0 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sabah kızımın mamasi yoktu.koydeyiz amcası ara getirsin dedi bende hiç param yok dedi.Tabi vermek zorunda değil.Sonra kaynım geldi anne hiç param yok dedi gizliden vermeye çalıştı ben anladım .Sonra bana diyo aslında ben onu mama parası için ayırdım dedi. Ya ben sabah senin kumbarana para ayırmıştım dedi yalana ..Vermek zorunda değil ama kendisini de torununu için çabalayan rolüne de gormezsin?

8 Cevaplar

+4 oy
(15,821 puan) tarafından
Ah bu Kaynanalar ne yapsalar suç kadın para vermiş belki oğlu senin yanında mahcup olmasın diye ne var 
tarafından
Hayır anlamadığımız para gizli verdi ki kimse bilmezsin parası olduğunu ben duydum  arabaya gaz al diye ben duyunca dedi manada al
tarafından
Ne oldugunu bil ama belli etme gul gec mamasini almis bebeginin bebegine bak bosver insanlar boyle ahir zamandayiz
-Reklam-
+1 oy
(4,665 puan) tarafından
Tuaf almasin o zaman yinede laf edersin 
+1 oy
tarafından
Verms iste daha ne istiyosun belki zor zamanlar icin ayirmistir . Biraz iyi olmayii dene iyi olmaya calis onlarda sana bakarak iyi olur kimse dort dortluk degil 
tarafından
Tuhafıma giden mama için değil oğluna arabasına gaz alsın diye verdi ben duyunca içine mamayı katti
+1 oy
tarafından
Rol mol vermiş ya sen ona bak burda ne postlar okuyoruz bi mama için anne kaynanalar ne sözler ne laflar ediyor.... Şükret yinede 
tarafından
Ediyorum zaten
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Amann boşver bidaha istemezsin olur biter
tarafından
Ben hiç istemiyorum zaten
0 oy
(327 puan) tarafından
Herkes yanlış anlamış galiba, torunu için mama parası vermeyip oğluna araba için para vermeye çalışmış. Yaptığı hiç hoş değil bence 
tarafından
Aynende bu oldu ve sanki torununu düşünen bir kadınmis gibi görünmeye çalışıyor
(327 puan) tarafından
Sinsi insanlardan nefret ederim, boşver sen biliyorsun ne olduğunu ne de olsa
0 oy
tarafından
İnan ki tek kelime anlamadım 
tarafından
Şimdi  bebeğimin maması bitti kaynanam dediki kaybını arayın getirsin bende para yok dedi sonra kaynım geldi param yok dedi arabaya gaz alamadım bile dedi.Kaynanam gizli odaya  girdi sonra oğlum gel bunu karına götür dedi o ara ben odaydim verdi ve sanki para vermemiş gibi davrandı. Esimde sizde para varsa abime verin deyince ben duydum ya dedim anne verdi zaten. Kadın yine inkar edince ben gördüm dedim .Oda ben onu kızına mama alsın verdim dedi
0 oy
(13,763 puan) tarafından
Kaynına siz borclu olun diye gizliden vermiştir. Size degilde kaynına kıyamadiğı için vermiş parayi bence. 
tarafından
Aynen ben söylemezsem  duyduğumu hiç belli etmeyecek

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 227 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 267 göst.
0 oy
16 cevap 257 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy