0 oy
475 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hayırlı günler hanımlar. Biliyorum şimdi linç edenler olacaktır ama artık çocuğa acıyoruz. Ben mesuliyette alamam ki ben ilgilaneyim.  Kaynımın bitane kızı var. Gecenki kaynım değil bu küçüğü. Kadınla. Resmi nikahları ayrı evlerde yaşıyorlar. Keyifleri yerindeyse birleşiyor. Diğer türlü ayrilar. Şimdi konuya galeyim. Kadın sıkılıyor. Kaynıma yolluyor kızı kaynım sıkılıyor kaynanama bırakıyor. Kaynanam bunaliyor. Kaynım ordan alıp halaya götürüyor. Hala sıkılıyor halanin kızı alıyor. Yani kısacası çocuk orda burda geziyor 8.9 yaşında. Hala eşimi aramış. Siz sahip çıkın diye ama ben mesuliyete giremem birşey olur kaldiramam. Gebeliğim tehlikeli. Korkum şu. Eşimin tarafında afedersiniz ama kendi kızına bile tecavüz eden var adam kendi kızını 6 kez gebe bırakmış. Aldirmislar.  Şimdi küçücük kız çocuğu aciyorum. Eşim le konuştuk sosyal hizmetlere haber ver dedim elimden başka bir şey gelmiyor çünkü

15 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Açıklamazlar ama açıklasalar dahi iş size gelmeden aramalıydınız. Asla linç değil bu söylediğim ama size teklif edilince biraz kaçmak gibi olmuş. 

En başından beri tecavüz edenlere kadar biliyorsanız önce polisi sonra sosyal hizmetleri muhakak aramalıydınız 

Yazık günah o sabiye

tarafından
Cnm çok düşündüm ama eşimin ailesi çok pis insanlar kapıma geldiler el kaldirmadim halde darp raporu alıp beni şikayet ettiler. Çok kötüler.
tarafından
Anladım canım sende çok zor durumdasın anlıyorum ama sen bile kendini bu insanlardan koruyamazken o yavrucak onların elinde ne hale düşer bi düşünsene. ALLAHIM esirgesin.
Ne yap ne et o çocuğu kurtar canım. Evine alamasan dahi ( ki keşke alabilsen.. ) muhakak başka birşey yap
tarafından
Keşke alıp baksam kızım gibi bakarım. Okuluna bile yollarım cnm ama artık. Eşimin tarafından nefret ettim. 1 buçuk sene dir mehkemelerimiz devam ediyor.
tarafından
Anladım canım Rabbim o yavruyu korusun ne diyeyim ki . :(
-Reklam-
+1 oy
tarafından
O değilde kendi kızına nasıl tecavüz edip 6 kez hamile bırakıyor Allah belasını versin ne biçim insanlar bunlar Allahindan bulsun kız nasıl sustu 6 kez aldırmak nedir cildiracam
tarafından
Onu bizde çözemedik cnm 28. Yaşında bide yani 14 yıl dir babadan tecavüz görüyormuş.  Annesi abisi yengesi bildiği halde susmuş lar kız kocaya kaçmış.   Kızın kocası ise gidince evinde baba olacak ******** kızı sıkıştiyor. En son kız herşeyi döküyor ortaya
tarafından
Kızın susması normal o psikolojiyle falan ama annesi abisi nasıl susmuş kızı şimdi ne hale sokmuslar Allahindan  bulsunlar bu dünyada ve öbür dünyada öyle bir çekerler inşallah

Ama canm o küçük kızın başına bunların gelmesini saglama sosyal hizmetleri ara onlar daha iyi bakar
tarafından
Ariyacam cnm öğleden sonra eşim adresi bulup atsin
+1 oy
tarafından
Bence hiç geç kalmayın haber verin ya allah 6 kez Yuh Allah öyle insanın O bir tarafına felç versin de tuvalete bile gidemezsin Bence haber ver eşine de söyle günah ya ağa Ben sinir oldum vallahi Hani ben tanıdık olsan şey olsan ben o çocuğu alır ben kendim bakarım ya
tarafından
Eşim bana bir şey demiyor mu Bak bunda linç edilecek hiçbir şey yok linç edecek insanın da aklına Şaşarım Sen çok doğru bir şey soruyorsun şu anda Ay ben kendim oturduğum yerde inan Ateş bastı beni Ay Allah korusun ya rabbi kurban olduğum Yaradana böyle akıl fikir vermesini insanlara Bence iyilik yap kurtarır çocuğu onların elinden günah ya
tarafından
Eşimde bana sordu benimde sosyal hizmetler geldi aklıma
tarafından
Tamam o zaman şey yap sen eşinle birlikte bunun hemen kararını verin Sosyal Hizmetler zaten kimin haber verdiğiniz zaten kesinlikle söylemezler bu bilgiler onlar da gizli kalır niye söylesin yani Akıl var mantık var siz bence eşinle akşam Eşin gelince güzelce bir bunu şey yapın haber edin Ondan sonra tabii bunu da söyleyin ama hani bizi haber etmesinler diye bir de eşine güveniyor musun Bak yarın bu güneşin öfkelenir sinirlenir ağzından kaçırabilir bunu da düşün
tarafından
Asla kaçırmaz Cnm sonsuz güveniyorum.
tarafından
Öğleden sonra ariyacam eşim adreslerini atacak eltimin
0 oy
tarafından
Soylemezler kimin sikayet ettigini
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(119,000 puan) tarafından

Uuufff seni anliyom ama keske alabilsen yanina :'( sosyal hizmetler 8.9 yasindaki kiz icin tranva olir

tarafından
Başına bir şey gelirse tranva
(8,082 puan) tarafından
Sevda öyle bir yazmışsın ki doğrusunu unuttum kelimenin:D
(119,000 puan) tarafından
ne bilim uzuldum kiza

gizeeemmm ☺
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Boyle bisiy yaparsan o cocugu kurtarmis olursun
tarafından
Ama bizim ettimizi ogrenirseler. Benle uğraşmaya başlarlar diye korkuyorum
(7,098 puan) tarafından
Soylemezler korkma
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Eğer dediğin gibiyse hemen şikayet et alsınlar yazık o kıza. Rabbim yardımcısı olsun o kızın Rabbim onu hep korusun güzel bir bahtı olsun inşaAllah Amin. 
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(5,582 puan) tarafından
Keşke içinde Allah korkusu olan biri sahip cıksa o yavruya cennetlik olur ne büyük sevaba girer cok üzüldüm yazık rabbim korusun onu kötü insanlardan

O kızına tecavüz eden adii piçin de Allah belasını versin şeyi kopsun inşallah nasıl yapabilir ya insan kendi kızına ya Bi de tüm ailesi biliyormuş Allah hepsini kahretsin midem kalktı resmen
tarafından
Bende çok  isterim sahip çıkmak ama eşimin ailesi ile  tekrar tartışmak istemiyorum. Mahkemeler devam ediyor. Zaten
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin nereden buluyonuz böyle ınsanları sosyal hizmetler zaten kimin şikayet ettiğini açıklamıyor ama keşke aileden sahip çıkacak biri olsa anneanne teyze falan yok mu onlar sahip çıksa 
tarafından
Çocuğa çok üzüldüm başına bir iş gelecek iki arada imkanım olsa ben alsam keşke nerede yardıma muhtaç bir çocuk var hepsine kol kanat gerebilsem keşke "( yüreğime ö küz oturdu resmen
tarafından
Benimde aynı cnm ben bu kadar sağda solda gezdirdiklerini de bilmiyordum dün akşam öğrendik ayrıntılı. Ben almak istiyorum ama cesaretim yok 3 gün sonra birşey olur. Zaten mahkemelerim var ailesiyle eşimin. Derlerki bizden hıncını çıkarmak için oldu yaptı
tarafından
Senin alman mümkün değil ya ayağına taş değse işkence ediyor derler hamile olmasan neyse de uğraşamazsın onca şeyle ne diyim rabbim yardımcısı olsun hayırlı kapılar açsın inşallah yavrucuga
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun.  Bugün öğleden sonra eşim eltimin adresini atacak. Şikayet edicem
tarafından
Hadi hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Açıklamazlar canım galiba en doğrusu da bu sizin için. Yazık kızın psikolojisine de yavrum neler hissediyor kimbilir 
tarafından
Öğleden sonra ariyacam cnm.
(13,203 puan) tarafından
Ara canım bizi de bilgilendir
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Bence de haber verin sosyal hizmetlere vallahi yazık günah o çocuğa biri bişi yapmadan alsınlar o çocuğu 
tarafından
Bugün şikayet edicem cnm
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Sen nasıl insanlara denk gelmişsin neden bekledin bunları bildiğin halde o yavru elden ele geziyor ah canım ya. Bunları bilip gerekeni yapmamak da bence aynı şekilde günah ve suçtur 
tarafından
Cnm biz akşam detaylı öğrendik ve benim dertlerim bana fazla bile geliyor.  Kactane mahkeme dosyam var eşimin tarafıyla. Çok yoruldum
0 oy
(502 puan) tarafından
Sosyal hizmet calisani olarak soyluyorum. Sikayet edenin kimligi soylenmez. Ama anne babanin evine incelemeye giderler duzgun bakilmasi icin yonlendirme yaparlar. Ama oyle kuruma almazlar hemen 
tarafından
Belki korkar. Çocuğa sahip çıkarlar cnm annesi
(502 puan) tarafından
Canim cocukla konusmazlar oyle hemen zaten. Anne babanin ortamini yasam sartlarina bakarlar falan. Sen cocuk icin tehdit oldugunu dusunuyorsan soyle bence sosyal hizmetlere
tarafından
Bildiğim herşeyi anlaticam cnm çünkü tecavüz olayı olan kişinin evine de gidiyor cocouk
(502 puan) tarafından
O zaman kesinlikle haber ver canim
0 oy
tarafından
Benbhirini ismim gizli şikayet etmiştim sonra oda bana iftira davası açmış ama yine kimliğim gizli kaldı ben sadece gidip 2 3 kere ifade vermek zorunda kaldım.  Gizli kalıyorsun yani ama aradığında söylemen gerekiyor kimliğimin gizli kalmasını istiyorum diye 
tarafından
Teşekkür ederim cnm. Soyleyeyim
0 oy
tarafından
Büşra lütfen yanlış anlama kınamak falan asla değil ama eşinin tarafinda hiç normal insan yokmu 

Şikayet edenin adınıda vermiyorlar bu arada ben muhtara bildirmiştim soruşturma açılmış burayada yazmıştım hatta bebek vardı bir tane 
tarafından
Yok gülüm yok. Bir tane benim eşim var onuda ben aldım
tarafından
Ayy gerçekten Allah yardımcın olsun canım senden uzak etsin onları
tarafından
Amin inşallah canım inan eşim bile artık. Ailem yüzünden utanıyorum diyor utancından adam işten eve evden işe

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 627 göst.
15 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 383 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Selimin annesi (8,958 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Evin6231 (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 250 göst.

377,277 soru

11,290,268 cevap

34,704 kullanıcı

...