0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bugün sinavdaydim 15 yada 16.soruydu hatta birden çıkış yapıldı girdiğimde tekrar sınav iptal edildi denildi ne yapmam gerek sınavım bosami gitti yani bilgisi olan var mi

6 Cevaplar

0 oy
(894 puan) tarafından
Senden kaynaklı olmadıysa itiraz edebilirsin bence 
-Reklam-
0 oy
(183 puan) tarafından
Vanim bende simdi bilen bi arkadasa sordum yarin giricem kurallari sartlari var iyice bak ole gir dedi oyarin girecek bana diyecek mesela arama almiycakmissin felin ucak modu olacakmis ewde net varsa yoksa kimse seni aramayacakmis falan kurallari varmis yani senden kaynakli degilse itiraz edebilirsin 
(9,911 puan) tarafından
Canım her sınav bölümü 25 dakıka. Sistem seni attığında 25 dk dolmadan girmelisin. 25 dk dolarsa sınav bitmiş sayılır. İtiraz kabul edilmiyor bu konuda. Kopyaya mahal vermemek maksatlı süre kısıtlaması
tarafından
Yok canm sürem daha 9 10 dk vardı 15 soruya girdim falan baktım çıkıldı kayinpederim oncesinde aradı kapattım ondan mıdır
(9,911 puan) tarafından
Muhtemelen sistemden düşmüşsündür aramadan dolayı da olabilir yoğunluk sebebiyle de. Baktığın kadarı kalıyor canım, eşim okuldaki görevlisininkini kendi pc sine oturtup yaptırmış adam sürekli sistem atıyor demiş en son 25 dk doldu sınavı bitti gözüküyordu 11 soru işaretleyebildim demiş adam
0 oy
(9,911 puan) tarafından
Sınav bitmiş sayılır süre 25 dk kaç soru yaptıysan o canım 25 dk içinde girdin girdin tekrar
tarafından
Ama canm keşke tamamlandı olsaydı iptal yazıyor sona doğru gelirken niye iptal edildi çıkıldı ki
(9,911 puan) tarafından
Senin iptal diyorsa muhtemelen arama sebebi iledir ya da canım aynı anda başkası girdi mi hesabına o yüzden de olabilir
tarafından
Arama olabilir ama hesaba başkası giremez bilgileri ben biliyordum bir ben girmistim
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Sistem çöküyormuş cnm aksam girin diyorlar 
0 oy
(2,396 puan) tarafından
Geçmiş olsun boşa gitmiş Bi soruyu yanlış yapsan sonradan aklına gelse bile değiştiremiyorsun çok kötü olay 
0 oy
tarafından

Kardeşimi dün akşam 15 soruda sistem attı , sabah tekrar girdi ve atılan derste tekrar devam etti yapmaya başladı, geri kalan 5 soru için tekrar 25 dakika verildi sana niye öyle yapıldı ki acaba , 

tarafından
Bende bilmiyorum daha önce yine olmuştu tekrar girmiştim ama bunda bilmiyorum giremiyorum tekrar az önce baktım iptal edildi deniliyor o kadr çalıştım yaa emeğim bosami gitti şimdi

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 134 göst.
0 oy
2 cevap 115 göst.
13 Eylül 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Premsesannesi (601 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 111 göst.
0 oy
7 cevap 123 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prenss Annesi (445 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,416 cevap

34,514 kullanıcı

...