0 oy
164 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,355 puan) tarafından
Kızceler ek gıdada 6 aylık bebeklerınıze nasl program uyguladnz .. kac ögun verdiniz kasık mamasıfşn yapan varmı doktor lşste vermedi neler verıosnz .. kahvaltıya gecebilir demsti doktor bide büyük ablası var evde labne fln yapcamda cok ugrastrcı ya 

6 Cevaplar

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Tadimliklarini yaptın mı canım

İlk önce yoğurtla başla sonra sebze ver
(2,355 puan) tarafından
Yaptım cnm avakado pırasa bunlar kaldı baska ne vereblrm balkabagı normal kabak havuc patstes yogurt verdm az tarhana smdi pirinc unu
(1,584 puan) tarafından
Karıştırarak verebilirsin canım. Ama hepsini bir kereden karıştırma bence her seferinde birini karıştırıp ver. Meyvelere de geçebilirsin. Mesela gece uyutmadan önce muhallebi yapıp verebilirsin tok tutar. Bir çay kaşığı pekmezi 1 cc sulandırıp içirebilirsin. Birde instagram kullanıyorsan ekgıdaanneleri diye bir sayfa var orayı takip edebilirsin.
-Reklam-
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Kmse yokmu. ...
(188 puan) tarafından
Bu konuda maalesef kimse cevap vermiyor sanki o kadar insandan hiçbiri ek gıdaya geçmemiş bu gün bende post açtım ve bebeğim farklı benim yarık damaklı kimse bişey demedi 2 cevap falan geldi
0 oy
(400 puan) tarafından
Biz daha geçmedik canım geçsem bilgi verebilirdim
0 oy
(73 puan) tarafından
6 ayi doldumu acaba benm 5. Ayimiz doldu 6 a girdk baslasam mi acaba erken mi 
0 oy
(775 puan) tarafından
Sabah kahvaltısi ikizlerim var bir yumurtanın sarısı yarı yarı paylastiriyorum labne peynir beb bisküvisini yoğurda karıştırıp veriyorum ara öğün meyveli yoğurt öğle çorba akşam çorba ve yoğurt tabi aralarda mama veriyorum sütüm yetmediği icin
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Sabah kahvaltı olarak yumurta sarısını ya haşlıyorum ya içine ruşeym koyup yağda pişiriyorum yada pnkek gibi yapıp veriyorum arada ara öğün olarak meyve falan veriyorum

İnstagramın varsa arzu'sbebe var orda değişik tarifler var ben ordan bakıyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 38 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Havva45 (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy