0 oy
139 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (25 puan) tarafından
kapalı

Kısa acın rahatlığı :) Saçlarını kimler kestirdi yakın zamanda veya kestirmeyi düşünüyor bakalım :) ? 

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

3 Cevaplar

0 oy
(207 puan) tarafından
Kestiröeyi düşünüyorum ama bakınca kıyamıyorum kalçama kadar geliyor birde kıvırcık çok tatlı gözüküyor bakalım ilerleyen zaman ne gösterecek 
(25 puan) tarafından
Kalça cok uzun değil mi tatlım biraz kısalt zaten her halükarda bir yerden sonra mecburen kestirmek zorunda kalacaksın. :)
(207 puan) tarafından
Haklısın bakalım ilerleyen zamanda belki keserim evt çok zor duş alana kadar nahfoluyorum taradıgımdada öyle eşim çok seviyor saçımı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kestim çok üzüldüm ama.yine biraz uzadi
0 oy
(507 puan) tarafından
Ay ben düğünden önce yıllarca kalçalarımın bile nerdeyse altında kullandım masa yapardım, örüp açardım herkes bayilirdi benimde hoşuma giderdi düğün bitti 2 ay sonra eşimi ikna edip küt kestirdim öyle bı rahatlık yoktu :D Resmen duş sürem bile yarıya indi kendimi kel gibi hissediyordum :) Şimdi yine hamilelikten çok hızlı uzamaya başladı doğumdan sonra kestirmeye düşünüyorum yeniden 
(25 puan) tarafından
Bencede rahatlığı başka :) Yük kalkıyor üstünden resmen :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 427 göst.
0 oy
12 cevap 267 göst.
5 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine Canyurt (25 puan) tarafından soruldu

377,285 soru

11,290,787 cevap

34,705 kullanıcı

...