0 oy
425 göst.
Aile kategorisinde (84 puan) tarafından
Ya benim eşim  çok dağınık  çok pasaklı biktim hatta dün kavga ettim oturma odasında üstünü bırakmış kapının onun de çorabını bırakmış. Kirlisini  sepetin üstüne koyuyor içine atmaya bile üşeniyor. Bornozunu  giyindiği  yerde bırakıyor ben yapmak zorunda değilim bu kadarını da diyorum benim işimi yapmak sana zor geliyorsa yapma diyor ama yapmasam da üst katta oturuyor annesigil  eltimler  falan hepsi konusuyor benim de zoruma gidiyor. kayınbabam bile konuşuyor  kapının önünde bir toprak ta görse buraları  bi supur  diyor napıyorsun  içerde akşama kadar bir çik kapının önüne bak diyor ama içerinin  işi bitmiyor ki disariya  da bakayım eşime  diyorum diyorum yok yine aynı ne yapsam ne desem düzelir 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay aynı benim eşim 
(84 puan) tarafından
Biktim valla ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun valla dağınık eş zor. 
(84 puan) tarafından
Hem de çok zor yemin ederim. Allah razı olsun
0 oy
(572 puan) tarafından
Esim toplu ben daginik arkami toplar genelde
(84 puan) tarafından
Ne güzel ya
tarafından
Bayildm bu yoruma :D
0 oy
tarafından
Cok sukur esim oyle degil valla camasirlari katlarim koyarim icinden birsy alcaksa bozulnai duzeltir kiyafetlerini cikarir kirliyse sepete femizse koseye toplu sekilde koyar. Esine soylesen babmlar boyle soyluyo mahcup oluyorum senin arkani toplmaktn baska ise bakamiyorm diye. 
(84 puan) tarafından
Ne güzel senin adına sevindim.
Diyorum bir iki gün yalandan dikkat ediyor sonra yine aynı
tarafından
Degismez o zaman sanmam. Rahata aliskinlar ya biraz erkekler ondan olabilir
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bence eşinin  bir bornozu alıp yerine asmak bu kadar zor olmamalı canım onlarda bizim için akşama kadar çalışıyorlar yani lafı dahi olmamalı 
tarafından
Toplamaktan degil de o yuzden disarinjn isine bakamiyomus kaynanasigil laf ediyomus sanirim o yuzden esine kiziyo canim
(84 puan) tarafından
Canım zoruma gitmiyor zaten aynen eltim gelip kocasını  övüyor kaynanam gelip bu bekarken de böyleydi ben kurtuldum diyor kayinbabama  kadar laf ediyorlar onlar zoruma gidiyor çocukla yetiştiremiyorum
tarafından
Canim o zaman soyle yap esinin duzelcegi yok madem once kaynananlarin gorudgu yeri yap disariyi temizle ki laf etmesinler hadlerine degil ama. Sornada evini
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Hemen hemen bi çok erkek öyle. 

Güzel uygun bir dille konuş
(84 puan) tarafından
Konuştum kaç kere olmadı en son dün  kavga ettim hatta bakalım inşallah  bu sefer ise yarar
(2,448 puan) tarafından
İnşallah düzelir canım
0 oy
tarafından
Benimki benden toplu :D illa ortalık toplu olacak her şey yerinde olacak falan bulaşık olmayacak tezgahta diye diye diyeeeeee şimdi hamileyim hiçbir iş yapamiyorum ağzını açamıyo :D eşin titizi daha sıkıntılı bacım boşver dağınık olsun 
(84 puan) tarafından
Ya üstüne vazife olmayan insanlar konuşmasa salacam  bende ama üçüncü  kişiler karışıyor laf ediyor
0 oy
tarafından
Benim eşim de ilk zamanlar öyleydi ben bir dağınıklığını gördükçe hayatım bunları kaldırabilir misin?, veya hadi gel birlikte toplayalım vs diye yumuşak dille söylüyordum yapa yapa alışkanlık haline getirdi şimdi arkasında bir şey bırakmaz işe giderken bile pijamalarını katlar gider
(84 puan) tarafından
Deneyeyim canım onu da sağol
0 oy
(73 puan) tarafından

Aynısı Vala ne desen boş karnım burnumda bide üstüne laf yapıyor o yetmezmiş gibi kızımda aynı o :D akşama kdr onların arkasında temizliyorm

(84 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun ne diyim bakayım benim oğlan daha küçük te inşallah o huyu ona benzemez
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Aynisi benimki kaç kere kavga ettim sepetin üstüne bırakma kili eşyaları yok aynı bide elbise dolabi ayakkabi dolabi hep açık asla kapatmaz 
(84 puan) tarafından
Iyhh  yoruyor insanı bunlar gerçekten
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Benimde oyle her yeri daginik eder sigara odada icer külü döklr coraplari odada gezer  ama lafa gelince ev daginik die kavga eder
(84 puan) tarafından
Kavga etmez *** içinde yaşasak  demezki  ne kokuyor
(4,101 puan) tarafından
Yok benimki kizar :)) ama kendisi daginik
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Hayır ben gördüm zaman kiziyom mecbur değilim gelene kadae topla diyom kusuyor ama topluyor :)) sonrada gönlünü aliyom benim eşim süslü kendi toplamasa ben onun peşinden ayrılamam galiba
(84 puan) tarafından
Daha biktim öyle olmadı böyle olmadı bugün kapıları kira kira temzilik  yaptım saya söve
(3,053 puan) tarafından
Kız dur sakın ol:) onun bıraktı şeyleri toplama dkka başı da topla topla diye uyar acaba öyle de yapmaz mı
0 oy
(270 puan) tarafından
Hiç uğraşma düzeltemezsin.Anasının öğretemediğini biz hiç öğretemeyiz.Konuştum olmadı kavga ettim olmadı düzelmiyor.Ağaç yaş iken eğilir.Bıraktım gitti.Erkek annelerine sesleniyorum çocuklarınızı biraz düzenli yetiştirelimde ileride eşleri bizler gibi çekmesinler hergün anasına kızıyorum gerçi onun evide aynı belkide annelerinden ne görüyorlarsa öyle devam ediyorlar.
(84 puan) tarafından
Kaynanam bu bekarkende  böyleydi  ben çok şükür kurtuldum diyor bide hiç kendine mâl ediyor mu
(270 puan) tarafından
Kaynanan nasıl temiz ve toplu mu?Dağınık ve pasaklı mı?Benimkinin sebebini düşünmeye bile gerek yok kaynanam eşimden 10 kat dağınık adam napsın ne gördüyse onu yapıyor.
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Benim eşim benden toplu:D

(84 puan) tarafından
Oh ne güzel maşallah
0 oy
(78 puan) tarafından

Benimkisi çok dağınık değildir ama kuş seviyor bende onda  şikayetçiyim açıkçası evde kuş olması hiç hoşuma giymiyor yiyeceklerini filan atıyorlar :angry:

0 oy
(3,452 puan) tarafından
Bizde de tam tersi, eşim inanilmaz düzenli tertipli, bende dağınık, oda benim arkamı topluyo, eşlerden biri dağınık biri toplu oluyo heralde :) 
0 oy
tarafından
Sabah kalkınca önce kapıyı süpür sonra işlere giriş.

Çocukken kardeşlerimle iş yaparken birimiz önce kapının önünü yıkar süpürürduk annem hep eve misafir geldiğinde önce kapıya bakarmis der şuan apartmanda oturyorum temizlikçi yapıyor parasını veriyoruz 
0 oy
tarafından
Ne sen sor ne ben soyluyeyim abim misafir olarak geldi ama o esimden beter yine esim dagitti mi benim gibi olmasada temizlemeye calisiyor abim bibtras oldu killar elbiselerw yapismis cildirmamak icin tuttum kendimi o banyonun halini gorunve

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 98 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Ysf (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 877 göst.
18 Aralık 2020 Aile kategorisinde Emremra (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 824 göst.
+2 oy
25 cevap 401 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Yasmin65 (258 puan) tarafından soruldu