0 oy
296 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (184 puan) tarafından
Saçlarım yandgi için küt kesmek zorunda kaldım kaynak takmıştım fakat çıkarmak zorunda kaldım bakım yapmam gerek şuan çok kötü nasıl uzatabilirim neler sürmeliyim

12 Cevaplar

0 oy
(833 puan) tarafından
Restorex şampuan kullanabilirsin sac uzanmasına yardımcı  oluyr
(833 puan) tarafından
Yooo bende çok guzel işe yaradı
(184 puan) tarafından
Ya olemi bende bi deneyim ozamn Cnm
tarafından
Bende 10 gündür kullanıyorum bakalım inşallah ise yarar.
(833 puan) tarafından
Valla çok guzel ışe yariyor bnm küs olan saçlarımla tekrr barıştık bu şampuanla
(184 puan) tarafından
İns bnde deneyim Cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Restorex şampuan ve elidor yeşil serisi kesinllikle tavsiye ederim. Benim 2 3 yıldır uzamayan saçlarım bunlar sayesinde kısa sürede uzadı 
(184 puan) tarafından
Ay saçlarım çok kötü ya bian önce toparlamm lzm
tarafından
Bunları kullanmanı tavsiye ederim
(184 puan) tarafından
Tamam Cnm teşekkür ederim deniycm
0 oy
(2,492 puan) tarafından
Dax super gro var inanılmaz memnunum.
(184 puan) tarafından
Nezamndir kullaniusun Cnm uzadimi baya
(2,492 puan) tarafından
İnan tam ayını hatırlamıyorum. Doğumdan sonra alnımda küçük küçük bebek saçları çıktı. Çok rahatsız bi durum. Özellikle onlara sürdüm kısa sürede uzattı. Diğer türlü hepsine de sürüyorum ama kısa zamanda farkı bebek saçlarında gördüm. Çevremde kullananlar var hepsi memnun
(184 puan) tarafından
Tmm Cnm bnde bi arastrym deneyim
0 oy
tarafından
Sinameki otu ile bı kür yapılıyo internette var o çabuk uzatır sinameki aktarlarda bulunuyor
(184 puan) tarafından
Tamam Cnm teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim
0 oy
(105 puan) tarafından
Instada pirinç suyu gördüm 1 bardak pirinci 3 su bardağıyla ıslat kavanoza 12 saat kapağı kapalı beklesin saçına sür kurut banyo yapmana gerek yokmuş 20 gün boyunca haftada 2 defa yapsan yetermiş bazıları her gün yapıyomuş bende bi denicem sürmeden önce kaç cm ölçücem 
(184 puan) tarafından
Vala deneyim her bilgiye açım ;) yaza kadar uzatmm lazım
(105 puan) tarafından
Her söyleneni de saçına sürme canım daha çok yıpranır benim uzatmama gerek yok bebişten bakım yapmaya bile vaktim yok popoma kadar geliyo zaten bana yeter :)
(184 puan) tarafından
Vala bnm sacm yandı Cnm oyuzden mağdurun kafamda saç yok
(105 puan) tarafından
E vitamini ampul oluyomuş galiba bide doğum kontrol hapları da çok güzel uzatıyo arkadaşım sürekli kullanıyodu
0 oy
tarafından
Sana şimdi bir tarif vericm bunu kullan bak gelip buraya post acicksin :D yarım kalmış şampuanın içine toz mayayı çay bardağı suda erit sampuana kat çalkala banyoda bir defa onla yıka sonra kendi sampuaninla yıkarsın banyoda kokuyor ama çıkınca koku kalmıyor düzenli kullan bak nasıl uzayack restorex güzel şampuan bu arda kremi ile berbr dene onu da 
tarafından
Kız yok bak benim iki kızım var biri beş yaşında biri 8.5 aylık ikisnde kullanıyorum küçüğe yeni basladm ama büyük olana bayadir kullanyrsn bulabilrsm sana fotosnu aticm saçlarının bak
(184 puan) tarafından
Tamam ama seni bulurum ;) kullanmadım sampuann icinemi katacm sonra baska sampuanlami duruliycm
tarafından
Yarım kalmış şampuanın içine kat isde ilk onla yıka diplerini ellerine ovala sonra durula suyla sonra normal şampuanla yap
(184 puan) tarafından
Ay ins ise yarar
tarafından
Düzenli kullan bak cidden yariyor
0 oy
tarafından

Princ suyu <3 teşekkür edeceksin demedi deme:D:angel:

(184 puan) tarafından
Nasıl yapacm Cnm
0 oy
(289 puan) tarafından
Eczane den bemix ampul al. Sonra onu '' ogx'' şampuan var mor olan. Saç uzatmak için. Bir ampulü onun içine dök. Saçına haftadır 1 zeytinyağı sür 1 saat bekletip yıka. Beslenmene dikkat et bol su iç. Saçını nemli tut. Banyodan sonra argan yağı kullan. Benim saçım hiç uzamazdi boyadan işlemden yipranmisti. 6 ayda hem gurlesti hemde uzadı. Ogx markası gerçekten mucizevi. Mor olanı alacaksın. Arastirdiginda da görürsün zaten canım yorumları 
(184 puan) tarafından
Tmm Cnm hemen alcm bnm sacm çok kötü hem yank hem cılız ;(
(289 puan) tarafından
Düzenli yaptığında farkı görürsün canım. Farklı şampuan kullansan bile içine bemiks ampul koy. Vitamin olduğu için saçı ve sac diplerine çok güzel besliyor.
0 oy
(240 puan) tarafından
Mayonez, yumurta sarısı, zeytinyağı, sirke hepsini karıştır canım saçına sür. Streç filmle hava almıyıcak şekilde sar tüm saçını 2 saat sonra yıka. Tavsiyem ilk gün sadece suyla durula diğer gün şampuanlana bilirsin. Evet mayonez biraz kötü kokuyor ama saçı hem inanılmaz besliyor hem uzatıyor. Geçen sene saçımı çene hizzamda kestirdim bir sene olmadı belimde şuan nerdeyse saçlarım
(184 puan) tarafından
Bn bunu sadece yumurta zeytin yağı ve bal olarak duymstm
(240 puan) tarafından
Mayonez aralarından en faydalısı saç için canım internetten de saç için faydasını araştırabilirsin
0 oy
(440 puan) tarafından
Ayni bende oyleyim canim saclarimi.kuruttuktn sonra yağ suruyorum bide hep öruyorum oyle cok cabuk uzuyo
0 oy
(1,149 puan) tarafından
Benim saçlarım cok zor uzar hatta dogru duzgun uzamazdi bile.benimde yandi saclarim kisa kestirdim moralim cok bozulmustu ama sonra doal ın keratin sütünü kullandim baya fark etti uzadi ayni zaman sac bakim maskeleri kullandim sürekli fön duzlestirici maşa tarzi seyleri yapardim.bıraktım birde sacim suyu seviyor sık sık yıkadım simdi neredeyse belime gelecek herkes cok guzel uzamış diyor ama dogumuma az kaldi dokulecek diyorlar moralim bozuluyor
(184 puan) tarafından
Bnmde yandı çok üzülüyrm;(
(1,149 puan) tarafından
Uzulme guzel bakarsan bisey olmaz ekstra bisey kullanmasan bile guzel bakmayla hallolur merak etme benimde cok kötü olmustu topladı baya şükür ki
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Saçını sık yıkama öncelikle. Dayanabilirsen 3 4 gün yıkama. Kendi yağı besliyor saci daha çabuk uzuyor
(184 puan) tarafından
İste gelde yikama iki gune Bir yikiyrum
(2,448 puan) tarafından
Bende öyleydim canim bana bi kuafor söyledi valla 3 ay önce omzuma yakın kestirmistim şimdi belime indi. Evdeyim zaten hep sorun olmuyor benim için

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 125 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Esmosum (7,209 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.
18 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 231 göst.
0 oy
4 cevap 141 göst.
12 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,684 soru

11,207,573 cevap

34,510 kullanıcı

...