0 oy
1,367 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Kızlar hatırlayanlar olur mu bilmiyorum ama eşimle kavga ettik karakolluk falan olduk 6 aylık hamileyim ve geçen eşimle konuştuk gelip seni alayım kapıdan annenlerin evine girmem dedi bende tamam dedim anneme söyledim abini arasın özür dilesin diyor eşim de asla özür dilemez ortada çocuk var abimi ara deyince beni de engelledi ulaşamıyorum hiç Bir yerden annemde kendi başına gidersen bizi unut diyor evimi de çok özledim iki haftadır burdayım ne yapacağım bilmiyorum annemle kalsam bebeğimi istemiyor doğduğun da babasına ver diyor bende vermek istemiyorum tek çare evime dönmeliyim ama nasıl

44 Cevaplar

+16 oy
(5,406 puan) tarafından

Hee oldu kötüyken kaç  gel iyiyken 2 haftadır burdayım kocamı evimi özledim :woot: çık git bence ama bir daha o kocan aynı şeyleri yaparsa dönüp gelme 

(6,668 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun ne diyelim zor bı durum
(5 puan) tarafından
Ben ailem engel oluyor demedim aileler engel oluyor dedim bende istiyorum aileminde gönlünü yapsın güzel olsun herşey ama annemde benim çocuğumu istemiyor o ne olacak. Ailemi bırakmak istemiyorum tabi ki bende biliyorum ailemi bırakırsam geri dönemem ama çocuğum illaki doğacak ozman ne yapacağım hadi ben çalışıp bakayım ozman bebeğime kim bakacak çalışacağım yada nereye gideceğim insan evladından olmak ister mi hele ki sizler karnında taşı doğur bak babasına mi vereyim yoksa kurtarmak için yol mu aramalıyım aldatmadi dövmedi kocam beni ailesi çıkardı kavgayı evet özür de dinlemiyor evet ama ben bebeğimi düşünüyorum kendimi değil biraz insaflı olsanız da yapmasanız böyle yorumlar
(780 puan) tarafından
Karakolluk olduk diyorsun hemde güzel şeyler yazmasını istiyorsun burda milletin bugün git kocana bak bakalım dahada rezil ederler seni unutma seni heryerden engelleyen adamda demekki ailesini tutan birisi birazda sen ağır ol ailem ne derse o olur de
(5,406 puan) tarafından
Sen kararını vermişsin bacım kocam da kocam diyorsun. Allah sana bağışlasın=) biz dışarıdan bir göz olarak sana fikrimizi soyledik pişman olma diye sen istedigin yap kimse karışamaz. Kocan seni düşünse gerçekten istese engellemez ailen ile iyi olurdu. Bunu da unutma
(5 puan) tarafından
Geldi kocam annemle konuştular herşey hal oldu herkese teşekkür ederim fikirleri için
-Reklam-
+1 oy
(3,213 puan) tarafından
Evladını istemeyen annede durma bence. 
(780 puan) tarafından
Karakolluk olan kocayami gitsin biraz düşünceli olun annesi sinirden söylemiş olabilir ama o adamdan koca  olmaz
(3,213 puan) tarafından
Düşünceli olabilmek için geçmişi bilmek gerekir. Bana kalırsa bir anne asla sinirle dahi olsa böyle birşey söylememelidir. Gidilecek tek yer koca değildir.
+1 oy
tarafından
Bacim senin kocan benim ailem diye tuturup durmuyomuydu peki senin ailen cop mu.simdi ailenden rizasiz gidersen emin ol yasadiklarinin kat kat fazlasini yasatir kocan sana
(5 puan) tarafından
Aklı başına gelmiş ama annemler işi zora sokuyor
(75 puan) tarafından
Peki annesinin küçücük bir yavruyu istememesine ne demeli insan canının canını istemez mi torunu sonuçta
(5 puan) tarafından
Ben bebeğimi düşünüyorum kim evladından ayrı yaşamak ister bizde beş kardeşiz annem hiç birimizi vermedi babama ben neden vereyim ki
tarafından
Ben hicc inanmiyorun canm oyle insanlarin akli felan basina gelmez kopruyu gecene kadar taklit yapar bak dedigime gelirsin.bosan demiyorum eger akli basina gelip seni bebegini dusuyorsa ozurdileyince agzi cürumez adam gibi alip gider seni ama eminim ki dilemez zaten sahipsiz kalman fazlasiyla isine gelecektir
(75 puan) tarafından
Tabiki verme o bebeğin babayada ihtiyacı var ama en çok anneye ihtiyacı var annenin annelik duygusundan şüphe ettim gerçekten
0 oy
tarafından
Sizin kavga etme  nedeniz ne
0 oy
(775 puan) tarafından
Annem hem bebeğini istemiyor hemde göndermiyor Bi zorlukta böyle olucak sa neden evlendirdi seni herkesin hayatı güllük gülistanlık değil be canım her olayı aileye yasitmamak lazım evine dönmek senin ve bebeğin için güzel. Olur canım Rabbım yardımcıniz olsun
tarafından
Katılıyorum sana işin içine aileler girince olay büyüyor kendi arasında haletmeli  bncede
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Karakola düşecek kadar nasıl kavga olabilir ki.ailenin rızası olmadan birşey yapma. Sonra pişman olursun dönecek yüzün olmaz.
(5 puan) tarafından
Annem gidersen seni daha çok ezer eşim her olanı annesine anlatıyor annesi de beni suçlu buluyor her zaman gene aradı bende annemi aradım geldiler eşim abime diklendi kaynanam anneme servis cataliyla saldırdı olanlar oldu yani olay basit ama ortada ben kaldım herkes yaşantısına devam ediyor bebeğimi istemiyor annem de
(4,700 puan) tarafından
Bu olaylar basit değil bence annen bebek konusunda vicdansizlik yapıyo ama vermez bence eşine bence annen haklı bekle biraz eşin tam pişman olsun
(5 puan) tarafından
Bende onu istiyorum evet ama korkuyorum biraz da
(4,700 puan) tarafından
Korkma eşin peşinden koşacak her türlü evine dönersin ortada bebek var sonuçta bırak annenin dediği gibi olsun pişman olmazsın annen de gerçekten bebeğe bakmamazlik yapmaz sinirlenmiştir usul cidden kapı önünden kızı almak değil canım öyle olunca erkekler pişman olmuyo şimdi bide ailenin dediğini yapmazsan ailene rest çekip geldiğini bilecek rest çekmeden önce bunları yapan sana sonra neler yapar bekle gelip aile buyuklerinden özür dilesin
(7,118 puan) tarafından
Seni tanımıyorum ama eşinin değişeceğini sanmıyorum. Kapıdan alıp gideyim demesinden belli zaten. Kayınvaliden annene catal saplamaya çalışıyor sen hatasını anladı gideyim diyorsun. Daha önce burada çok örneğini gördüm. Değişti sanıp yeniden kocasina kosan ama sonradan pisman olan çok. Öyle kapıya gellerle olmuyor o iş, eve girip ailenle güzelce konuşacak ondan sonra gitmek istersen gidersin. Aşağı da bir yorum da annenin bebeğini istemediğini okudum, doğunca öyle olmaz. Bebeğimi istemeyen beni de istemesin diye cvp yazmışsın, madem öyle annen o cümleyi kurduğun da niye kalmaya devam ettin.  Esin yeşil ışık yaktı diye böyle rahat rest çekiyorsun. Esin barisalim demese susup oturacaktın. 2 haftadır yanlarindasin sonuçta, onlar sana kucak açtı. Koruyup kolladı. Mantıklı düşünemiyorsun. Böyle davrandığına göre yaşın küçük sanırım. Anneme, abime öyle davranan insanları adam gibi özür dilemeden, pişman etmeden adım atmam.
0 oy
(75 puan) tarafından
Daha doğmamış çocuğunu doğduğunda kabul etmeyen bir annenin bence seninle ilgili kararlarda söz söylemeye hakkı olduğunu düşünmüyorum eşinle konuş yuvamıza dönerim ama artık son olsun o evden çıkışım huzurumuzu bozmayalım de sana sözünü versin git evine yuvana 
(5 puan) tarafından
Biz konuştuk bunları sabaha kadar hemde tamam anlaştık ikimizde değişeceğiz dedik ama annem abini arasın özür dilesin diyor eşim de aramaz gelip seni alayım kapıdan diyor sadece
(75 puan) tarafından
Neden abinden özür dilemesini istiyor onu anlamadım
0 oy
(146 puan) tarafından
Olurda aileni hicten sayip cikip gidersen  cok pisman olursun esin gelir almaya biraz sabret  bu sefer arkanda kinse kalmazsa esin bundan  faydalanir kapilarini acmislar her ne olursa olsun  anlasmasiz gidersen ailene sormazsan  kacmis kadar uzulurler burazcik sabret keske iletisime gecmeseydin kocanla nasil geliyordu  gorecektin rabbim hidayete erdirsin o bebek hurmetine hep dua et 
(5 puan) tarafından
Geleyim diyor ama site kapısına kadar annenlerin evine girmem annem de abini arasın özür dilesin diyor eşim de aramaz bende abimi ara evimize gidelim dedim engelledi beni
(146 puan) tarafından
Usul boyle degil aile buyuklerini getirecek konusup anlasacaklar  o sekilde kapidan gelip almak nedir sebebsiz kimse ewini birakip gitmez gozdagi varmen lazimdii  seni kaybetme korkusunu bile birakmamissin  tadsin hemen iletisime girmissin  senin onu engelemesi gerekiyirdu
(1,037 puan) tarafından
Bence Burak cok dogru soluo sen onu engellicen o senin peısne duscek Bı sure cevap bile vermıcektın. Ailesini bile getirmesi gerke bukadar olay yasatmus
(5 puan) tarafından
Yaptım zaten günlerce
0 oy
(118,982 puan) tarafından
Annenin kafasi gidikmi
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Bence gitme annedir yüreği yumuşar sen beni nasıl atamıyorsan bende bebeğimi atamam de şuan sinirli ki öyle diyor bi kaç ultrasonda görse bile yumuşar 

Ama eşin öyle değil karım hamile hormonları değişiyor demiyor ne var ne yok anasına anlatıyor ondan bir cacık olmaz barışma derim bak özür dile deyince bile seni engelliyor aynı tartışmayı yaşayınca yine annesine yetiştirecek kanı bozuk 
(5 puan) tarafından
Annem asla yumusamaz tanıyorum onu çünkü ablamlarin da çocuğu var onlara soğuk davranıyor ama abimin çocuklarını çok seviyor benimkini hiç sevmez
tarafından
Katılıyorum sana cok haklisin canım
tarafından
Bahar arkadaşım sakın annenin onayını almadan geri dönme inan çok pisman olursun çocuklarına da iyi davranmazsa kendin ayrı eve çıkarsın ama senin eşin her muhabbetinizi annesine anlatiyorsa ondan koca olmaz
0 oy
tarafından
Esin  mi seni engeledi
(5 puan) tarafından
Bende onu engellemiştim ama ilk önce o engelledi çünkü ben ona ne dersem kabul etti hiç birini yapmayacağım artık söz ömrümün sonuna kadar dedi anneme söyledim abini arasın özür dilesin sende evine dön diyor eşimde aramam diyor ulaşabilsem ikna edeceğim
tarafından
Bak bahar  belki hosuma gitmicek  yazdikalrim cunku sen de esin pisman olsun evine din canasina anlatamsn  mutlu ol istersin .
AMA uzgunum asla duzelmedi esin cunku eger pisman olsa seni aramadan kalina gelir abina anana  yalavarrdi bu anasinin sozunden cikmayan biri anasi dese git ozur dile gelir demese  gelmez  muhtemelen plan yazmislar seni bir sekilde cagrp  gotrecek sense temiz kalbinle  hersey duzeldi sanacaksn  ailene testi cekip  gideceks9n, ama o degsimedi degsmesi zaman alir ,...
0 oy
(808 puan) tarafından
Önceki olayını bilmeden birşey diyemeyiz canim annenin korktuğu birşey mi var
0 oy
(782 puan) tarafından
Kocanı hala seviyorsun alttan alan hep sen olmussun eşinde olacak şahıs da bundan yararlaniyor.bak hayatin akışı denen bir sey var 6 aylik hamileyke  karakola düşüren seni neler yapmaz hadi pisman oldu diyelim.Sen neden eşine karşı hep hatasi yokmus gibi kabul ediyorsun bence esin seni annenin kapisina gel alayim seni ...demesinden once sen onu hemen kabul etmissin neden bunu kendine yapiyorsun..Diret abini arasin özür dilesin en kötü mesaj atsin özür dilerim diye ..mesela senin kaynanan catal atmis annene sen buna basit diyorsun kusura bakma bu basit bir sey degil bu ailelerin sorunlu ve anlasamadigi ve sayginin bittigi anlamina gelir ...eger eşin barışmak gibi bir dusuncesi varsa senin şartlarıni kabul etmeli yoksa daha kötüsünude yasaya bilirsin bence psikolojik aile olarakesin ve sen destek almalisiniz 
(5 puan) tarafından
Ben kavganın çıkma sebebine basit diyorum WhatsApptan resim paylaştım ben yanlışlıkla kadına şiddettle ilgili yani eşim paylaştın mi dedi sildim hemen dedim annesini aradı direkt
(7,165 puan) tarafından
Bu kadar saçma sebepten kavga edip bu duruma geliyorsan ilerde bin beterini yapar velev ki paylaştın ne var bunda suç mu günah mı
(782 puan) tarafından
Kadina siddetle ilgili konuda paylasabilirsin özgür bir ülkedeyiz ve düşüncelerimizi hem cinslerimizi sahiplenmiceksek paylasimla bi nevi farkindalik yaratiyoruz buda doğal bisey esin bunu paylasmanda neye kizdi sence çünkü esin sana siddet uyguluyor fiziksel olmasada sözlü uyguluyor ve üstüne alınmış ....Eşin senin olgunlasmamis ve annesi tarafindan devamli doldurusa gelen ve annesi yuzunden sana güveni azalmis o yuzden herseyi annesine yetistiriyor karakteri oturmamış kusura bakma ...Eşin iyi bir adam olaydi bu durumlari zaten yasamazdin .
0 oy
tarafından
Eşinle yine aynı şeyleri yaşarsan bu sefer gidecek kapın olmaz ona göre hareket et aileni ezip geçme derim 
(5 puan) tarafından
Onu istiyorum bende eşime söyledim annenle görüşmek istemiyorum diye her olaya anneni karıştırma karı koca birlikte çözelim dedim tamam dedi ne dediysem tamam dedi yani
tarafından
O zaman gelsin annenlerle konuşsun orta yolu bulun şimdi tamam der 2 gün sonra lafından döner o zamanda sen pişman olursun iste
0 oy
(163 puan) tarafından
Bu olayı eltim bire Bir yaşadı. Onun hatası senin gibi hemen kocasıyla iletişime geçmesi. Ayrıca seni. Sırf abimi ara dediğin için engelleyen biri ne seni nede çocuğu düşünmüyor. Gururu sizden önce geliyor maalesef. Anne ne gelince çocuğu istemiyorum Demiş ya Emin ol bir doğsun baş tacı yapar merak etme. Bak eltim de ailesini ezip kaçıp geldi kocasına ailesi onu sildi. Üç yıldır tek kelime konuşmuyor kimse onunla. Eşi de. Aldattı dövdü  daha neler neler. Ama gidecek yeri olmadığı için oturdu yerinde koca zulmü nu çekiyor. Onun da Bir kızı var çocuk için dönmüştü oda. Demem o ki aileni dinle aklını başına al yazık etme kendine çocuğuna
0 oy
(2,075 puan) tarafından

Valla kuzum eşin ailenle konusmadan ikna etmeden dönme. Cok pisman olursun. Yaptm daha önce aradan kac yil gecti.bak ben yine ailemin yanina döndüm. O adam degismez. Degisicek adam da senin icin herseyi yapar. 

Aileni ezip gecme cok pişman olursun
0 oy
(376 puan) tarafından
dön demecektim taki bebeğimi. istamiyor diyince bence dön evladinin istemeyen senide istamasen
(5 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum bebeğimi istemeyen beni de istemesin diyorum eşim herşeyi kabul ediyor konuşurken bile bana şart koşmadi hep ben dedim o sadece abini aramam diyor
0 oy
(237 puan) tarafından
Canım tamam karışmak istemem de daha abimi ara, dediğinde, engelledi demekki değişmemiş biraz, çabalasa keşke arasa, ne olur ki konu abin değil ama burdan belli oluyor değişmediği bide engelliyor senin ona muhtaç olduğunu düşünüyor 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Aileni ikna etmeden gitme. Biraz kimsenin ustune gitme annenlerde bekle biraz. Gittim hemen donım yapma adam seni kaybettiğini anlasın korksun bir z. Gidersın ailen ıstemeıdgı halde sonra daha çok ustune gelır kocan ve ailesi cunku arkanda ailen yok. Aılende seni almazsa bıdaha gidecek yerin olmaz. Evet annen sacmalamıs cocugu istemem diye belki sinirden ole dedi. Bence esin seni ve cocugunu cok ıstıosa gelıp ailenden ozur dileyecek. Hemen tamam gelcem diye atlama bekle biraz. Cok ıstıosa pasa pasa ozur diler. 
0 oy
tarafından
Benim annemin bir lafı var ayaklarını direye direye git git diye annenin bebeği istememesi dehşet bisey ama seninde ailenin izni olmadan barıştık diyip gitmen bir daha esinle sorunların olduğunda baba anne evine dönmemen demek eğer gidersen bisey olduğunda anne baban biz sana git dedikmi  diyecekler haklilarda herşeyi göze alıyorsan git
(5 puan) tarafından
İkna edebilirsem ikna edeceğim eşimi çünkü gerçekten burada kalırsam bebeğimden olacağım tabi ki bende eşime hemen geliyorum demedim direttim günlerce aradı açmadım cevap vermedim gel tut elimden herkesin gönlü olsun dedim ama annem her gün diyor ver babasına yani babası belli ama benim çocuğum niye***c oluyor ki

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 417 göst.
22 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 380 göst.
9 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Guldnz&14 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 212 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 694 göst.