0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından

Bir Arkadaşım var cok samimiydik kankaydik ya bekarken ayni evde kaldik yedigimiz ictigimiz ayri gitmezdi evliliyiz artik ama o sehir disinda kaliyor geçenlerde memleketimize gelmis bana hic haber vermedi onceden geldigi zaman yoldayken arardi paylaştıgi hikayelerinde gordum ilkten algilamadim ailesi onun yanina gtti herhlde diye düşündüm ama oyle degilmis kirildim sanki cok konusurduk birsey de oldugunu sanmiyorum aramzda kotu bisi de gecmedi.. nerdeyse yaklaşık olarak 1 aydir konusmuyoruz her seferinde ben mesaj atip konusurduk kndisi mesaj atmiyor diye bnde atmadim..icerledim kendime herhalde bu durumu sizce benlik bi durum varmi hanimlar siz olsaniz napardiniz :(

10 Cevaplar

0 oy
(2,550 puan) tarafından
Hayırdır ayran ictik ayrı mi düştük diye sor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evlenince öyle oluyor maalesef :)
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Yani belki hayatinda sorunlar var işi çok belki açık da konuş eskisi kadar konuşamıyoruz bı sorun yok demi de dost ark iseniz bu sorunu araya mesafe koyup aramamak la değil tam tersi konuşarak cozebilrisiniz
0 oy
tarafından
Ben olsam üzülmem benle konuşmak istemeyenle bende konuşmam 
0 oy
(351 puan) tarafından
Yeni evlenmişse bilmiyorum insan biraz değişir ama arkadaşın senden bişey duymuş olabilir mi belkl biri aranıza girdi 
0 oy
tarafından
Benim de en yakın arkadaşım öyle oldu canm sevgilisi olunca değişti mesafe koydu evime davet ettim gelmedi ben de kendi haline bıraktım ne yapabilirsin boşver
0 oy
(431 puan) tarafından
Hiç bir şey yapmazdım bn küsmezdim de böyle şeyler için belki başka önemli bir durumu vardır o yüzden gelmiştir her seferinde görüşecrksiniz diye bşey yok ki 
0 oy
(707 puan) tarafından
Boşver umursma eğer ki kafana takılıyorsa açıkca sor 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Çok samimiysen geldin niye haber vermedin gorusurduk falan diye sorabilirsin ama belki pandemi var diye ailesinden baskanl kimseyle görüşmek istememiştir geçenlerde bende memlekete gittim kimseye söylemedim sırf ailemi gormek için gittim evden çıkmadım 
0 oy
(14,464 puan) tarafından
Bişeye alınmış heralde durup dururken konuşmayı kestiğine göre. Ya da senin onay vermeyeceğin ya da öğrenmeni istemediği bi durumun içinde. O yüzden sesini çıkarmıyor olabilir. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 396 göst.
3 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,109 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 181 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Cocukannesi (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hale01 (1,642 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.