0 oy
237 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

Artik 6 ay 10 gunluk olduk :) avakado vericem ve ilk tadim olarak nasil veriym ek birseyler ekleyimmi yoksa pure halknde mi veriym bir de zaten beklemesi gerekiyo sert suan dolaba koyucam kivamina gelince yediricem. 

8 Cevaplar

0 oy
(406 puan) tarafından
Ben zeytinyağı dökmüştüm niraz belki birazda labne koyulabilir ama ilk kez vericeksen sade şekilde püre vermelisin bence 
tarafından
Tamam canim ilk tadim olarak 1 cay kasigi yeterli mi az mi
-Reklam-
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Ben muzla karıştırıp veriyorum diğer türlü begenmiyo canim
tarafından
Hmm o zaman sade deneyim bi sevmezse ben de muz katabilirim cok seviyo cunki
(1,771 puan) tarafından
Evet benim kızımda muzu çok seviyo sade verdiğimde avokadoyu beğenmedi yarım muz yarım avokado denedim öyle beğendi
tarafından
Muz sevilmez mi :D daha 4 aylikti biz yerken elimizden cekmeye cabaliyodu ilk meyvesi o oldu :)
(1,771 puan) tarafından
Bizimkide muza bayiliyo valla ☺️☺️
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ben direk ezerek başladım yalana yalana yiyordu. İlk başta herşeyi tek ver ki damak tadı gelişsin ilerde zorluk çekme canım. 
tarafından
Haklisin canim ilk yoğurtla baslamistik kesinlikle meyvesiz yemiyodu tukuruyodu alismicak diye uzuluyodm ama biraz daha buyuynce alisti sade yiyo artik
(3,213 puan) tarafından
Öyle sık değişiyor ki zevkleri hiç kendini üzme bu konuda.
tarafından
Cok istahli bi bebek herseyi yer o yuzden cok sey bakiyolar yani masallah diyen yok bazen istahi kesiliyo yemiyo filan o yuzden de uzuluyorum
(3,213 puan) tarafından
Hiç korkma birşey olmaz bebek bu zaman zaman yer zaman zaman yemez nazar diye de düşünme. Dişler en büyük etken.
tarafından
Evet dis cikarirken zayifladi cok kotu olmustu ama cok sukur toparliyo yavas yavas
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Dolaba koyarsan geç olgunlaşır oda sıcaklığında dursun 3 4 güne yumuşar canım
tarafından
Oyle mi cok saol koymuyorm o zaman :)
(2,393 puan) tarafından
Hemen vermek istiyorum diyorsan da gazateye avakodo elmayı sar bir günde olgunlaşır ben öyle yapıyorum hemen yiceksem :)
tarafından
Yaa hic bilmiyodm valla oyle yapiym o zaman butun sekilde sadece gazeteye sariyoruz dmi
(2,393 puan) tarafından
Aynen canım bütün şekilde sarıyoruz olgunlaşıyor bir günde :)
tarafından
Tamam aklima bu cok saol :))
0 oy
(725 puan) tarafından
Sade verirsen yemez diye düşünüyorum tadı güzel değil ben yedirememiştim sonra bebe bisküvisi ya da yoğurtla verdim ya da kahvaltısına koydum biraz 
tarafından
Bebe biskuvisi ile nasil verdin canim biskuviyi yumustmak icin ne kullandin cunki sadece avakadonile yumusamaz sanirim
(725 puan) tarafından
Anne sütü alıyorsa anne sütüyle yumuşatıyorum ben
tarafından
Yok canim anne sutu almiyo sadece mama yiyo sut ile yumusatsam olurmuki
(725 puan) tarafından
Süt için erken alerji yapabilir 1 yaşına kadar önermiyor doktorlar ben yeni denedim 10 ayımız dolacak şükür sıkıntı yapmadı bilemedim acaba kaynamış ılımış suyla mı ıslatsan
tarafından
Sut ile bi kez vermistim ama sade sut degildi tabi su da vardi bisey olmamisti bn yine su ile ilsaym o zaman
0 oy
(489 puan) tarafından
Tuzsuz lor ile verebilirsiniz 3 gün takımdan sonra.  
tarafından
Saol canim hepsini denicem insallah nasil severse :)
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Kayısı hurma haşlayıp ezip içine katıyorum önceden yumurta muz evde meyveye dair ne varsa onları kadardım hiçbişey yoksa keçiboynuzu özü koyuyordum
tarafından
Kayisi da olabilir hem kabiz olmaz cok saol :)
(1,331 puan) tarafından
Rica ederim canım yarasın bebişe :)
tarafından
♡♡♡ :))
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Hiç vermedim ben yiyeniyom bebe nasıl yesin:D

tarafından
Belki yerdii ya :D

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 143 göst.
0 oy
2 cevap 89 göst.
27 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Ebru0 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
10 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
30 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,036 soru

11,314,841 cevap

34,755 kullanıcı

...