0 oy
388 göst.
Aile kategorisinde (3,141 puan) tarafından
Kızlar benim çok sevdiğim eşimin teyzesinin geliniyle kavga ettik ama baya büyük çocuk kavgası tabi olayın üstünden 3 hafta kadar geçti onların çocukları benim çocuğumun gözüne parfüm sıkmislar biz acillik olduk kızımın gözleri şişti falan neyse ben sabahında dedim abla çocuklar dün parfüm sikmis bu tabi özür dilemek yerine bana ağza alinmadik laflar söyledi bida bana gelme diye hüngür hüngür ağladı ben şaşırdım işte sen beni aglatiyosun diye sen özür diliycegin yerde yaptığın ne falan dedim ben çocuklarımın arkasındayım hata yaptılar sa onları doveyimmi dedi sen böyle yaparsan onlar hata yapmaya devam eder dedim neyse ben bunu aramadimm ki eşim kesinlikle konusmuycalsin dedi bu beni aramaya başladı bende kısa konusuo isim var deyip kapadım ama o kdaar çok seviyorum ki inanamazsiniz bende yeri çok ayirydi ve ben bunu dün aradım bu beni sürekli tersledi durdu ne dediysem hep azarladı yaşı 32 ben 23 yani çok değişik geldi davranışları eşimde o san a zarar veriyor ve sen onla konuşmaya çalışıyorsun istemiyorum konuşmani dedi ve ben onunla konuşmadan yapamıyorum yani dostum du nasıl uzaklasabilirim  öyle fikirleriniz benim için çok önemli ❤️

17 Cevaplar

+1 oy
(12,502 puan) tarafından
Eşin haklı sana zarar veriyorsa bırak boşver 

Konuşma sil numarasını ararsa açma bu kadar basit 
(3,141 puan) tarafından
Eşi eşimin patronu birde en kötü yanı o işte
(12,502 puan) tarafından
Yemişim patronunu. Arkadaşlık başka iş başka ')
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dövme ama terbiye ver deseydin ama anası neki çocukları o olsun ne geliyorsa bu cahil eğitimsiz aileden geliyor elbette çocuğun suçu yok küçükken vereceksin terbiyeyi hadsz
(3,141 puan) tarafından
Öyle canım anne bı hata dahi yapsa ben özür dilemem diyor
0 oy
(15,482 puan) tarafından
Yani bulunmaz Hint kumaşı mi kojusma olsun bitsin beni tersleyen ağzına alınmayacak şeyler diyen dostum dostum değildir 
(3,141 puan) tarafından
Ama içim böyle o kadar tuhafki :(
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Çocuğunun o gün acile götürdüğün zamanı ve sana napim hata yaptılarsa deyip terslemesini aklına getir aramazsin
(3,141 puan) tarafından
En iyisi böyle demi abla neden çocuğu sormadın dediğimde beni esletirmeyi kes dedi
(6,919 puan) tarafından
Kendine değeri ancak Kendi verir insanın  iyi insanlarla dostluk kur egolu gururlu büyük gönüllü dost olmaz  köstek olur
0 oy
(69 puan) tarafından

Sana hakaret etmiş bir daha gelme demiş bir kadını hala sevip arıyorsun öylemi bu biraz yüzsüzlüğe giriyor gururlu olmalısın seninle görüşmek istemeyen birine neden bu kadar yapıştın onuda anlamış değilim ben senin yerinde olsaydım her yerden engellerdim ve bir daha görüşmezdim 

(3,141 puan) tarafından
Aslında yapışmak değil ilk mesafemi koydum o aradı ben aramamaistim ama şimdi ilk ben aradaim uzun zaman sonra beni tersledi öyle işte
(69 puan) tarafından
Terslemiş sonuçta ben olsam bir daha aramam
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Bir kere o soğukluk girdiyse eskisi gibi olunmaz zaten en güzeli hiç konuşmamak
(3,141 puan) tarafından
Olmuyor zaten canim da varlığına alışmışım çocuğuma zarar veren biriyle eski arkadaşlığını yapamam ama iste çok tuhaf bı duygu icerisindeyim
0 oy
tarafından
Anan mi babam mi ne diye vazgeçemiycem beni böyle yerden yere vuruyorsa işim olmaz dünyada bir o yok başka biriyle tanışır arkadaş olursun
(3,141 puan) tarafından
Öyle canım yanlız değilim elhamdülillah ama onun etrafında özür dilemesini beklerken bu davranışı çok üzdü beni
0 oy
tarafından
Sana zarar verdiği çocuğuna zarar verdiği halde konuşmadan yaoamiyroum diyosun olur mu öyle şey sil numarasını engelle bitti gitti böyle şeye hiç gelemem belliki oda muhabbeti sürdürmek istemiyor niye zorlayım herkesin yolu layigina açık olsun
(3,141 puan) tarafından
Öyle canım bu vakitten sonra mesafemi koyuyorum
tarafından
Aynen öyle yap canım niye şikâr  ediyosun ki burak kendi haline düşme üstüne
0 oy
(2,600 puan) tarafından
Emin ol çocuguna bisey olsaydi yanan sen olcaktin kimse cikipta bisey demez baksana bide napiyim falan demis ben olsa uzuntuden delirirum evlat sonucta bin bir cileyle bututuyoruz
(3,141 puan) tarafından
Öyle canım savunması su şekilde seninki çocuk benimkiler ne diye 10 yaşında olmasa bişey demiycwm
0 oy
tarafından
Şu hayatta dostum diye konuşacağım  eşimden cocugumdan kardeşinden başkası olamaz ben annem babam bile bana zarar veriyo diye bıraktım konuşmayı hiç bisy konuşmuyorum hiç bisy paylaşmiyorum  yok gibiler benim için ve kimseyle böyle vazgecemicek kadar samimi olmam kimin ne yapacağı hiç belli olmaz 
(3,141 puan) tarafından
Öyle canım zarar veren ailemiz dahi olsa birakicaz
tarafından
Aynen öyle şuan benim için herşey ailem yani eşim çocuklarım onlarla konuşup çözüm bulurum başkasıyla değil yani hayat felsefem
0 oy
(866 puan) tarafından
Oda seni çok sevseydi senin çocuğunu kendi cocugu gibi görürdü. Ona zarar gelmesini istemez bu duruma üzülüp özür dilerdi. Bidaha olmaz çocuklarla konusurm diyebilirdi en azindan .şöyle de bisey var iki cocuk bir araya gelince illaki kavga olur. Ya sen dile getirmeyecektin cok seviyorsan kırmayım diyorsan. Yada dile getirdin böyle bi tepkiyle karşılaştın uzak dur .onun cocugu kiymetliyse kızamazsa senin cocugun da kiyemtli. Arayıp sorma bal gibi uzaklaşma iste..sen le görüşmek isterse kendi arar özür diler zateb
(3,141 puan) tarafından
Zannetmiyorum özür deyeceginide aynen beni sevseydi çocuğumu sorardı bende sadece çocuklar böyle yapmış dediğimde bana bağırmaya başladı
(866 puan) tarafından
Bence bu kisi dost degil arkadaş degil insan bile olamaz bu kisi ailenden biri bile olsa uzak olmalısın. O seni hic sevmemiş baksana .ki insan sevmediği birinin çocuğuna bisey olsa bile sorar. Yani merak eder  .cok garip biri gerçekten. Eğer o kişilerle görüşürsen en büyük haksızlığı kendi çocuğuna yapacaksın kim bilir ne kadar cani yanmıştır. Neler çekmiştir yavrucak
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Dua var uzaklaştırma duası ben okudum işe yaradı valla canım okuyabildipim kadar okudum. 
(3,141 puan) tarafından
AA ciddimisin sen şok oldum denemekte fayda var
(13,203 puan) tarafından
Valla kuzum yattım kalktım okudum kesildi ayağı
0 oy
tarafından
Sil gitsin konuşma 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bugun parfüm sikan yarinnkotu bi sey yapar ve coxugunu kaybesebilirsin yada kalıcı hasar olabilir bunlari dusunnvelat daha kiymetli cnm bn coxugum icin babami bile tanimam icim yuhaf oluyo diyon cocugun mu onemli taa bilmem necinkadin mi?
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Kız ne dostu kadın seni istemiyor belli ki. Ben 7 yabancı kadın komşum olsa çocuğum böyle bir şey yapmışsa kusura bakma derim çocuğumu uyarırım kızarım yanlış olduğunu anlatırım, bu resmen bahane arıyormuş bulmuş yani ki sen haklısın çocuk ama annesi terbiye etsin gözü kör olabilirdi en azından olan olmuş bir özür dilesin ama yok :angel:

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Çocuk yüzünden kavga edilmez yazik olmus
0 oy
(413 puan) tarafından
Ben oğluma zarar verdi diye annemden vazgeçtim siz nasıl vazgeçemiyorsunuz ellerden bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 173 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (1,922 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 862 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 190 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
4 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,582 puan) tarafından soruldu

376,689 soru

11,273,831 cevap

34,658 kullanıcı

...