0 oy
308 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Kimin duası kabul olur Allah bilir oyuzden dua istiyorum hepinizden korkuyorum yazmıştım daha önce ilk bebeğimi 33 haftalık  kaybettim şuan tekrar hamileyim yarın 12 haftalık olucak sürekli endişe korku var içimde ilk yavrum yaşasaydi suan 5 aylık olucakti nerdeyse inşallah Rabbim bu sefer evladımı bana sağlıklı bir şekilde bağışlar bnde yavrumu kucağıma alırım hayırlı salih bir evlat olur Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın tek ricam banada dua edin adım Özlem :(

11 Cevaplar

0 oy
(2,253 puan) tarafından
Rabbim bebeğini sağlıkla kucagina almayi nasip etsin canım 
(60 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(12,477 puan) tarafından
Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin canım inşallah sıkıntısız geçecek allah büyük 
(60 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Rabbim evladını sana bağışlasın kucağına almayı nasip etsin. Konuyu açıp üzmek istemiyorum ama neden kaybettin bebeğini ve normal mi doğurdun 
(60 puan) tarafından
Hayır sezeryan oldum ve bi sebep çıkmadı araştırıldi doktorum hem özeldeki hemde devletteki korunmana gerek yok dediler bnde oyuzden korunmadim biraz erken oldu ama sanırım üzgün olduğum için atlamam açısından dediler
(4,889 puan) tarafından
Yani sezeryandan 3 ay sonra hamile kalmışsın evet biraz erken olmuş gibi ama hayırlısı olsun. Benim yakın bi arkadaşımda tıpkı senin durumunda yeni kaybetti bebeğini ve sezeryanli. Çok zor. Ama demek bi sıkıntı yokmuş hamile kalmanizda
(60 puan) tarafından
Öyle dediler hatta kontrolde iki doktorumada sordum sıkıntı yok dediler tahlil için devlete gidiyorum özeldeki önceki doktorumada devam ediyorum hikayemi bildiği için inşallah dedikleri gibi bi sıkıntı yaşamam bn ağrıya siziya dayanırım yeterki bebeğim iyi olsun ilk bebeğim de sezeryandan sonra o acıyla heralde hiç yatmadim sürekli yürüdüm iş yaptım o acıyla ne ameliyat umrumdaydi ne dikiş ne sizi sadece ağlıyordum hala aklımda hic azalmıyor zamanın iyi gelmediği tek acı evlat acısıymış Rabbim tekrar yaşatmasin kimseye yaşatmasin hatta
(4,889 puan) tarafından
Oyy canım benim yaa eminim çok zordur ahh Rabbimin verdiği imtihan onu ona şikayet edemeyiz ki veren de o alanda o. Rabbim bunun acısını göstermesin kuzum
(60 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah cnm rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasin
(60 puan) tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ederim
0 oy
(92 puan) tarafından
Rabbim evladina saglikla kavusmayi nasip eder insallah 
(60 puan) tarafından
İnşallah aminnn
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.
(60 puan) tarafından
Aminn teşekkür ederim
0 oy
(16 puan) tarafından
Özlem kardeşim Rabbim hayırlısıyla yawrunu sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlı evlat eylesin düğünlerini torunlarınızı görürsünüz inşallah :) 
(60 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(75 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına al inşallah 33 haftalık bebeğini neden kaybettin ? 
(60 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim bi sebep çıkmadı araştırıldi
(75 puan) tarafından
Allah allah sebepsiz kaybetmek değişik bir durum allah bu evladının acısını göstermesin sağlıkla kucağına al inşallah  ♡  iyi düşün, iyi olsun
0 oy
(513 puan) tarafından
Rabbim kimseyi evladiyla sınamasin
(60 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim bebişini sana bağışlasın inşallah özlem
(60 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy