0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (17 puan) tarafından
Oğlum 3 aylık 3 gündür gece veya gündüz ilk önce iç çeker gibi oluyor ve Bi anda canı yanmışcasına çığlıkla uyanıyor hemen kucağıma alıyorum ama ne yapacağımı şaşırdım 3 günde 5kere oldu. Bu durumu yaşan varmı  ne yapmam lazım? Özellikle Gece olunca çok korkuyorum elim ayağım titriyor resmen 

4 Cevaplar

0 oy
(12,477 puan) tarafından
Gaz sancısı olabilir 
(17 puan) tarafından
Ama gün içinde gayet güzel çıkıyor gazı
-Reklam-
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Atak haftasında boyle yapıyordu kızım gıde aşılardan sonra oldu korktu canım 3 bucuk aylık kızımda arada oluyor canım bende çözemedim 
(17 puan) tarafından
İlk defa karşılaşınca çok korktum hemen dua okuyorum ama geçmedi yani tek yatırmaya korkuyorum hemen ağlamasına yetişemem diye. Saol canım
(4,061 puan) tarafından
Atak haftasında na bak canım bizim oyle oldum sebepsiz canı yanar gıbı aglıyor kucana alsan bagırır meme versen daha cıglık atar benim oyle oldu Bı kac gun sonra gectı
(17 puan) tarafından
Baktım şimdi atak haftasının ilk gününde belkide o yüzden böyle canım teşekkür ederim aklıma gelmemişti böyle olabileceği
(4,061 puan) tarafından
Rica ederim canim bnm kızda ilk ıkı uc gunu yaptı bıraktı cnm ara ara oluyor genelde aksam saatlerinde
0 oy
(573 puan) tarafından
Bol bol dua oku bebeğine canım bendede oluyordu okudum çok şükür geçti 
(17 puan) tarafından
Doğduğu günden beri ayetel kürsi ile uyutuyorum. Ve her akşam güzelce okuyorum odamızda kuranda var çözemedim ya
0 oy
(89 puan) tarafından
Biz yaşadık aynı durumu nadir de olsa arada hala yaşıyoruz. Doktora götürdüm ilk aklımıza gelen idrar yaparken yanma hissetmesiydi, tamamen temiz çıktı. Gözlemledikçe anladık ki gazdan yapıyor. Anlık spazm gibi sanci giriyor o anda çığlıkla uyanıyor. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 107 göst.
14 Haziran 2021 Aile kategorisinde Obir_annee044 (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
22 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sedaades (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.