0 oy
1,625 göst.
Diğer kategorisinde (405 puan) tarafından
Ben bakınca sinir oluyorum demeden duramıyorum bu sefer de sıkılcak diye çekiniyor insan çok bakmaz öyle ama bazen yakalarım sizin de böyle oluyor mu tepkiniz nasıl oluyor=)

52 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Her erkek bakarrr☺☺
(405 puan) tarafından
Ona bende çok inaiyordum ama yorumlara bakımca benim herifin kafasını kirasim geldi=)
(1,451 puan) tarafından
Ay sen bakma burdaki yorumlara cnm 7 24 kocalarının yanındalar mı nerden biliyorlar bakmadıklarını ki ayrıca her gün açılan postlarda görüyoruz ki bnm kocam asla yapmazdı deyip vidyo izlemiş aldatılmiş postları görüyoruz sözüm meclisten dışarı ;)
(405 puan) tarafından
Valla ben erkeklere güvenmiyorum ya her ne olursa olsun erkek ne bıleyim benim yanımda bakankim biksin ben yokken napıyor valla bak şimdi sınır oldum =))
(22,070 puan) tarafından
Aynen :D herkes bakıyo bakar
(1,451 puan) tarafından
Bn asla güvenmem hiçbir erkege
-Reklam-
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Yüreği varsa baksın 
(405 puan) tarafından
Hiç mi bakmaz kız ben niyeyse bakmayan erkek hiç düşünemiyorum hanı refleks olarak bile bir kere bakar insan =)
(14,015 puan) tarafından
Denk gelmedim dahaaa insaniz anlık bakar direk göz cevresindeyse ona bir şey demem diyemem
(405 puan) tarafından
Yanı ama insan sinir oluyor bazen
(472 puan) tarafından
Benimki bakar
Refleks olmuş
0 oy
tarafından
Hiç denk gelmedim baktığına 
(405 puan) tarafından
Maşallahhh
0 oy
(426 puan) tarafından
Hiç denk gelmedi öyle :D kafasını kırardım herhalde :D
(405 puan) tarafından
Kız  masalalh valla
0 oy
tarafından
Korkar bnden  bakamaz o ben gözlerimle konuşuyor um onla
(405 puan) tarafından
Hahahaaa bende öyle =)
0 oy
tarafından

Kötü gözle değil ama yeni nesilin durumuna bakar. Bunlar ne böyle diye :)

tarafından
Yok kız 2. Ye bakmıyorsa salla gitsin. Benim ki de öyle garip giyinen falan görürse 1kere bu ne böyle diye bakar hatta dalga geçer bana. Sonra önünden geçse tanımaz bile balık hafızalı benim koca :)) "
(405 puan) tarafından
Yok canım ben bir kere bakınca bile sınır olurum ikici baksa öldürürüm galiba kafam da deli sorular şuan =)
tarafından
Hmm öldürme kız garibi ne yaparsın onsuz :DSS
(405 puan) tarafından
O da akıllı başlı olsun ben ona nasılsam o da öyle olsun =)
tarafından
Öyle olsun senden korkulur o zaman :))
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ne münasebet !!!
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Yok valla hiç bakmaz yakalamadım.. bazen film izlerken dekolteli giymiş kadınlar çıkınca bile filmi ilerletiyor.. 
(405 puan) tarafından
Öyle dönüp bakmadı hiç ya da uzun bakmadı bir kere bakar ama işte ben çok kıskanç olduğum için  onu da yapmasun diyorum o da diyor kimin geldiğine mi bakmıyim abartma diyor ..en sonunda adan beni yanında gezdirmicek=)
(1,019 puan) tarafından
Adam bakmıyor ki kız karşıdan geleni görüyor sadece :)))
(405 puan) tarafından
Işte ben ona da bakmasın diyorum her yerleri açık neydek anam kıskaniyoz=))
(1,019 puan) tarafından
Eşine at gözlüğü tak bacım sokağa çıkarken  :-D
(405 puan) tarafından
Hahahaaa olabilir mantikli=)))
0 oy
tarafından
Yani insan insana bakar tabiki sonuçta at gözlüğü takamayiz ama dikkatli bı şekilde bakmaz normal insanı refleks olarak bakar sadece . 
(405 puan) tarafından
Aynen öyle olabilir ama bazen açık saçık kadin görünce bir kere  bakar ikinciyi görürsem bende oyarım
tarafından
Ee yaniii ona kim göz yumar :))
(405 puan) tarafından
Valla ben bile bakıyorum açık kadın görünce ne bilim ama kıskanç olduğum için o başı yerde gezsin diyorum ama öyle de olmuyor işte adam en sonunda beni yanında gezdirmiycek en sonunda =)
tarafından
Çok kıskançlık iyi değil insanın düşünce sistemine zarar veriyor . Bu sefer hep kuruyorsun senin yaninda değilken bile acaba baktimi birine acaba birine gozmu süzdü yok öylemi oldu böylemi oldu . Sakin ol şöyle düşün eşin seninle evlenmiş seni seviyor senin yanında sende güzelsin neden bi başkasına bakma.ihtiuaci duysun eğer adamsa. O bı taraflarini açıp.dolasanlsrda teşhirci kendilerini sergilemeyi seven insanlar
(405 puan) tarafından
Aynen çok haklsın benim adam da diyor çok abartıyon bu sefer de diyorum adam daha beni yanında gezdirmiycek bu gidisle=)kendime hakim olmam lazım yahu
0 oy
tarafından
Yani normal yolda giderken bakmasına bisey demem çünkü etrafa bakıyoruz hepimiz 
(405 puan) tarafından
Yanı donup donup bakmaz ama işte ben ona bile gelmiyorum
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Asla bakmaz. Ben inanıyorum ki ben yokken de bakmıyordur çünkü beni değil Allah i düşünür ve göz zinası yapmaz çok şükür. 
(405 puan) tarafından
Ayy bin masallahhh size Rabbim daimi etsin yaa
(5,406 puan) tarafından
Amin canım inşallah.herkesin evi huzurlu mutlu olsun
(405 puan) tarafından
Amin aminnn
0 oy
tarafından
Bakmaz bakamaz oyarım

Ayrıca sen çok güzelsin bırak eşin seni kıskansın canım ❤️ 
(405 puan) tarafından
Ayy kız çok sağol o seni güzelliğin =* O da kıskanç ama ben kimseye bakmam ya bunu bildiği için kimseye baktı mi diye bakmaz ama ben yakaladım bir kaç defa 1 kere bakıyor o da diyor kimi  geldiğine de bakmiyim=))
tarafından
Rica ederim kuzum ❤️ benim ki de ilk zamanlar bakardı niye bakıyorsun diyince de ben böyleyim hareket olan yere gözün kayıyor dedi bende onun gibi yapınca bıraktı
(405 puan) tarafından
Hımm o da iyi taktikmis=)Benim mi öyle donup bakmak ya da uzun uzun bakmak görmedim hiç 2 kere bakar o da ben kıskanç olduğum için onu da yapmasun diyorum en sonunda adan beni yanında gezdirmiycek=)
tarafından
O kadarını bizde bakarız kız üzme kendini ❤️
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Ben bilmeden baktiysa bilmiyorum yanımda hiç bakmadı oyarimm  içine badem koyarım:D

(5,721 puan) tarafından
Alt komşumuz vrdi çok iyi görüşüyorduk abisi var evli o da eşimle beraberken abiyle selamlastik diye kıyamet kopardı ben nasıl dikkat ediyorssm o da ediceK
(405 puan) tarafından
Benim ki çok kıskançtır eve yabancı bir erkegi bırak yakın arkdaşı gelde beni odadan odaya saklar işte  Bem de ondan böyle cesaret alıp kiskaniyom3galiba=))
(5,721 puan) tarafından
Kıyamam sana kiskanmakta duygularının olduğunu gösterir.. sevmek sevilmek dozunda kıskançlık tatlı şeyler ♥️
(405 puan) tarafından
Aynen seven insan kıskanır ve güzel duygular Rabbim herkeze mutluluk huzur versin canimm♡♡
(5,721 puan) tarafından
Amin amin canım benim❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
İster istemez oluyo ama nasıl baktığı oluyo yoldan gecerken aniden görmek mi yoksa yol biyu bakmak mı bu ikisi cok farkli sahsen ben bile bazen yolda yürürken bi erkek gelse ister istemez bakiyosun ama kötü niyetten mi tobe rabbim uzak tutsun
(405 puan) tarafından
Aynen yok kötü bakmıyor 1 kere bakar o da diyor kimin geldiğine de bakımıyım abartma diyor ama ben çok kıskancım =)
tarafından
Kız kıskandığıni bu kadar belli etme vazgecilmez sanar kendini☺️☺️
(405 puan) tarafından
Keşke elimde olsa kız valla halbu ki herkez der sen bu adama nasıl baktin =))hahaha
tarafından
Amman kız insan erkekleri kıskanır mı ya☺️☺️☺️
(405 puan) tarafından
Kız biz ya kimi kiskancaz=)
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Hic bakmaz ne yanimda nede ben yokken. Benden korktugundan dgl allah korkusundan bakmıyor. Baskasinin namusuna bakan kendi namusunu unutur baskasida ona bakar diyo
(405 puan) tarafından
Aynen öyle tabi mi öyle olmalı bin masallahhh
(1,073 puan) tarafından
Oyle canim sagol
0 oy
(874 puan) tarafından
Anasına bakıyor kardeşlerine bakıyor bana bakıyor. Başkasına bakar niye bakmasın ki haram hep çekici gelir insana ama ben görmedim görürsem oyarim bence  
(405 puan) tarafından
Yanı öyle valla Allah günahlardan korusun bizleri
0 oy
(492 puan) tarafından
Gözlerini kaşıkla oyarim bı yerleri yese baksın ☺️☺️☺️
(405 puan) tarafından
Hahahaaa ben korktum adamın yerine=)
(492 puan) tarafından
☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Söve söve bakar genel ev karısı gibi şunlara bak reziller diye 
(405 puan) tarafından
Hımmmmmm
tarafından
Bazı kızlar gerçekten öyle ya insan onları görünce utanıyor onların yerine yeni nesil çok kötü malesef hepsi değil ama bir çoğu
(405 puan) tarafından
Evet vallahi geçen sahile gittik iki kız vardı ki görsen o soğukta bir mini elbise giymişler afedersin popolari gözüküyor..döndüm döndüm baktim=)))
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Bakmaz ama ben bakarım maşallah derim güzel görürsem sjsjssj
(405 puan) tarafından
Sende adamı zorla baktircan=))
tarafından
Bende güzel görsem bakıyorum göz kayıyor ya ister istemez :)
(405 puan) tarafından
Aynen benim adam da bazen kayıyor göz ama sokup dönüp baksa öldürürüm valla öyle 1 kere Bakar ben ona bile gelemem o da diyor karşıdan kim geiyor diye mi.bakmıyim abartma =)
(12,773 puan) tarafından
Valla ben bakarım güzel kadına da erkeğe d ama esimm bakmaz desem de bakmaz nazende taktik oluyo
0 oy
tarafından
Hic yakalamadim daha
(405 puan) tarafından
Bin maşallahhh
tarafından
:)))))

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 660 göst.
4 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy