0 oy
190 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (128 puan) tarafından
Kızlar yüzümde ufak sarı tüyler var. Özellikle çene tarafimda falan. Çok rahatsız oluyorum. Diğer bölgelerim için lazere gittim ama yüzüme onermemisti. İnce tüy olduğu için etkisi olmaz aksine çok daha artar dedi. Başka biseyle de alamıyorum artacak daha kalın sert olacak diye. Özellikle güneş vurunca yüzüme hepten gözüküyorlar. Sizin denediginiz yöntemler var mı tavsiye verirseniz çok sevinirim

4 Cevaplar

0 oy
(5,650 puan) tarafından
Kalıcı çözüm arıyorsan lazerden başka kalıcı çözüm yok sanırım. Ama, geçici olarak agda, yapabilirsin hem azalır ve incelir tüyler 
(128 puan) tarafından
Agdada sivilcelendirecek diye korkuyorum canım. Kuaförde yaptırayım diycem ya kalınlaşır iyice artarsa diye korkuyorum. Lazeri de kadın önermedi canım. Kadın kolumun üstüne de ince tüylü fayda etmez demişti dinlemedim gerçektende hiç bir faydası olmadi
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ağda cımbız kalın çıkartıyor bacim. Çakmakla yakiver :)
(128 puan) tarafından
Çakmakla yakimca iyice artmaz mı ki :)
(6,859 puan) tarafından
Vala cnm bı abla söylemişti bana çakmakla azaldı vs diye bn mesela bıyık çevresini yakıyorum hep bazen tel aparat ile alıyorum kalın çıkartıyor ama çakmakla alınca öle olmuyor :D bilemedim. O dediğim ablada kollarını hep yakarmis tüylerini komple bitmiş. He kendini yakmada kısık ayarda pıt pıt yap
0 oy
(392 puan) tarafından
Sarı tüylerinin kökleride sarıdır büyük bir ihtimalle canım oyüzden lazer etki etmez ağda yapabilirsin 
(128 puan) tarafından
Evet canım lazere gittiğim kadında öyle demişti. Agdada da sivilce çıkartacak diye korkuyorum. Yada iyice artıp kalinlasacak diye
(392 puan) tarafından
Sir ağda kullan canım o kalınlaştırmaz
0 oy
tarafından
Ağda yada ip le alabilirsin canım 
(128 puan) tarafından
Agdayi bilmiyorum ama canım iple alan bir arkadaşım vardı yüzü hep pütür pütür oluyordu aldığında ve tüyler çok kalın çıkıyordu
tarafından
Ciltle ve hormonla alakalı bi durum olabilir canım.  Söylediğim yöntemlerin hepsini kullandım çünkü benim öyle bi sorunum olmadı hiç

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 187 göst.
17 Şubat 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 312 göst.
25 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Yni.anne (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 211 göst.
5 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Buket0606 (292 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 216 göst.

377,856 soru

11,309,864 cevap

34,744 kullanıcı

...