0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde (742 puan) tarafından
Dün gece ki videoyu gören izleyen olmuştur. Sonumuz nereye gidiyo yarabbim. Çocuğunun gözününün önünde etmediği kalmadı kadına ..Videoya çekenler müdahil olma diyo çünkü biliyolar koruyanı değil şiddet uygulayanı serbest bırakıyo bu sistem Kadir şeker en büyük örnek. Sonra bugün gördüm şişli de iş merkezinde tartıştığı esnafı 12. Kattan aşağı atıyo bu neyin hırsı, kini, öfkesi ne zaman böyle olduk? niye böyle olduk? 

Idam niye yok niye bi caydırıcı bi yasa hukuk yok niye.

10 Cevaplar

+2 oy
tarafından
İdam gelse ilk önce marketten şeker çalan çocuğu asarlar  tecavüz cüler  yine elini kolunu sallaya sallaya gezer
(742 puan) tarafından
Yaa tehditlerde bile yatarım çıkarım diyo şerefsizler korku yok ki. Yatsalar ne çıkar yediklerini önünde yemedikleri arkalarında olan ölene, sakat kalana, çocuğuna, ailesine,psikolojisine oluyo
tarafından
Turkiye de masumun  canı yanar fakirin canı yanar zengine kötüye birşey olmaz canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Tutuklanmış oççççç kadının durumu iyi diyorlar da inşallah iyidir kalbim kaldırmadı videoyu izleyemedim yarısında kesdim çocuk yurda verilmiş 

(3,669 puan) tarafından
Ne videosu kizlar paylasir misinz dinyadan haberim yok :(
(742 puan) tarafından
Canım haberelere çıkar zaten yada samsun şiddet yaz hemen çıkar. Içim gitti izlerken
(1,472 puan) tarafından
(14,017 puan) tarafından
3 sene önce boşanmışlar ama kadın kurtulamamis durumu iyi hastanede videosunu izledim
(3,669 puan) tarafından
Ay allah kahretsin, bune ya  kopek herif
0 oy
(119,072 puan) tarafından
Tutuklansin yaa    
(742 puan) tarafından
Yetmiyo bence öldüren bile tutuklanmıyo ki
0 oy
tarafından
Turkiyede adalette yok
(742 puan) tarafından
Yok ve gün geçtikçe çoğalıyo bu haberler
tarafından
Adalet yerini bulmassa dahada artacak normal  nasılsa ceza almiyoruz diyolar
(119,072 puan) tarafından
İnan burdada adalet yok
0 oy
tarafından
Idam gelirse çok İnsanın başı kopacak da o yüzden gelmiyor
(742 puan) tarafından
Kopsun insan demeye bin şahit gerek bunlara
tarafından
Neyazikki bizm dedgimz degil devletin nededgi önemli cnm bizde herzamn korkuyla yasamaya mahkumuz bugn ne olcak diyerk
(742 puan) tarafından
Canım biz ses çıkartmazsak devlet nasıl görsün biz elimizden geleni yapalım paylaşalım en azından. Çoğu serbest bırakılınca sosyal medya tepki gösteriyo geri alınıyo bunu yapabiliriz sadece ama elimizden ne gelirse
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Öcalanı assinlar önce de bunlara gelene kadar sirada cok insan var inan. Bunlar en masumlari kalıyor
(742 puan) tarafından
Masum mu? Öcalanı da assınlar bunları da
(2,075 puan) tarafından
Bunlara gelene kadar masum kalıyor dedim.
(3,823 puan) tarafından
İdam gelmemesini nasıl güzel özetlemişsin tebrik ediyorum
(742 puan) tarafından
Idam gelirse zaten millet ilk öcalanın asılmasını bekleyecektir. Acaba diyorum ortalık karışacak ondan mı gelmiyo idam. Anlaşma yapılmış ya zamanında idamı kaldırtmış avrupa öyle vermiş öcalanı
(2,075 puan) tarafından
Öcalan kendi de ölsn diye beklenir onda sıkıntı yok. Ama ya sıra kendilerine gelirse korkusu var. O yüzden idam gelmez. Gelse de bu insanlardan diğerlerine sıra gelmez
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Çünkü insanlar  şeriat gelsindiye eylem yapmıyor cnm 
(742 puan) tarafından
Bilmiyorum canım susuyoruz iki gün sonra unutuyoruz ateş düştüğü yeri yakıyo
(5,311 puan) tarafından
Öyle tabi
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Ah bir idam gelse halkla onaylansa koşa koşa gidicem oya İnşaAllah en kısa zamanda gelır :(
(742 puan) tarafından
Keşke canım artık tutuklansa şükrediyoz
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Bu ülkede adalet yok kuzum idam gelmez canilik derler ama bu insanların yaptığı canilik değil herhalde anlamıyorum 

Ya daha az önce okudum 92 yaşında kadına komşusu tecavüz etmiş 92 yaşında ya nasıl bir zihniyetiniz nasıl bir vicdan var anlamıyorum 
(742 puan) tarafından
Sorma ağzım açık okudum boğmuş öldürmüş bide. Kanı bozuklar. Allahım sen koru yarabbim böyle insanlardan çocuk getiriyoruz dünyaya ama iyi mi yapıyoruz kötü mü bilmiyorum nasıl koruyacaz
0 oy
(12,484 puan) tarafından
Kısasa  kısas yapılmalı zaten şeriat istemedikleri için yapmıyorlar nereye kadar böyle gidecek gerçekten artık çocuklarım için korkuyorum 
(742 puan) tarafından
Bende çok korkuyorum. Canı sıkılan adam öldürüyo

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 533 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mervela (7,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 122 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 403 göst.
6 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu