0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Rüyamda dört aylık olana kadar hep aynı görüyordum iki seferdir farklı görüyorum :))

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kız gördüm oğlum oldu 
(108 puan) tarafından
Bende yatağımın üzerinde Bi kız bebek gördüm gülümseyip bana bakıyordu oğlum oldu
-Reklam-
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Erkek görüyordum erkek oldu canım 

Arkadaşımda erkek gördü onunda erkek oldu 
0 oy
tarafından
Çok mu taktın kafaya cinsiyet olayını
(1,667 puan) tarafından
Evet günde 1 kere bu posttan acan oluyor aslinda gecmis postlara baksalar post acmazlar zaten 4 aylikmis simdiye belli olmustur doktordan daha mi iyi bilcez anlamadim
tarafından
Canım sakin ol doktor söylemedi cinsiyeti bu bir ikincisi ilk hamileligim merak ediyorum bunlar herkesin yaşadığı tatlı heyecanlar beğenmiyorsan girip cevap yazma
tarafından
Sürekli düşündüğün içindir canım hayırlısı olsun inşallah
0 oy
tarafından
Ben hissettim iki gebelikte de dogru cikti valla 
tarafından
Bende hissediyordum da doktor bir kere kıza bir kere erkeğe benziyor dedi net birşey söylemedi hislerim de gitti şuan hissediyorum:)
tarafından
:)) doktor sasirtmacali konusmus normal hissedememen
tarafından
Evet canım inşallah Allah gönlüme göre hayırlısı ile verir
tarafından
Insallah cnm
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Ablam erkek dedi oyle oldu basimdan beri annem ben kiz diyoduk ablam hep erkek dedii
tarafından
Kız ben de hissediyordum gözümün önüne geliyordu adını bile koymuştum o derecede :) aynı doktor bı erkeğe bı kıza benzetti bütün hislerim gitti artık hissedemiyorum :)
(3,721 puan) tarafından
Hadiya inşallah  dogru duzgun soyleyen cikar ben 5 aylikken ogrendim hicbir doktor soylemedi cinsiyetini
tarafından
Kafami karistiracagina keşke hiç soylemesydi diyorum bende
(3,721 puan) tarafından
Dogrudur bnde kiziyodumm niye soylemediler
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Ben hamile olmadan once dünyalar güzeli kız çocuğu görmüştüm o kadar güzeldi ki anlatamam aradan zaman gecti hamile olduğumu öğrenmeden 1 gün önce karnim catlamis onu gördüm daha sonra hep erkek gördüm kizim olacqk insallah 
0 oy
tarafından
Erkek gördüm erkek çıktı
0 oy
tarafından
Benim kocam kayın validem görümcem hepsi oğlan gördü oğlum olacak :)) 
(14 puan) tarafından
Benim kaynanamda sozde kucagima erkek bebegi vermis diye erkek olmus diyo :D
0 oy
(11,507 puan) tarafından

İlk defa hamile değilken gördüm rahmetli babam kızın olacak adını şu ismi koy dedi 20 gün sonra hamile olduğumu öğrendim 

0 oy
(579 puan) tarafından
Kizlarimda hep erkek gördüm kızlarım oldu ikizlerimde kız dedi doktor rüyamda 2 Side erkek ama benim hep tersi çıkıyor canım 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
2’sinde  de erkek gördüm öğrenmeden önce ilki erkek oldu 2. De erkek
(2,479 puan) tarafından
İster istemez etkileniyor insan kuzum bende erkek dendi kız hissediyordum ama yine de 2 kez rüyamda doktora gidiyorum ultrasonla bakıyor kız bu erkek değil diyor ama değişmez çünkü ayrıntılıda da erkek dendi yani sen ne kadarlıksın şuan 16’dan sonra netleşiyor cinsiyet çünkü
tarafından
17 yım ama en son 16 da baktı yüzüstü duruyordu göremiyorum dedi sonra kıza benziyor dedi ama neye göre dedi bilmiyorum çocuk hiç kıpırdamadı çünkü
(2,479 puan) tarafından
Çoklu organ tarama testinde belli olur canım kesin oluyor radyoloji bölümü baktığı için hayırlısı olsun hakkında Rabbim sağlıklı,hayırlı evlat nasip etsin
tarafından
Ayrıntılı ultrason için radyoloji den mi randevu almam gerekiyor ben patolojiden randevu almam gerekiyor zannediyordum
(2,479 puan) tarafından
Patoloji farklı birşey değil mi ya sen hastaneden çoklu organ tarama testi diye şimdiden randevu al onlar zaten yönlendiriyor seni
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Benim çıktı. Esmer kıvırcık saçlı bile kiz bebek gordum. Kizim oldu. Esmer ama rüyamdaki kadar karakiz degil ;) 
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Bana kadının biri kundakta çocuk verdi al bu senin dedi baktım kız.. 3 gün sonra gebe olduğumu öğrendim kızım oldu :)
0 oy
(471 puan) tarafından
ben gördüm çıktı

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 337 göst.
6 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 644 göst.
0 oy
24 cevap 304 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Lavanta... (225 puan) tarafından soruldu