0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 9 aydır sadece ayda 1  ya da 2 kez annemgile gidebiliyorum bide ayda q ya da 1 buçuk ayda 1 doktora gidiyorum baska evden çıkamıyorum pandemiden dolayı herkez hamilesin otur evde diyor bı yandan haklılar ama evde çok sıkılıyorum eşime yürüyüşe gidelim diyorum yorgunum diyo uykum var diyor gecistiriyor bn tek gıdım desem mahallede köpekler var tekte çıkamıyorum doğum yaklaşti acaba ondan mi uyku düzenim de bozuk böyle rüyalar neden görüyorum bilmiyorum neden oluyor ne yapmalıyım sizce

5 Cevaplar

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ohoooo ben rüyada çeşitli senaryolardan geçiyorum başıma gelmeyen kalmıyor =) 8 aylık benimki de ve 9 aydır aile  mi hiç görmedim bu ay gideceğim inşallah.. Bence haline şükret ben evde yürüyüş yapıyorum bebeğim makat geliş pozisyonunda o düzelsin diye egzersiz yapıyorum o kadar. Hiç tanıdık kimse de yok bulunduğum yerde. Hamileligim boyunca kendim yaptım kendim yedim çok istiyorum biri yapsa da ben yesem diye hasret kaldım =))
tarafından
Senin iş benden de zormuş CNm bnm yemek sıkıntım Yok ama çok sıkılıyorum normalde çok sosyal biriyimdir millet geziyor anca ikimiz evdeyiz galiba bu aralar doğru düzgün uyku uyuyamıyorum bilmiyorum evde Zaman hiç geçmiyor
(5,406 puan) tarafından
Kız ne gezmesi virüs var =) bence böyle şeylerle canını sıkma sağlığınız yerinde şükür bebeginiz olacak sen bunları düşün. Ayrıca çok istiyorsan eşine ısrar et kalk hazırlan hayır gideceğiz de ☺
tarafından
Düşünüyorum cnm yürüyüşe bile gitmiyor eşim ya uykum var ya yorgunum diyor kalıyor bazen güneşli havalarda sahile gidelim kimsenin yanına gitmeyiz biraz oturur geliriz diyorum ona da yok diyor
-Reklam-
0 oy
(76 puan) tarafından

33+3 haftalığım benimde yalancı sancılarım bebeğin baskısı uyutmuyor hamilelikte yorgunluktan dolayıda öyle rüyalar görüyor olabilirsin 

tarafından
Ondan da olabilir cnm haftamız da yakınmış acaba Hamilelikten mi
(76 puan) tarafından
Olabilir canım
0 oy
(683 puan) tarafından
Hormonlar iyice tavan yaptı gebelik ilerledi uyku sifir sosyal yaşantı bende de yk ailem uzak 8 aydr gormyorm bi oğlum var esm onunla uyymstu şimdi uyandrdm ynima yatti ancak öyle uyuyablyorm. Bide ikz hamileym bugün çatı ağrısı yaşıyorum . 33 haftamdym dha ama sanki bsy olck gibi hissediom belkide psikolojk bilmyrm. Allah yar ve yardımcımız olsun bebisler sağlıcakla gelsinler de bugünlerde geçer 
tarafından
amin cnm haftalarimiz yakın bnde 30 haftalığım rabbim diğer evladıni da analı babalı büyütsün
0 oy
(5,220 puan) tarafından
canım kaç aylıksın bilmiyorım ama bebde normalde yılda toplamda 3kere falan rüya görürüm şimdi 7buçuk aylığım ve combo şeklinde rüyalar serisinde kayboluyorum geceleri ama bu aylarda normalmiş uykuda bölünme ve rüyalar. uyku düzeni doğumdan sonrasına hazırlık için bölük pörçükmüş ama rüyayı unuttum bununla alakalı kaan kocatepenin bi vşdeosunda öğrenmiştim
tarafından
30 haftalığım cnm bugün YouTube'dan kuran dinledim ben de dua ettim insallah kötü bı rüya görmem
(5,220 puan) tarafından
kız yok kötü bişey değil korkma bu haftalarda normalmiş hatta ben uyuyodum 2kadın bana al bitane sigara iç bişey olmqz diyodu öyle uyandm allahm ergenlikteki kötü arkadaşlar gibi  :D
tarafından
:) kız sende icivereydin şaka bı yana da rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin evlatlarımızı
0 oy
(747 puan) tarafından
Canım ben 23 haftalık hamileyim.Bende kötü rüyalar görüyorum ya.Eşimi ağlerken görüyorum deprem olduğunu görüyorum çekirgeler görüyorum daha birsürü kötü rüyalar.Niye gördüğümü bende çözemedim ama çok tedirgin oluyorum :(

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 847 göst.
1 Şubat 2020 Aile kategorisinde Selin07 (447 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 607 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde poyrazaleyna (952 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 247 göst.
14 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 312 göst.