0 oy
271 göst.
Aile kategorisinde tarafından
16 haftalıgim hızlıca kalktım çok şiddetli sancı girdi karnıma bı sorun olur mu 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uzan gecmezse bi acile gidersiniz
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Benim karnıma sürekli şiddetli sancı giriyor çocuğum ağır ev işleri ağır sinir stres var 4 aylık bakalım inşallah bişey olmaz artık o ağrıları umursamıyorum işten gucten
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Gebelikte ani hareketlerden sakinmani tavsiye ederim canim.kasılma olmustut buyuk ihtimal

.kndini bile dinle  uzan . geçmezse aklinda kalmasın giderdi dr a. Bnd normalde hic korkmam gök gürültüsünden.  Bigece hamileyken aşırı gomgurultusu var ama ortalık yerle bir oluyor resmen. Simsek cakti

Ve eeve dustu sandim.Yataktan kalktım. Baya bile zipladim. Zipaldigiminda sonrada farkina vardım. Cok kızdım kendime de

aama cok şükür bisey olmadi. Simdi bebeğim 2 aylik

Saglikla kucagina al inşallah
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(51 puan) tarafından
Lutfen kendine her şeyine dikkat et. Bunu yaşamış biri olarak söylüyorum  ben hiç kendime dikkat etmedim hamilelikte. Çok titiz biriyimdir. Evi sil süpür her gün yorganin kılıfını değiş onları hop diye kaldır vs vs vs bir suru ağır is. Eşimle problemlerimde vardı. Bebegimin hareketlerini hic hissetmeyince doktora gittik. Doktor artık bebegin beslenmedigini söyledi. Takipte kaldım ve acil sezaryanla alındım şimdi hamd olsun bebeğim hayatta. Ama ne kadar gunahina girdim onun. Temizliğim de dursaymış her seyi kafama takmamda. Umarım senin Bu sekilde değildir. Bebeginin hareketlerini kontrol et sırt üstü uzanıp hissetmiyorsan bir doktora görün için rahat etsin en azindan
tarafından
Hareketlerini hissetmiyorum şuanda yani şöyle söyleyeyim bir iki haftadır karnım pıt pıt atıyor zıplıyor bildiğin ama sık sık olduğu için ben bebek değildir damar atmasidir diye düşünüyorum bebek mıdır o
(51 puan) tarafından
Bana eşimin amcasının karısı demişti ki eğer göbeğinin hizasında pit pit atma hissedersen bebek erkektir. Ben de içimden ne kadar sacma demiştim. Ama gerçekten oğlum oldu. Belki senin ki de öyle bir şeydir. 16 haftada hissetmezsin bebeği. Çok erken yani. Eğer kanama falan görürsen doktora git ihmal etme. Ben kulodumda minicik bir kan görmüştüm  ama ne kadar minicik biliyor musun toplu ignenin ucu kadar. Sonra gittik zaten plesentada kanama var dedi o dönem de 22haftalik hamileydin. Progesteron diye bir ilaç var onu kullandım. Ama bebek gelişmediği için 28 de aldılar.
0 oy
(247 puan) tarafından
Ani hareket taptin ondan birsey olmaz korkma
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Evet düşer Allah korusun daha yavaş sakin kalk

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 237 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 113 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 93 göst.
11 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 204 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,239 soru

11,289,464 cevap

34,699 kullanıcı

...