0 oy
160 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (886 puan) tarafından

Kızlar merhaba diyetteyim ben listemde gündüz 3 yumurta büyüklüğünde et tavuk veya kuru baklagil yazıyor ama nohut barbunya kuru fasulye bamya bna dokunuyor bunlar taze fasulye kuru baklagile giriyor mu e  hergün kalkipta etde yiyemiyorum ne yapcağımi bilemedim açıkçası doktora dedim. Zaten gunde 3 öğün besleniyorum gündüz sebze yesem akşam tavuk yesem olur mu dedim olur dedi ama tavuğu az ye dedi kafamda karıştı bu sekilde kilo veremezmiyim anlamadim yani Emziriyorum ayni zamanda bi el atsanız konuya teşekkürler şimdiden. 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bunu doktoruna şöyle cnm tekrar liste hazırlasın sana 
(886 puan) tarafından
Söyledim  canim martin 26 sinda gidicem o zamana kadar nasil beslencem onu bilemedim
-Reklam-
0 oy
(143 puan) tarafından
canim diyet listeni banada atarmsin
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Taze fasulye sebzeye giriyor canım et tüketmen zorsa yumurta ye yerine. Bir de öğünlerinin yerini değiştirebilirsin demişti bana diyetisyen
(886 puan) tarafından
Simdi şöyle gündüz sebze yiyip aksam tavuk yesem kilo vermemde sorun olur mu
(13,203 puan) tarafından
Yok canım neden olsun kalori aynı ama sürekli olarak öyle yeme et geç hazmediliyor o yüzden öğlen veriliyor
(886 puan) tarafından
Bak onu bilmiyordum işte canim ama kuru baklagil dokunuyor tüketmiyorum o yüzden aklıma takıldı
(13,203 puan) tarafından
Anladım canım inşallah hedefine tez zamanda ulaşırsın
(886 puan) tarafından
Cok amin canim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 306 göst.
0 oy
3 cevap 118 göst.
0 oy
0 cevap 86 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Asya466 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
5 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Livmirmin1993 (138 puan) tarafından soruldu

377,204 soru

11,288,351 cevap

34,696 kullanıcı

...