0 oy
453 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İkinci evliligim ve ben istememe rağmen eşimin istemesi ile bir bebeğimiz olacak ve eşim bebek alışverişi için hiç hevesli degil geçen gittik çok inceliyorsun bunaldım diye sindirmedi bu hafta söz verdi yorgunum diye gitmiyor canım çok sıkıldı ya oturup aglayasim var ya

16 Cevaplar

+1 oy
(410 puan) tarafından
Benim oyleydi sifir heves simdi bile tek giderim degistirmesin yoksa icinde yaratmayiz
-Reklam-
+1 oy
(1,428 puan) tarafından
Babalık sonradan gelen bişey senin içinde canlı ilk günden heves edersin ama o yaşayarak 
0 oy
(231 puan) tarafından

Benim eşim benden hevesli:)  üzülme canım ya erkekler çoğunlukla alışverişte sıkılıyor 

tarafından
Ya çok zoruma gidiyor ikinci evliligim doğru düzgün hiçbir şey almadı zaten eşya filan dedim mi imkanım yok hadi onlara iyi tamam dedim ama şimdi gün geçtikçe ağırlaşıyor um kendim göre göre alış veriş yapmak istiyorum ilk evliligimde birşey görmedim büyükler der ya yastık değiştirmiş kader degismezmis
(231 puan) tarafından
İnşallah değişir inşallah o yüzün güler sabret sabrın sonu selamettir eşini al karşına duygularını dile getir
(413 puan) tarafından
Öyle düşünme benim de ikinci evliliğim. Sorunlar mutlaka oluyor ama ben bebek doğduktan sonra eşinin daha hevesli olacağına inanıyorum. Erkekler bebeği kucağına almadan anlayamıyorlar baba olduklarını
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Erkekler bazı duyguları bizler gibi derin yaşamıyorlar bunun için kendini üzme.
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Benimkide oyleydi ilk taktım kafaya baktım adamların huyu bu yani onlar dogmadan bizim gibi baglanamıyorlar bebege. Valla sonra oh mis herseyi kendim sectim
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Benimii de oyleydi netten aldim hep bu nasil diyom her seye iyi guzel ne aliyosan al dedi gecti sadece mesela 200 u gecmesin diyo vs simdi 4 aylik kizim 

Memlekete gitcez gibi binden tulum aldim kizima ve koye giderkenn bunu giydircem sana annecim dedim esimde onu giydirme kediliyi giydir dedi o kediliyi de pazarda kemdi secti :D yani canim zamanla oluyo benis kendini srvdirdikce alisiyokar heves oyle basliyo
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Anlayamiyolar idrak edemiyolar canm benimkide boyleydi ama dogduktan sonra gidip benim heberim olmadan ben demeden takimlar almisti bekle sabret üstüne gitme böyle çoğu erkek
tarafından
Ya kendim gitcem ona da razı değil sıkıntı çekiyorum diye
0 oy
tarafından
Valla benim eşim askerde olmasa şimdiden alacak 
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Eşimde başta öyleydi şimdi oglumuzdan başka bir şey görmüyor gözü 
0 oy
tarafından
Erkekler hep oyle ben internetten siparis verdim hep ne istediysem. Onun suratoyla ugrasamam
tarafından
Bende kart isteyip öğle yapacağım çok gücüme gitti ya
tarafından
Bir yerden sonrra gucune gitmiyir kendi bildigini okuyup geciyorsun
0 oy
(1,282 puan) tarafından
Benim eşimde öyle çıldırıyorum adamı zoraki çıkardım alışverişe kavga ettim agaladim söylendim küstüm akşam dediki ne alicaksan liste yap alışverişe çıkalım yarın. Dedi çıktık ne istiyorsam aldı ama doğana kadar bişe almicaz dedi doğsun eksini gör ne lazımsa doğumdan sonra alırız dedi bende gizlice alıyorum yine tabiki biseler
0 oy
(802 puan) tarafından
Ben geçen gittim aldım öyle poşette duruyor eşim demedi getir bı bakayım diye kuzum erkekler hepsi öyle onlar bizim gibi duygusal bakmiyolar onlar için basit bir elbise işte 
0 oy
(747 puan) tarafından
Eşim Markete çıkıyodu kayınvalidemde dediki ayşe orda bebeğe bi pijama beğendi ama para yoktu yanımızda alamadı.Eşin çıktı yarım saat sonra bi poşet bebel kıyafetiyle döndü.Bitane pijama al istedik bunlar ne dedik gördüm hoşuma gitti aldım dedi.Ama beşiği annem alcak eve getirmesin çocuk gelsin sonra beşik gelsin diyor bi kaç hurafe duymuşta ona inanıyor beşikle ilgili
0 oy
tarafından
Cnm bejim ilk gebeligim malesef kurtajla sonlandı sonra ogluma hamile kalınca herseyini soy ay aldık esim acele etme derdi ki herseyini benle annem aldık esim hic birine gelmedi inan bende kafaya takmadım yani
tarafından
Geçmiş olsun canım
tarafından
Saol cnm
0 oy
(83 puan) tarafından
Benim eşim benden hevesli alır alır gelir 5 aylık oldu bebegim 1 haftalıkken oyuncaklarla gelirdi 
0 oy
(413 puan) tarafından
Erkekler genelde böyle şeylere hevesli değil benimki de fazla hevesli ben de ona bozuluyorum. Kendi istediği alınmazsa bozuluyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 81 göst.
6 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,123 göst.
20 Aralık 2022 Aile kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
7 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,990 soru

11,313,937 cevap