0 oy
155 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,755 puan) tarafından
Kızlar yardım edin ne olur ilk gebeliğimde bebeğin hareketleri ta dışarıdan görünürdü aşırı hareketli. Şuan hamileyim az hareketleri var gün içerisinde 31. Haftamdayım uyanık mi uyuyormu anlıyorum az ama böyle gümbür gümbür değil hareketleri hamileliği böyle geçirip sağlıklı dünyaya geldimi bebekleriniz doktorum bilgilendirdim pek bisey demedi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kontrollerde doktor bir şey deniyorsa sağlığının kötüye gittiğine dair. Sıkıntı etme bence. Her bebek aynı olacak değil 
(1,755 puan) tarafından
Bi bebeğimi doğumdan sonra kaybettim sebebi bulunamadı ama ozaman hatırlıyorum sıfır hareketti Karnım da bende sorunca herkes çok uslu bi bebek olacak falan diyordu ama şimdi öyle kötü bi tecrübe yaşadığım için korkum endişem çok daha fazla. Hareket ediyor bu hissediyorum ama çok kuvvetli gelmiyorum. Riskli gebelik grubunda olduğum için tüm t3st tahliller yapıldı doktor herşey yolunda diyor ama icim rahat degil
tarafından
Riskli grupta olanlarla daha iyi ilgileniliyor. Sen sıkıntı ettikçe kötü olur, ama akışa bıraktığın zaman Allah'ın izniyle bebeğini sağ salim kucağına alırsın. Kendini sıkma böyle üzme
(1,755 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
(513 puan) tarafından
Benim oglum sadece balik gbi kayardi hic tekme atipta disardann göstermezdi:) allaha sukur saglikli şimdi 10 aylik
(1,755 puan) tarafından
Ohh çok şükür buda öyle bak kımıl kımıl ama nerdeyse dogurcam tekme sayısı 4 etmemistir. Sırtı dönük acaba ondan mi dedim ama çok hareketli olsa dönerdi demek değil bilemedim
(513 puan) tarafından
Sen duzenli beslen elini karnina koy okşa karnini azda olsa tepki verirse korkma
(1,755 puan) tarafından
Evet yapıyorum tepki veriyor hareket ediyor ama az böyle çok güçlü değil tekme falan yok
(513 puan) tarafından
Olsun buyudugu icin yeride daraldi iyice benm oglanda cok tembeldi simdi yerinde durmuyo
+1 oy
(3,036 puan) tarafından
Benimde öyleydi cok hareket etmezdi gun içinde hareket sayılarına dikkat et cok yorulma benimde öyleydi 38 de acil dogum yaptim 2 defa kordon dolanmisti ama benim hiç hareket yoktu neredeyse koca gün bu konu da annenin ifadesi cok önemli doktoruna konuş zaten seni nst ye bağlar bida gittiğinde 
(1,755 puan) tarafından
Tedirginliğin bu aslında net hissetmiyorum ya allah korusun azalsa harwketleri takıp edemiyorum. Gün içerisinde hareket ediyor az az kımıldamalar
0 oy
tarafından
Sağlığın da bir problem yoksa normal canim benim oğlum sadece toplanır birde kayardi balik gibi oda cok nadir kac kez acillere gittim doktor bakar hersey yolun da sadece hantal bir bebek derdi simdi 2 yasina girecek ele avuca sığmıyor 
(1,755 puan) tarafından
Ayy maşallah darısı bana
tarafından
Amin canim insallah
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Canom hic korkma kontrollerde bi sorun yoksa her bebek aynı diyil :) boşuna sıkıntı etme güzel düşün 
(1,755 puan) tarafından
Inşallah ya bende bakıyorum bebeğim çok hareketli falan diyince herkes korku basıyor bende bi terslik var gibiii
0 oy
(814 puan) tarafından
Hep yattim annem cok zor dogum yaparsin dedi ama cok kilay bir dogumum oldu cok şükür yumuşamayla alakasi var hareketle degil arkadasim cok hareketliydi dogumu cok zor oldu 40 dk surdu benimde 3 4 dk sürdü 
(1,755 puan) tarafından
Ben sezaryenle olcam ama yatıyorum malesef enerjim gücüm sıfır alıştım bakalım bebekle nasıl yatcam çok zorlanirim
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Benimkinin varlığı yokluğu belli değildi hic tekmelez zar zor 1 2 tekme atardı dogunca o sakinliginden eser kalmadi korkma 
(1,755 puan) tarafından
Ayy olsun da öyle olsun çok sevindim :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 357 göst.
+1 oy
25 cevap 269 göst.
0 oy
5 cevap 162 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Fatmaaa.. (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.