0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
Kızlar benim kızım 3.260 kilo doğdu şimdi 2 aylık sağlık ocağında 5.100 gram doğdu genelde görenler sütün yaramamış küçük kalmış diyor sadece anne sütü veriyorum mama falan yok ilk bebeğim olduğu için bilmiyorum kilo ne kadar olmalı

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım sen millete bakma maşallah doğum kilosuna göre iyi kilo alms ki ilk hafta evde zayiflamstr
(31 puan) tarafından
Yani bana da iyi geldi ama genelde böyle duyunca kafama takıldı canım teşekkürler
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 aylık bebek şu anda 5 kilo 100 gram mı Yani benim çocuğum 4 aylık 5 kilo 480 gramdı yani
(31 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sağlıklı olsunlar da kilo pek de önemli değil aslında
0 oy
tarafından
Gayet iyi ya kilosu sacmaliyorlar
(31 puan) tarafından
Bence de ama takıldı işte kafama sürekli söylediklerin den dolayı
tarafından
Sakın takma bosver
(31 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Her bebek bir olmuyo seninkinin kgsi iyi benim oğlum 2 aylık dı 5.900 dü boyuda kısa zaten 59 cm anne sütü alıyo sadece mama asla içmiyo şimdi 4 aylık yine aynısını dediler bana 5.900 diye 5 aylık olsun da tekrar gidecem kg takibine senide çağırdılarmı kg takibine

(31 puan) tarafından
Benimde şimdi 58 cm olmuş canım sağlıklı olsunlar da kilo pek de önemli değil zaten
tarafından
Yani bence dert etme alır kg banada dediler kgsi az 4 aylık bebeğe göre diyede netten bakdım normal diyo saçmalıyorlar cidden bunun için doktora bile gittim çok iyi kgsi dedi
(31 puan) tarafından
Milletin yüzünden kendi kendimize canımızı sıkıyoz anca
0 oy
(7,654 puan) tarafından

Ne kadar kötü kalpli insanlar ya sütün yaramamış 

Merak etme anormal bir durum olsa doktor uyarirdi seni normal gelişimi demekki 
(31 puan) tarafından
Evet canım sağlık ocağında falan gelişimi güzel dediler aslında ama herkes böyle diyince takıldı kafama
(7,654 puan) tarafından
Herkes in dediğini kafana takarak çocuk büyütme
Sen annesin onlar dış kapının mandalı
(31 puan) tarafından
Bundan sonra öyle canım kimseyi takmıycam
(7,654 puan) tarafından
En güzeli boş tenekeden çok ses çıkar
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Oldu canım kaç kilo olaydı çocuk. Fazlasıyla yaramış doktor bize anne sütü ile 600 gr dedi sen düşün 
(31 puan) tarafından
Aynen öyle canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Maşallah cnm benim oğlumda iki aylıkken 5 200 grm Dı oda 3 120 doğdu doktorlar iyi diyorsa boşver bnm oğlumada zayıf diyorlar 
(31 puan) tarafından
Evet canım sağlık ocağında falan gelişimi iyi dediler
0 oy
(250 puan) tarafından
Benim oglum 3.500 kilo dogdu. 2.5 aylikken 7.200 gr di. Sadece anne sutuyle. Banada millet tombis maasallah diyor ama bu insanlara yaranilmaz zayif olur sütün yaramiyormu derler, tombis olur cocuk sisko olur derler kimseyi memnun edemezsin yani. Saglikla buyusun bebeginiz
(31 puan) tarafından
Aynen öyle ya kimseyi memnun edemeyiz sağol canım sende sağlıkla büyüt İnşaAllah
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Nasıl yaramamış hadi 260 u versin şişkinliği dekan diyelim kalıyor üç kilo her ay 1 kilo olsa zaten 5 çıkıyor neyin derdindeler 
(31 puan) tarafından
İşte ağzı olan konuşuyor canım napalım
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Herkes çok bilir sen bakma onlara kilosu gayet normal
(31 puan) tarafından
Aynen öyle teşekkür ederim canım
(1,908 puan) tarafından
Rica ederim ne demek

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 121 göst.
12 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 167 göst.
0 oy
8 cevap 154 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde Emine. (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 546 göst.
19 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu

377,192 soru

11,288,072 cevap

34,694 kullanıcı

...