0 oy
289 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (330 puan) tarafından
2 gün önce erken gebelik testi yaptım hayalet çizgi gibi çıktı hatta kardeşim atmıştı buraya görseli bugün de kan testi verdim ama yarın çıkacak normale göre adet tarihim yarın karnımda bi ağrı var ama yeni değil 2 haftadır bu adet ağrısı ya da gebelik belirtisi olabilirim mi yaşayan var mı 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
farki olmuyor hatta hamileyken bile adet zamanlari sancili gecebiliyor
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Adet belirtisi ile gebelik belirtisinin bir farkı olmadi bende 
(330 puan) tarafından
Aynı karın ağrsıı oldu yani değil mi
(7,654 puan) tarafından
Evet hatta eczaneden mazejik almıştım olunca içecektim ama olmadım gecikmenin 3.gününde erken gebelik testi yapmıştım
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Fark olmuyor aynı belirtiler 
0 oy
(120 puan) tarafından
Benim hiç bir belirti vermedi adet ağrısı dışında. Aşırı derecede ağrı çektim ha oldum ha Olcam derken test yapip öğrendim. Birde göğüslerim çok hassasti
0 oy
(32 puan) tarafından
Pek fark yok bende hic ağrj yoktu mesela gunumde gecmemisti kirmizi leke gorunce test aldim ole orendim ama 1 2 hafta sonra kasimdan doru sag bacama cok agri vuruyodu
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Evet ben adet oldum olacam diyodum hep bid eo gün az bişey leke geldi ben ozamanalar bilmiyodum yerleşme kanamasıymış adet oldum sandım bidaha kan gelmeyince sordum bizimkilere 
0 oy
(1,578 puan) tarafından

Benimde aynı adet sancısı gibi olmuştu. Hatta hamile değilim ben adet olucam diyordum kaynanamla  eltime:D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 79 göst.
13 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde poyraz3307 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 462 göst.
14 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Mucizemi Bekliyorum (835 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 435 göst.
0 oy
2 cevap 48 göst.
23 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,806 soru

11,308,003 cevap

34,738 kullanıcı

...