0 oy
386 göst.
Aile kategorisinde (268 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
6 ay olacak eşim beni boş sebepten aileme getirdi barışmak için uğraşmadi niyetsiz bir şekilde sadece amcasının gönderdi.bu sürede hiç çocuğunu görmedi geziyor tozuyla umrunda değil boşanma davası açmıyor parası gitmesin diye.bende bekliyorum din nikahla evlenecekmis ailesi demiş evlensin öyle dava açayım hakkım çok olsun haklı olayım diye.bebeğim yeni konustu baba diye o kadar içten söylüyorki duruma koydum hiç vicdanı sızlamadı hiç oralı olmadı bir insan nasıl bu kadar vicdansız olur ya. sorum şu çok üzgünüm yaptığı yanına kalmasın diye hastanede memur oraya gidip arkadaşlarına oğluna bakmıyor maddi manevi cocuguda götüreyim herkese rezil olsun sizce yapayım mı kararsızım yardımcı olursuniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

10 Cevaplar

+1 oy
(15,821 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çocuğunu düşün asla aklından çıkmayacak bı durum Allah'a havale et Rabbim versin cezasini
(268 puan) tarafından
Tsk ederim sinirliyim ne yapacağımi bilmiyorum hak etmedim bunu oğlum baba diyor video duruma koydum ilk defa konuştu oğlum gördü ama hiç umrunda olmadi
(15,821 puan) tarafından
Rabbim vicdan merhamet versin inşallah kimileri bulamiyo kimileride buluyo kıymet bilmiyor
(268 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm öyle valla malesef
-Reklam-
+1 oy
(612 puan) tarafından
Hiç gerek yok. Sana bişey kazandırmayı yaptığın. Onun itibarını düşürürken kendini de rezil etmiş olursun ki hiç gerek yok. 
(268 puan) tarafından
Öylemi dersiniz ne yapacağımı bilmiyorum haklısınız TSK ederim
(549 puan) tarafından
En guzel yorum. Bnce de
(268 puan) tarafından
Tsk ederim peki
+1 oy
(14,081 puan) tarafından
Gidersen kendini küçük düşürsün 
(268 puan) tarafından
Yanına kar kalıyor o yüzden yapmak istedim kendime yakistoramiyorumda ne yapcagimi bilmiyorum tsk ederim
+1 oy
(4,152 puan) tarafından
Bnce hic yapmaa canm. Nasilsa donecekk kurkcu dukkanina nasilsa istecek çocuğunu  gormeyi o zamn yap ne yapacaksan 
(268 puan) tarafından
Yok canm görmeye gelmiyor 6 ay oldu bebeğim yeni konuştu duruma koydum baba baba diye söylüyor kendi gördü hiç cvb yazmadiye ve vicdanı sızlamadı
(4,152 puan) tarafından
Ayyy ciddi misinnn yuhh o zamn kilini bile kipirdatma o adam icin. Sana bisey soyliyimmi bn olsam heryerden engellerim hicc gormesine izin vermm bebegini
(268 puan) tarafından
Evet bundan sonra öyle yapicam cnm haklisin
+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Haklıyken haksız duruma düşme boşver canım.
(268 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm duruma oğlumu koydum yeni konuştu baba baba diyor gördü umrunda bile olmadı insan nasıl vicdansız olur bu kadar
(7,118 puan) tarafından
Neden böyle yapıyor peki canım. Severek evlenmediniz mi. Allah kalbine merhamet versin ne diyeyim. Rabbim bazı kullarindan merhameti çeker alırmış.
+1 oy
(3,024 puan) tarafından
Hakliyken haksız konuma düşersin. İnan ordaki hiç kimse eşine aaa nasıl baba nasıl eş diye kınamaz. Kadının sabrı taşmış demezler. Kadın böyle çirkef olunca adam da bıkmış tabi derler. Yani olan yine sana olur.
(268 puan) tarafından
Haklısın cnm o açıdan da var tsk ederim
+1 oy
(3,053 puan) tarafından
O rezil olmaz sen olursun sakın çocuğunu kullanma kendinde kullandırma yapacan tek şey dava açmak kağıt ona gidicek gitti zaman az da olsa seni ve çocuğun düşünürse arar zaten bı şekilde konuşur seninle
(268 puan) tarafından
Haklısın cnm tsk ederim
(3,053 puan) tarafından
Rica ederim
+1 oy
(424 puan) tarafından
Önce gidip kendine yeni bi hat al ne durum görsün ne başka bişey sonra bi avukat bul ve tüm durumu anlat mis gibi bi dava aç altına da  ona da dersin içim el vermedi sade bi dini nikahla evlenmene git kıy resmî nikahını da sende önüne daha sakin kafayla bebeğinle mis gibi bakarsın altı aydır aramayan adam şimdi aramaz zaten yok yere kendini heba ettiğinle kalma 
(268 puan) tarafından
Haklısın cnm öyle yapıcam çok teşekkür ediyorum
+1 oy
(10,750 puan) tarafından
Haklıyken hakzı olursun bacım sakın yapma
(268 puan) tarafından
Tamm cnm yapmicam çok teşekkür ederim
(10,750 puan) tarafından
Bu mahkemede elini güclendirir heö
0 oy
(1,418 puan) tarafından
Öfkeyle kalkan zararla oturur canım öfkene yenik düşme derim 
(268 puan) tarafından
Öyle mi dersin of kendime yakıştıramıyorum ama bir yanım yap diyor haklısın tsk ederim  cnm
(1,418 puan) tarafından
O yap diyen yanını duyma kuzum
Sabır sabır
Sabrın sonu selamettir
(268 puan) tarafından
Tamm cnm tsk ederim
(1,418 puan) tarafından
Rica ederim canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 374 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde Suskungirl44 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 238 göst.
9 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 260 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Fatmacan (40 puan) tarafından soruldu

377,365 soru

11,292,894 cevap

34,711 kullanıcı

...