0 oy
473 göst.
Aile kategorisinde (554 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.....

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sudocrem çok faydalı bir krem hakiki zeytin yağı da çok iyi gelir ama lütfen bebeğinin resmini kaldır Google düşüyor paylaşımlar onlar bebekte olsa mahremtleri var annesi devir çok kötü herkes iyi niyetli degil
(554 puan) tarafından
Kaldırıldı teşekkür ederim
tarafından
Rica ederm canım inşallah tez zamnda iyilesir bir kaç gün ılık suyla temzle poposunu bezini açınca bir beş on dk havalandir dedgm gbi sudocrem yada zeytinyağı da surersen geçer insallah
(554 puan) tarafından
Inşallah ya
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benim oğlumda geçenlerde böle oldu aynı iki gün hep poposunu ılık suyla yıkadım zeytinyağ sürdüm baya hafifledi şu an iyi çok mizirdaniyodu ama yavrum:(
(554 puan) tarafından
Benimkide çok mizirdaniyor
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Mantar olmus doktorun görüp krem yazması lazım surekli yika kuru tut canm zeytinyağı surebilirsin hastaneye gidemiyorsan en azından sağlık ocağına gotur yazık bebeğe 
(554 puan) tarafından
Travazol Bepantol hametan arko hepsi var
0 oy
(617 puan) tarafından
Sudocrem al canım hemen geçiriyor  
(554 puan) tarafından
Bide onu deneyim çaresiz
(617 puan) tarafından
Bizimkine çok iyi geldi canım inşallah seninkinede iyi gelir bide altını sık değiştir annesi
(554 puan) tarafından
Bundan sonra öyle yapcam
0 oy
(5,164 puan) tarafından
Hametanın mavi kutulusu iyi gelio bize yavrum ya Pişik olmuş
(554 puan) tarafından
Hepsini denedim hepsini
(5,164 puan) tarafından
Bezini değiştirdin mi prima premium çok iyi bide pamukla silin Islak mendille değil
0 oy
(1,807 puan) tarafından
Yikayip kuru tutun ve hametan sürün tedavi edicidir gecmezse  1  veya 2 günde doktora götürün 
(554 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
(1,807 puan) tarafından
Pisik olsa olmasada devamli kullan canim hep bezli olduğu için  gecmis olsun insallah hemen iyi olur
0 oy
(13,962 puan) tarafından
Eczacı hametan öneriyor fotosunu görmedim 
(554 puan) tarafından
Kaldırıldi görüntü
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Canm zeytinyağı bire bir benm oğlumda poposu bacak arası kızardı iki üç gün üst üste temizleyip zeytinyağı sürdüm çok şükür iyi oldu sende zeytinyağı dene istersen 
0 oy
tarafından
Benimkide yeni dogdugunda oldu içim gitti oyle ne bicim pismis. Hemen bephantol onarici krem aldim bide sudocrem. Onariciyi iyice sürdüm üstünede sudoyu yoğurt gibi kapladım. Iyilesti. Sonra baska pisik kremi aldik sebamed kullaniyordum pisik oldugunda degistireyim dedim. Desitin aldim oda bir ise yaramadi. Hemen bephantol onarici ve sudoya dönüş yaptim. O gun bugundur pisik kremi degil bunlari kullaniyorum. Ha ekstra olarak her gun yikadim bebegi altini sık degistirdim.  Her degistirmede havalandırdım. O gun bugundur poposu pismedi. Ama suan pisigi olmadigindan bephantol onarici ve sudoyu şöyle kullaniyorum Diyelim 7 kere altini degistiriyorsam 2 kere onariciyi 5 kere sudoyu suruyorum. Ve yogurt gibi degil normal suruyorum sana da tavsiye edderim. 
0 oy
(189 puan) tarafından
Benim iki tane bebeğim var biri 1 yaşında diğeri 2 aylık ne zaman pişik olsalar altlarını her değiştirmede sabunlu suyla yıkar güzelce kurular travazolle kapatırım en fazla 2 günde geçer o da en fazla. Arkadaşlar sudocrem demişler ama o pişigj geçirmek için değil önlemek için. Pişik olmamasi için sudocrem ben de her alt açmada kullanmaya çalışıyorum . Söylediklerimi yaparsan faydasını görürsün inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
0 oy
1 cevap 36 göst.
0 oy
3 cevap 107 göst.

374,703 soru

11,208,173 cevap

34,512 kullanıcı

...