0 oy
160 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (655 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

İlk önce baya soru soracağım için kusura bakmayın kafama takılan soruları sormam gerek teşekkür ederim şimdiden istediniz sorudan başlayabilirsiniz :)

Öncelikle ilk oğlumda acil sezeryana alindigim için bir bilgim yok doğumum sezeryan olacak.Bu gün konturolum vardı doktor herşey normal dedi bebek haftasına göre iyiyimis 2.400 gram kilosu dedi.
2 hafta sonra gel ve saat kaça alırsan sabah öğlenden önce gel dedi.Sorularima geçiyorum
1=  nasıl haftasına göre sizce doğuma kadar kilo alır mı daha 
2= Doktor 2 hafta sonra çağırdi ya gün verir mi çünkü o zaman 37 buçuk haftalık olacağım 39 haftada sezeryana aliriz dedi çünkü geçen gittimde 
3= niye öğleden önce gel dedi tahlil filan mı yapacak yapacaksa ne tahlili yapar 
4= anestezj doktoruyla konuşmaya gidecek miyim 
5= Benim belden uyuşturma da uyusmadi bende korktum tümden bayiltilmak istedimi soylesem anestezi doktoruna kabul eder mi 
6= yakın zamanda devlet Hastanesi'nde sezeryan olan varsa kaç gün kalmam gerekiyor hastanede 

7= Sabah sezeryan olsam imza atıp çıkabilir miyim hastaneden
 çünkü annem kanser hastası ona yük olmak istemiyorum 18 aylık ta oğlum var eşim tek bakamaz baksa bile benim yanımda kalacak kimsem yok 

1 cevap

0 oy
(1,426 puan) tarafından

Cevap1☺: kilosu gayet güzel fazla kiloya takma sağlıklı olsun tekki arkadaşımın kızı 2700 doğdu Suan da kilo alımı çok güzel 

Cevap 2:büyük bir ihtimalle gün verir sezeryan olacaksın 
Cevap 3: öğlen öncesi için hem kan hem idrar ne nts ye bağlar onun için öğlen öncesi gel demiştir 
Cevap4:devlet hastanesinde gerek kalmaz o gün hangi doktor varsa o anestezi yapar diye biliyorum çünkü bende doğum damar bulunmadı o gün  nöbetci antetsizi doktoru geldi sanada öyle olur 
Cevap5:onu bilmiyorum normal doğum yaptım ben 
Cevap6: covid olmasına rağmen hala normal doğumda 24 saat sezeryan da 48 saat mecbur yatırıyorlar 
SAĞLIKLA KAVUS BEBISINE☺❤
(655 puan) tarafından
Keşke kuzum ama yapacak birşey yok Allah yardım eder bir şekilde inşallah
Kayınvalidem vefat etmiş çok önceden boz evlenmeden 1 sene önce filan
(1,426 puan) tarafından
Görümcen yada kardeşin filanda yok mu üzüldüm şimdi yakın olsak gelirdim kız sana benim kızım da 14 aylık ben sana bakar yardım ederdim ☺
(655 puan) tarafından
Görümcem 12 yaşında daha ama yardım etmesin sağolsun ne zaman bana yardım etse 2 gün sonra beni yengem hizmetçi gibi kullanıyor diyor
Tek çocuğum kuzum ben yani annemgil beni evlatlık almış o yüzden kardeşim filan yok
Allah razı olsun
(1,426 puan) tarafından
Nedemek kuzum allah senden razı olsun ki zaten 12 yaşındaki çocuk sana daha çok köstek olur
(655 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum ama Allah bi çıkar yol gösterir inşallah
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 35 göst.
1 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 529 göst.
0 oy
5 cevap 150 göst.

377,949 soru