0 oy
748 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Geldiğim de seni evde gormucem dedi ki  para bile bırakmamış yürüyerek mi gidicem 3 çocukla anneme 

Siz olsanız gidermiydiniz 

Ben gidicem 

Artık  ne olursa olsun 

Ama benim anneme yük olmadan başımın çaresine bakmanin bir yolunu bulmam lazım

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bugün keşke girmeseydim postalara nasılda üzüldüm yaaa benimde 3 bebem var nasıl bu kadar vicdansız olur diyecemde Allah dan korkmayana ne desen boş :(

-Reklam-
+1 oy
(2,211 puan) tarafından
Ben uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum, bana gore çok güçlü bir kadınsınız.. bizler burada ne yazarsak yazalım siz elbette yük olmayacak yolu bulacaksınız.. tek temennim evlatlarınizdan ayrilmamaniz..
+1 oy
tarafından
Of tüylerim diken diken oldu. O kadar üzüldüm ki aşkım çocukların büyüdü şiddet yoksa sabır et biraz daha serpilince çocuklar kendine gelir birazda olsun anne evinden çıktıktan sonra dönsen de eskisi gibi siğamiyor insan doğup büyüdüdüğü eve :( terket hemen Bosan kadın sığınma evine git diyenler olacaktır malesef ben onlardan olamicam :( çünkü oralar koca evinden çok daha beter çevrem de görüp çok şahit oldum :( nerdeyse 16 17 senedir evlisin belki de daha çok kendi düzenini bırakıp annene gitsen emin ol 1 en fazla 2 haftaya kendi evine dönmek isticeksin kendi rızan ile döneceksin :( aklım sende kaldı çok keşke yakın olsaydık :( sen onu alma eve gönder anasının evine yıllarını gençliğini vermişsin sen ona geberse de hakkını ödeyemez o senin. Rest cek gözünü Korkut ama çocuklarına kiyamayip onu birakmayacagini iyi bildiği için yapıyor bunları açma kapıyı kalsın anasında b*k boğaz herif.
(1,699 puan) tarafından
Balım olay ne ben eski postlarını bilmediğimden anlayamadım
0 oy
tarafından
Kimin evinden kimi kovuyo pardon ben olsam kapıyı kilitler icerde oturuurm onu almam eve
(12,264 puan) tarafından
Yoruldum artık her seferinde işte kapı işte sapı diye Bir adam ahlaksız terbiye yoksunu
tarafından
Bacım derdi ne peki
(12,264 puan) tarafından
Beni dinleyeceksiniz ne dersem o diyir ki  ben artık yoruldum
Oğlum boyumu aştı
Hala hakaret
tarafından
Yani bunun illaki bı çözümü vardir
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Sen neden gidiyorsun kendisi gitsin..
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Kiz s.alakmisin sen kovsana onu evden sen niye gidiyon kitle kapini isterse apartmani ayaga kaldirsin alma eve
0 oy
tarafından
Ekimde ki telefonu satarım yinede o karsktersizin evini beklemem 
(12,264 puan) tarafından
İşte tamda bunu düşünüyorum elimdeki tlfnu saticam anneme vericem parasını bir ay kadar idare eder beni ama sonra nereye gidicem bulmam lazım
tarafından
Boşanma davanı ac kendine bir iş bul is kur a başvuru yap cimer e yaz muhtarlığa git neresi olursa artık nereden ne çıkarsa çalışır bakarsın kendine de çocuklarına da hiç bir şey yapmayacak kadar aciz görüyor seni benim  param olmasa kovsam bile gidemezsin ayağı yapiyo
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Aşkım bisiler sat telefon felan ne bilim..  giderdim yinede
(12,264 puan) tarafından
Saticam canım saticam eşyaları toplicam birazdan
(6,859 puan) tarafından
Allah güç kuvvet versn cnm . Hakkında herşeyin hayırlısı olsn
0 oy
tarafından
Harbiden 5 sn bile yanında kalırsan sna yazıklar olsun 
(12,264 puan) tarafından
Gidicem artık vallahi yoruldum
Ve annem e bile söylediklm gideceğimi anlatacak takatim bile yok
tarafından
Allah cezasını versin pislik hem suçlu hem güçlü yaptığı srefszligi kanitlasydn dava açıp sürüm sürüm süründürür dün ama sen ne yptn affetin ne diyim
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Cozutmuş derler bizde  git de evde göremeyince şok olsun 
0 oy
(119,056 puan) tarafından
Sevo ver eline topu sektirsin gitsin sen nere gidiyon safmisin
(12,264 puan) tarafından
Gitmiyor söyledim kaç defa
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Önce adamdan kurtul ondan sonra gerisi gelir inşallah hemen yarın ise başlayacak değilsin önce adım at psikolojini düzelt kendini toparla
(12,264 puan) tarafından
İnan kafam allak bullak önce sağlıklı düşünüp plan kurmam lazım ilerisi için bir çaresine bakicam
Sizi dovucem oldurusem bile laf etmiceksin tek Kelime söyleme çocuklar da senin gibi bana baş kaldırıyor diyor ki onları da dövmesi artık beni çok yıprattı araya girsem beni de dövüyor tek dovse iyi ayaklarım ağrıyor diye sürekli ayaklarıma vuruyor
(6,136 puan) tarafından
Biliyorum seni takip ediyorum inşallah araba çarpar da geberir dicem de arabadakine de yazık ama kizin babasına çok düşkün önce kendini ve çocuklarını düzeltmelisin canım oglun da cinayetlerle ilgili video izliyordu sanırım. Bugün konuş tmm boşanalım de insallah kabul eder rahat bırakır
(12,264 puan) tarafından
Evet canım dediklerim doğru
Git dedi zaten gidicem ve boşanma sürecini baslaticam
(6,136 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun imkanım olsa sana şuan yol parası gönderirdim hiç tereddüt etmezdim o yönden çok üzülüyorum ama dua ederim hemde çok dua ederim :(
(12,264 puan) tarafından
Sağolasın kuzum Allah razı olsun ben bakicam halledicem bir şekilde
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Seninn gitmicegini bildigi icin sinirini bozmak icin mi soylefi ciddi miydi
(12,264 puan) tarafından
Evet her zaman ciddi ama ben çocuklar için gitmiyor dum
(4,152 puan) tarafından
Kuzum simdi okudum yazdiklarini cocuklarini nasil döverr onlara merhameti olmaynn sanada olmaz birak git  kuzumm. Analarinn egitemedigi ş.e.r.ef.s.i.zleri esleri duzeltemiyo maleseff. Simdilik gitt devami gelir gencskn elbet biyerde calisirsin sonrasini sonra dusun
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Pardon da neden sen gidiyorsun, 

Çok istiyorsa kendisi gitsin 

3 çocuğu babanin evinden getirmeinbakmak zorunda 

Gitsin , ihtiyacınzi da karşılamak zorunda 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum hakkında hayırlısı olsun
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Hakkinda hayirlisi olsun cnm cok cektin cok bundan böyle geri adim atma dualarım seninle
0 oy
(10,751 puan) tarafından
Eger bosanacaksan polisi ara. Eşim evden gitmemi istiyor anneme gidecegim ama param yok götürür üstünüz beni de. Hem delil olur senin için hemde bir cozum gitmek için. Allahın izniyle yuk olmazsın bacım korkma hiç anaya evladı torunları yuk gelir mi. Bende annemin evine dondugumde gündelikçiliğe gittim. Annem bakamazmıydı bakardı ama kendimi iyi hissetmek için yaptım
0 oy
tarafından
Pislik herif iyi dayandın kuzum  o adama rabbim yardımcın olsun inşallah 
0 oy
tarafından
Aaa aaa sana noldu ya bilmiyorum bişey iyi degilmiydiniz siz
0 oy
(13,776 puan) tarafından
Canım şöyle düşun ilerde çocuklarinin başı sıkışsa sen bana yük olmasinlar mi dersin yoksa sonuna kadar sahip mi çıkarsin. Annen bir süre sizi idare etsin. Fotoğrafini görmüştüm büyük oğlun vardı. Oğlunda sana destek olur. En fazla 3 ay annende kalsanız kendinize yepyeni bir düzen kurarsınız. Ailelerimize yük olmayalim düşuncesiyle hayatimızin içine edilmesine izin veriyoruz. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 594 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Kimbilirdi ki (449 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 576 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 418 göst.
21 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,734 soru

11,305,414 cevap