0 oy
595 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bi hftada bi kere ariyorum bazen kaynanam beni haftada bi arar oyle istemsiz soguk bi sekilde konusur ama gorumcem desem 3 yildir agzindan yenge dedigini duymadim ne o arar ne ben konusmaz hic yapisi geregi diye dusunuyorum dun esim aradi esimle her konustuklarinda cocugu soruyorlar beni hic sormazlar nedeni cidden anlamis degilm onlara karsi ne yaptim diye dusunuyorum 3 sene olacak evleneli 

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben her gün konuşurum.  Annemi arar sonra kayinvalidemi ararım. Ben aramazsam isim olursa o arar 
(7 puan) tarafından
Ne guzel deger veriyorlar ki karsiligini alıyorlar
-Reklam-
0 oy
(15,370 puan) tarafından
Çocuk olduktan sonra pabuç dama atılır ben vakit tutmuyorum ararım kafama esince 
0 oy
tarafından

Hiç aramıyorum :woot: hakettilerr

0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bazen haftada 1 bazende ayda 1
(7 puan) tarafından
Bu sekilde arayinca soguk oluyorlar mi sana karsi
(2,009 puan) tarafından
Hayir olmuyolar
0 oy
(826 puan) tarafından
Eşim arar bende konuşurum günlük konuşuruz genelde 
(7 puan) tarafından
Ne guzellll
0 oy
tarafından
Hiç bir sıklıkla konuşma gerek yok ananda aynısını yaparlardı senin gibi bir beni sormazlardi boşver surakli aramana gerke yok
0 oy
tarafından
Ben aramam başta arıyordum baktım kaynanam beki veya oğlunu hiç aramıyor bende aranamaya karar verdim. Aramıyorum oda beni aramıyor seviyeli bir ilişkimiz var
0 oy
(118,484 puan) tarafından
hic aramiyorum         
tarafından
Niye hemşerim
(118,484 puan) tarafından
küsüz biz
tarafından
Anladım
0 oy
tarafından

Hergun Görüntülü görüşme mutlaka yaparız pandemiden dolayı devamlı gidip gelmek mümkün olmadığı için torununu arar mutlaka günde bir defa görür bizde konuşuruz. Öyle yani 

0 oy
(33 puan) tarafından
Kayinbabam beni hergun arar artık yilmistim sonra hiç açmadım telefonu o aramaktan vazgeçmedi.bende acmamaktan .bir adam hergun aranmaz hafta da bı kere aranır .yani dertliyim bu yüzden .......
(7 puan) tarafından
Çok iyiyimis evlendigimiz gün ben rahatsizlandim hastanelik oldum özel sebeplerden dolayi baygindim esim yerine kayinbabam bni kucaklayıp hastaneye götürmüş esim evde kaldi hala kirginim icimde burukluk kaldi snra ben arayamiyorum kayinbabami mahcup olduğumdan dolayi ve beni uygunsuz gormus beni hic aramaz demis hakkimda o kadar kucagimda tasidim deyince bunu öğrendim o kadar doluyum ki bunu bu sekilde dile getirdiği icin keske o gün kan kaybindan olseydim de bunlari duymasaydim
(707 puan) tarafından
Eşin hakikaten enteresan birisiymiş
(7 puan) tarafından
Esim zayıf ayni 65 kilodayiz ama o yuzden goturmemis kaynanam oyle dedi hemen
(707 puan) tarafından
Ne alaka zayıf olmakla ya
0 oy
tarafından
Kaynanam gorumcelerim hariç diğerlerini cuma günleri arıyorum diğer ucunu hiç aramıyorum hakketiler 
0 oy
tarafından
Aramaya gerek kalmıyoki çünkü birlikteyiz..
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Hiç aramıyorum 4 hafta oldu aramadım aramam da normal zamanda . O beni arardı o da aramıyor 
0 oy
(124 puan) tarafından

Önceden annemden cok arardım sonra sogudum aramıyorum sormam gereken bişey olmadıkca hamileyim onlarda beni aramazlar. Eşimi ararlar o sırada beni sorarlar biraz konusuruz. Cocuk olduktan sonrada nasıl olur bilmem belki aramazlar direk bizde olurlar:ermm:

0 oy
tarafından
Kafam eserse ariyorum esmesse aramiyorumm ama haftada bi gorusurus zaten 
0 oy
(579 puan) tarafından
Gorumcelerimi haftada 2 kere ararım kaynanami hiç aramam oda beni aramaz ama bı sorun olduğundan değil kaynanam Türkçe bilmiyor Kürtçe konuşuyor bende Kürtçe bilmiyorum Türkçe konuştuğum için anlasamayiz ama eşimle konuştuğunda sorarlar saolsunlar 
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Hergün kaynanamı ararım Bi ben ararım Bi o arar üst sokağımda oturuyo.  Eltimle haftada bir falan görüntülü konuşuruz. Görümcemin biri burda kaynanamla yaşıyo hergün görüntülü öğlen konuşuruz yiğenini görür. Diğer görümcem giresunda yaşıyo 2 günde bir resim atarım video atarım yiğenini görür haftada bir falan görüntülü konuşuruz. Kendi ailemle de hergün görüntülü konuşuruz. Amma çok görüntülü konuşuyorum şuan farkettim :D 
(7 puan) tarafından
Ne guzelmis vala :) biz bu sekilde degiliz gorumcem var ama yenge bile demez bana degisik kaynanamlara gidince bana kara kara bakarken yakalarim soguk soguk hep oraya gidince cenaze evine gidiyormusum gbi hissediyom ve icimden gelmiyo artik evlerine ayak basınca icim daraliyo gbi hissediyorum her seferinde
(25,225 puan) tarafından
Benim görümcelerimde bana yenge demez biri 44 yaşında biri 50 olmak üzere :D ben onlara abla diyorum onlar canım diyo yada adımı söylüyo yaştan dolayı. Aramız iyi severiz sayarız hep birbirimizi. Zoraki görüşmek zor valla onlar nasıl davranırsa sende öyle davran
(7 puan) tarafından
Yaştan dolayi normalmis canm ya bnm gorumcem 18 yasinda ben 27 yasindayim
(25,225 puan) tarafından
Aman ergenmiş daha boşver onu takma bile:)
0 oy
tarafından
Önceleri kandilde filan arıyordum ne nikaha geldiler ne hamileyim hayırlı olsun dediler bende hiç aramiyorum
0 oy
(389 puan) tarafından
Ahh inan ki kuzum beni anlattin aynısı hemde görümcem bir gün bana yenge dememiş ismimle hitap ediyor hep neymiş benden 2 yaş büyükmüş diye kaynanam desen asla aramaz bende asla aramam umrumda değil çünkü
(7 puan) tarafından
Gorumcem 18 yasinda ben 27 soguk hep karsilikli konusmaz bile anlamis degilm...Evlerine gidiyor musun peki
(389 puan) tarafından
Kuzum ben başka bir şehirdeyim ama yine kurtulamadim bu sefer bu gorumce gelmiş başıma hep dedikodumu yapıyor annesine ama aynı sehirdeyken asla gitmezdim
0 oy
(1,527 puan) tarafından
Arada sira da araşiriz. Zaten konusacak bisey bulamam. Genelde esime goruntulu ara da konusalm derim araya kaynarim konusmus olurum oyle gecer. 

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,777 göst.
25 Kasım 2019 Aile kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 369 göst.
0 oy
30 cevap 362 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Eda34 (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mutsuzanne (55 puan) tarafından soruldu