlayınca eşim derki seni üzgün görünce ailene karşı vicdan azabı yaşıyorum içimde onlara söz vermiştim iyi bakıcam diye
0 oy
tarafından
Vallah aileme yansıtıp onlarında huzurunu kaçırmak istemem gerçekten boşanmak istiyorsam giderim ama sadece burnunu sürtmek istiyorsam o çıkıp gitsin ben yerimden kıpırdamam yani seninle aynı fikirdeyim 
(115 puan) tarafından
Ben boşanmak istesemde gitmeyeceğim  yanlız cnm
tarafından
Süründürrrr o gitsin
0 oy
(2,799 puan) tarafından

5 sene eşinin gelmesini mi bekledin:( aileler karışmamali diye düşünüyorum aldatma yalan dolan yoksa eğer.. evimden de gitmem orası benim evim sonuçta .. bu erkekler iyi alıştı işine gelmedi mi git babanın evine.. kızım ilerde bize gelsin istemem şahsen 

(115 puan) tarafından
Aynn ben kaynamaya oturduğum için mecburen baba evine gittim ahh kendi evim olsa babavkapisina gideemiydim
0 oy
tarafından
Babama giderdim kesinlikle 
(115 puan) tarafından
Oo adam evde yan gelip yarsın biz babamızın kapisinami gidelim ben 1 defa yaptim o hatayı haa ailem çok iyiler bana karşı ama olsun
tarafından
Allah göstermesin kimseye ama kendimi toparlayana kadar babamin evine giderdim kendimi toparlayınca kendi hayatımı kurardım
0 oy
(610 puan) tarafından
Kadın çalışmalı kadın güçlü olmalı yeni bir ev açıp orda yavrumla olurdumkimseye muhtaç olmamak için 
(115 puan) tarafından
Hamile vee doğuma az kala ayrılırsan ve farklı sehirdeysen zor cnm
0 oy
tarafından
Evimde kalırım rabbim göstermesin 11 yılda ağız dalaşı dahi olmadı ama olursa hiç affetmem benim gurur ve ego herşeyi yıkar eşim zaten ceketini alır çıkar öle bı karakter
0 oy
(91 puan) tarafından
Biz bu yaz o raddeye geldik tabiki arabanın da anahtarını elinden alıp defettim nereye gidicem onca yıldır çalıştım kendi evim kendi arabam. Çocukları da anamın evinden getirmedim

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 469 göst.
0 oy
22 cevap 389 göst.
0 oy
39 cevap 841 göst.
11 Nisan 2021 Aile kategorisinde Nur... (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 928 göst.
10 Şubat 2021 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu

374,594 soru