0 oy
1,361 göst.
Diğer kategorisinde (1,151 puan) tarafından

Cevabiniz ne olurdu hanimlar foto alıntı benim esim allahtan futbolu sevmiyor ve arkadalsrndan asla izn aldrmaz bende izin verrm cok samimi arkadalsrni tanrm  

image

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hahahhahah koptum resmen :DDD
-Reklam-
+2 oy
(6,825 puan) tarafından

Çok ince bir düşünce olurmuş bn beğenirdim gönderirim  bunu diyen genclikten zarar gelmez :)

tarafından
++++++ canimmm aynenn
(6,825 puan) tarafından
Kalbi güzel insanlar iyi ki varlar :)
tarafından
kesinlikle canim benim :)
0 oy
tarafından

Hoşuma giderdi sanırım :D ama eşim öyle çok dışarı çıkan biri değil çıksa da bensiz çıkmaz çok şükür o yüzden arada kendine vakit ayırmasına karışmam.:)

(1,151 puan) tarafından
Yani kafa dagtsn derim birde yalnz konusack seyleri oluyor bekar arkadaşlarıyla disarda buluşyo evliler evimze geliyo
tarafından
Tabiki zaten bizim etrafimizda bekar yok hepsi evli çocuklu adamlar. Hepsini de tanıyorum.
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim boyle bir mesaj gelecek olsa muhtemelen arkadasiyla bende samimiyimdir yani numaram olduguna gore en azindan ailece samimiyizdir. Cevabim mactan sonra beni de eve birakin derdim. Bu mesaj bana biraz saka ve eglenceli geldi :) 
(1,151 puan) tarafından
Aynen saka amacli benden izin aldrmz zaten izin verrm arakdaslrni tanıyrm maca gktmz de
tarafından
Zaten instada erkek kardeşi yani kaynı yazmış :D öyle açıklaması vardı
0 oy
(2,189 puan) tarafından

Mecbur bırakmış resmen :D bende esimin arkadaşlarımın numarasi olmaz canim esim bans ne diyosm gideymmi der git dersem gider yoksa gtmez arkadaşlarna da belli etmez

(1,151 puan) tarafından
En iyisi benim esimde oyle gebyken esim tek gelmm diyodu sancsi tutr diye
0 oy
tarafından

Esim direk kendisi izin alır bende halı sahaya izin veririm öbür türlü biraz zor:D

(1,151 puan) tarafından
Oda ıyimis yaaaa
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Benim esim futbol bagimlisi

Mac izlemesini gectimm.telefonla mac oyunlari oynar surekli.arada halisaha macina giderler.ama hic bir arkadasiyla beni muhattap etmez.ailecek gorusulurse görüşülür. Onun disinda konusturmaz.onlarda konuşamaz zaten :)
(1,151 puan) tarafından
Bizdede oyle mac haricinde ya ailecek eve gelinir veya disrda buluslr
(1,982 puan) tarafından
Aynen canim  en güzeli
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Eşim müsade etmez mesaj gondermelerine zaten gitse sormadan gider:D

(1,151 puan) tarafından
Oo oda iyimis cikiyrm bende mi demez
0 oy
(816 puan) tarafından
Sacmaliga bak ya esim gitmek istese guzel dille soylese izin veririm tabi . Hic aramizda boyle seyler olmaz bubtarz seylerde hic hosuma gitmez. Arkadaslari arasinda alay konusu olur kılıbiķ sen erkekmisin vs tarzinda bu gibi seylere maruz kalsin istemem. Ogun gitmesini istemiyorsam guzellikle arkadslari birsey soylemesini isterim baska bi gun benimde planm varsa oda oraya gidebilir
(1,151 puan) tarafından
Saka niyetle yapılmış zaten kimin esi arakdasiyla konusmasna musade eder ki benim esim terbiyesizlik yapanla konusmaz eve de getrmz 2 samimi arakdasi var onlarda basini kaldrmz bize geldiginde esi de kendiside
0 oy
tarafından

:):):)

Hayir yaaa sevmem ben dusunsene benim arkdslaeim esimden izin aliyo cok kotu

(1,151 puan) tarafından
Esim musade etmz boyle seylere ama gurur kırıcı olur ya
0 oy
(4,666 puan) tarafından

Ayni bizi anlatmis:)

(1,151 puan) tarafından
 sizi bulmusum o zaman
0 oy
(465 puan) tarafından
esim arkdasina benik numarami vermezki oldurur cocu valla sen benm karima nasil mesaj attin die arkadas fln dinlemez kiskanir :D
(1,151 puan) tarafından
En guzeli ya kimseye guven olmaz disariya yani
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ahhahahaa keşke benimki beni ikna etmeyi başarır hiç istemesemde ki arkadaşları hemen kılıbık filan der zoruna gider hayatta böyle şeylere gelemez 
(1,151 puan) tarafından
Yok kilibil diyenelern cogu oyle
(1,517 puan) tarafından
:D :D :D erkek egosu işte
(1,151 puan) tarafından
Bence yetisme tarzi esinin agzna bakarsan kilibik olursun demelri
(1,517 puan) tarafından
Oda var eski kafaliydi eskiden insanlar erkeğe hizmet erkek gezer kadın susar evinden çıkmaz yok erkek evde yardim etmez nefret ediyorum bu kafadan
(1,151 puan) tarafından
Klasik turk erkegi mantigi cogu oyle
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Arkadaşlarıyla vakit geçirmesi için izin almasına gerek yok. O benim çocugum değil hayat arkadaşım. Gittiği yeri bileyim merakta bırakmasın yeterli. Olmaz ama diyelim ki böyle bir durum içindeyiz güzel bir düşünce tarzı derdim. Ama onu bu konuma soktugum için utanırdım.
(1,151 puan) tarafından
Alay konusu olur tabi zaten esimde beni yalnz birkmz istemez arkadaslrnada der acikca gurur krcak luzumsz arkadaslari da olmz
(7,118 puan) tarafından
Benimki de gitmek istemezse beni bahane eder .Fatos hamile ya yalnız bırakmak istemiyorum siz bakın keyfinize der :)
(1,151 puan) tarafından
Gebelik bitti ya benim simdi gelmek istemm diyr acikca soyluyo ama
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Yani guzel bi davranis ama eşim icin gurur kırıcı olurdu sanirim benm esim benden izin alir vermezsem arkadaslarina belli etmeden bi sebep uydurur gitmez :)

(1,151 puan) tarafından
En doğrusu ya benim esim direk der esimi yalnz birkmm diye gebeyken gunlk arardi arkdslari esimi yalnz birkmm deyip gitmezsmdi
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hahahaha çok güzel hoşuma giderdi sonunu hadise bağlamak müthiş olmuş benim eşimde her cmrtsi maça gider henüz izin istediğini görmedim
(1,151 puan) tarafından
Yaaa izin degilde gidyrm ben bi sey diyo musun demek bile guzel bi sey
0 oy
tarafından

Boyle bi izine kim hayir diyebilirki 

Verdim gitti derdim :D

(1,151 puan) tarafından
Aynn hadisle bitirmisler olayi
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Bu işte bişey var derdim hersey ayarlanmış filan ayrıntılı düşünülmüş 
(1,151 puan) tarafından
Hmmm buda farkli baks acisi
0 oy
(290 puan) tarafından

Benim eşim arkadaşları toplanacağında söyler ama izin almak gibi değil de haber verir gibi söyler ve her zaman kendini iyi hissetmiyorsan gitmem der. Bütün arkadaşlarını tanırım zaten. Hatta evli arkadaşlarin hanımları toplanıp hanımlar günü yaparız bazen.  Bizim aramızda kural gibi bir sey var, markete dahi insek birbirimize haber veririz evden çikarken. Ben ona haber verip istediğimi yaparım, o da bana haber verip istedigini yapar. Herkesin arada deşarj olmaya hakkı var :)

(1,151 puan) tarafından
Tabikide monoton olur evlilik bizde ailece ya gelirler ya dusarda bulusrz ailece veya bekarsa esim bulusr bizide ailesine veya ailme birkr
0 oy
(287 puan) tarafından
Benimki mackolik ve ens sevdiği şey mac diye ses etmiyorum ama böyle birşey olsa fena olmazdi
(1,151 puan) tarafından
Gonul isterdi diysn yani iyi ki bnm esim merakli degl

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 795 göst.
19 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 854 göst.
0 oy
26 cevap 981 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy