0 oy
387 göst.
Aile kategorisinde (1,337 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar dun sabah annemlere gittim ve abimin hanimida oradaymiş benim bir oglum var 8 aylik ve  yengeminde  biri 5 yaşında biri 2 yaşında 2 çocukları var bide annem kiz kardeşimin cocuğuna bakiyor oda bir buçuk yaşında yani dun annemperde 4 çocuk vardı kahvalti hazırladi annem ve oturduk hem çocuklara yedirdik yengemle ikimiz hem kendimiz yedik ama yeğenlerim pek bişi yemedi abimmin çocuklari dogaldan beri hep zayif ve ufaklardi bişi yemezler filan bi benim oglan yedi yengemde dedi ki ya bisi yemediler sinir oluyorum dedi bende çocuklara aaa bak buyumessiniz yemesseniz hepsini efkan yer dedim efkan benim oglan bu arada hani çocuklar kıskansında yesin diye ama yine yemediler sonra sofra kalktı filan biraz zaman gecti yengem ve annem yengemin çocuklarinın kilo almamasından konuşuyordu ve yengem bana senin oglan hic 8 aylik gibi durmuyor kuçük duruyor dedi ama aslinda tam olmasi gerektigi gibi hem uygulamadan hem googleden sürekli her ay boy kilosuna bakiyorum doğru yani olmasi gerektiği gibi bende yoo olmasi gerektiği gibi aslinda dedim ama yengem yok ya zayıf ama boral bozma dedi bu arada benim cocuğun onun çocuklardan cok yediğini gordü annemde yok ya efkan iyi dedi sizce yengem sofrada çocuklarina bak buyumessiniz hepsini efkan yer dedim diye kizarak mi oyle dedi bide kıskanmış olabilir mi onun çocuklar yemiyor benimki yiyor diye normalde çok fesat ve moral bozmayi seven biri dunden beri çocuga bakıyorum ufak mi diye yarında kontrolüm olmadiğı halde sağlık ocağına götürüp boy kilo baktrcam

15 Cevaplar

0 oy
(682 puan) tarafından
Anamm çok uzun kız özet geçsen keşke
(1,337 puan) tarafından
Kiz kiz bende uzun olduğunu paylaşnca fark ettim :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gereksiz yere konuşmuş işte takma boşver 
(1,337 puan) tarafından
Tamam canm sağol
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Kıskanmış belliki sende. Kafaya takma 
(1,337 puan) tarafından
Tamam canm sağol
0 oy
tarafından
art niyet olup olmadığını yengeni tanıdığından ve söyleme şeklinden anlayabilirdin ne olursa olsun kimsenin çocuğu kıyaslanamaz 
(1,337 puan) tarafından
Ya o kadar tatli dille laf sokan biri ki kolay kolay anlaşılmıyor neden dediği
tarafından
o zman sinir ol diye söylemiştir
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Yengenin nasil biri oldugunu bilmedigim icin bisey diyemicem
(1,337 puan) tarafından
Kıskanç biri ve fesat normalde ve moral bozmayi sever ama işde bende oylesine mi dedi yoksa sinir olayım diyemi bilemedim çok tatli dille laf sokar o yüzde
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Cok takmissin sende bi kadininnlafina bakip cocugunu mu kiyaslicann boş islerle ugrasiyosun saglikliysa kilonun ne önemi var
(1,337 puan) tarafından
Ya kiyaslamak degil zayif filan diyince dunden beri acaba sütum yaramiyor mu acaba gelisimi geriledimi soruları olustu kafamda
(1,667 puan) tarafından
Her cocuk bir degildir ki aynu gün dogan bebekler bile ayni olmuyorr yengenede söylemislerdir zamaninda bence o yuzden oda ne gorduyse aynisini sana yapiyir bu kadar basit
(1,337 puan) tarafından
Ewet canm olabilir
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Sana sinir olup o şekilde söylemiş gibi geldi bana :)
(1,337 puan) tarafından
Ya bnada oyle geldi ama eminde olamadm
0 oy
tarafından

Benim oğlum 23 aylık 10\11 kilo ben takiyordum doktor bana kızdı normal diye benim kide yemiyor ama artık zorlamiyorum zaman geçtikten sonra başka bisi veriyorum napayım yani

O kadar çok yiyor demişsiniz ki yiyor diye yiyen çocuğa nazar olucak
(1,337 puan) tarafından
Yok cok yemiyor onun çocuklardan çok yedi onun cocuklar 2 lokma yiyip birakiyor hep de benimki normal yiyor ama ona çok geliyo işde
tarafından
Benim oğluşum da öyle yemeyen bir çocuk aç olunca mecbur peşinden veriyorum diye gören yeni yedi diyor oysa diliyle tadına bakıyor ağzına bile almiyo
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Gereksiz tarama bile takma önemli olan saglik belki oda yanlış anlayıp ona laf attiginizi düşündü anneler çocukları söz konusu olunca korumaya alıyor direk
(1,337 puan) tarafından
Öyle ama ben hic agzimi bile açmamıştim hatta gidince aa senin çocuklarin boyumu uzadi filan dedim sevinsin diye
0 oy
(157 puan) tarafından
Aman ya ne saçma bı şeye takilmissin ya çocuğunun sağlığı yerindeyse zayifmis kisaymis ne farkedecek randevu olmadığı halde sağlık ocağına götürecek kadarda takmissin kafana zayıf dediyse ne olmuş 
(1,337 puan) tarafından
Gecende eşimin nenesi zayif dedi anneyseniz anlarsiniz bir anneye çocuğun zayıf kucuk duruyor dedince anne olan herkes uzulüyor üzulmem diyen yalan söyler
(157 puan) tarafından
E olması gerektiği kiloda olduğunu söylüyosun ya
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Belki alınmıştır öfkeyle öyle demiştir. Çocuklar üzerinden savaşa girmemeye çalışın. 
(1,337 puan) tarafından
Ven cocuklara bisi demem ki, onlar benim yegenim sonuçta :)
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Sinir bozmak için demiştir 
(1,337 puan) tarafından
Ay inşallah öyledir oglumun gelişimi iyi olsunda o ne derse desin
(4,647 puan) tarafından
Kız boş konışmuştur ya
0 oy
tarafından
Aman herşeyi de kafanıza takmayın  yahu. dediyse dedi o dedi diye benim çocuğum öyle olacak diye bişey yok.. He de geç... 
0 oy
(1,770 puan) tarafından
Aman herşeye takılmayın bı kulağından girsin diğerinden çıksın her denilene kulak asma☺️
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Bence de iyi sebeple dememiş .. öyle olsa dahi bir anneye yok yok zayıf duruyo denmez ki zaten
(1,337 puan) tarafından
Aynen bn hic ona demedim yıllarca ya

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,028 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde Janya 6 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 579 göst.
22 Mart 2021 Aile kategorisinde Nihalinannesi (1,238 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 354 göst.
22 Eylül 2021 Aile kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu