0 oy
643 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
Gebe halimle beni cok kirdi eşim( kirginligimi bile umursamiyor(((

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hormonlardan oluyor bazen çok duygusal oluyor insan 
(86 puan) tarafından
Hormonlara yermi kaldi kalbim aciyor((( umursamamak, ilgisizlik , beni anlamamasi mahv ediyor
-Reklam-
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Ne dedi de kirildin bu kadar canım?
(86 puan) tarafından
İlgisiz her şeye vakit buluyor kac saatdir disarda keyfinde şimdi geldi banamisin demedi telefonda kurcalandi bir addim yakin gitmek istedim bana neden izn vermiyosun mudahile edirsen telefonuma baxirsan dedi ama men hecne yapmadim agladim sadece gizlince o uyuyur simdi hic ben neler cekiyorum Allah bilir
(1,019 puan) tarafından
Cnn bnm ya uzuldum  valla..  Azerimisin sen?
(86 puan) tarafından
Şimdiye kadar yata bilmememin sebebi odur fikirden yuxu yoxdu.azeriyəm Bakidan yaziram(
0 oy
tarafından
Acaba hamilesin ondan olabilir mi ben bile dün gece esim e neler neler saydım neler neler saydım sabah kalktım mesajalra baktım kendi kendime güldüm esim e dedim sen dün gece iyi beni boşamamışsın dedim ben karımı tanıyorum bunlar hormonlardan diyor  :)
0 oy
tarafından

Kadınların saçları bile kırılır diye bir söz var işde öyle Allah ıslah etsin 

(86 puan) tarafından
Oyle kirildimki Allah benim canimi alsa da kurtulsam(
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kalbini kirmasina izin verme
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Konu ne ki tam olarak 
(86 puan) tarafından
İlgisiz ben ondan dikkat istiyorum ona yakinlasmak o sinirleniyor bana sanki bundan rahatsizlik duyur kalbim kirilir
(13,202 puan) tarafından
Hamilesin diyedir belki canım bazı erkek yapar öyle
(86 puan) tarafından
Hamile diyilken de bana boyle şeyler yasatdi her seferinde ben atlatdim onu ne istedi yapdi ama men ne hiss edirem anlamaq istemedi
(13,202 puan) tarafından
Bizde kaçan kovalanır diye laf var sizde aynı anlama mı geliyor sen ona yaklaşma ilgisiz dur bak bakalım ne yapacak
0 oy
(483 puan) tarafından
Alllaj erkeklri boynu devreli ne istiyorlar biz okadar onlari dusunurken cdden siken yariyir doyorlar3 devir bu devir olmuz yettti ama ya valal yaziklari olsun esimi uzen dvenlere kadinlaei çilesi  nedir be arkadaş 
(86 puan) tarafından
Biraz da sesimi cikarsam hele gebe olmasam soverdi doverdi o kadar yapdiki daha evveller annesini savunurken ayrilarini savunurken bir kere beni savunmadi kimese karsi yazdikca hatirliyorum olanlari agliyorum  (((
(483 puan) tarafından
Valal cile vile ne bu ya uuzlme valla bnde hersyi  takiy9rm olan bize oluyor lanet gele
0 oy
(86 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Bu uyari ne anlamadimki banami

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 443 göst.
26 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerimmbenim (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 359 göst.
4 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 367 göst.
18 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 708 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ciceekbakan01 (176 puan) tarafından soruldu

378,071 soru

11,316,008 cevap

34,757 kullanıcı