0 oy
2,416 göst.
Aile kategorisinde (530 puan) tarafından
iyi geceler hanımlar canım aşırı sıkkın sinirliyim eşim benden habersiz 2019 senesinde kredi çekmiş ve ben bugün telefonunu kurcalarken yakaladım dekont falan ilk sordum inkar etti çekmedim diye resimler vardı gösterdim çektim demek zorunda kaldı biraz birikimimiz var onun üzerine koydum dedi bende yarın git dekont getir o zaman dedim 40 bin liramız vardı 20 bin çekmiş 60 bin olması lazım dedim yarin getir dedim siz olsanız ne yapardınız ben inanmıyorum o paranın olduğuna çünkü bi kaç kez de aldattı ne olcak yarın bekliyorum.  sizin tepkiniz ne olurdu

27 Cevaplar

0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bence birikimi jz ortada yok cunku kredi xekmezdi ne sacma kredi cekip birikimin uzerne koymak cunku faiz oduyor 
-Reklam-
0 oy
(460 puan) tarafından
Canım dekont istediğine göre kırk bini de sen sürekli takip edemiyorsun bence kırk bini olan adam neden bankadan para çeksin ki faiziyle ödeyecek sonuçta sende sürekli telefondan falan görmüyorsun 20 bini ordan çekip oraya koyardı tekrar ay ay o parada durmuyor olabilir senin yerinde olsam gider kendim bakardım yada zaten kolayı var telefonuna bankacılık hesabını indir ordan bak 
0 oy
(5,327 puan) tarafından
Çekme sebebi nedir harcamış mi neye harcamış ona bak
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Benimki kredi degil de gizlice arkadasına telefon almıs adam taksitle oderim demiş. Bacım bir ögrendim ben bunu aldıgıma ayrı kızdım gizli aldıgına ayarı en son adam arayıp bana aldı dedi özürdiledi. Hemen telefonu satıp parasını verdi. Yok oyle yagma. 
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Azını burnunu kesin kırardım kapı dısarı birikimi getirmesine geri yok mobil bankadan gosterme ihtimali var gostersın yoksa bavulu toplayıp anasının evine 
0 oy
(28,405 puan) tarafından

Öyle birşey yapacak olan adam bir halt karıştır mistir.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 364 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 314 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 682 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ayse.gul (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 2,925 göst.
27 Şubat 2021 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu

397,281 soru

11,882,064 cevap

36,002 kullanıcı

...